Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 121 m² |
| Perceel | 200 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A+++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Weghorst Makelaardij B.V. (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Buurt in cijfers — Wierden
| Inwoners | 1.455 |
|---|---|
| Dichtheid | 3107 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 458.000 deze listing -2% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 20% |
| Afstand basisschool | 1.5 km |
| Afstand supermarkt | 1.6 km |
| Afstand huisarts | 1.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.0 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU01890008
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Passie — 0.7 km · 4 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | ALDI — 1.02 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Wierden — 1.2 km |
| Huisartsenpraktijk | De ZonneHoed — 0.98 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | ZGT Almelo — 3.58 km |
| OV-station | Wierden — 1.34 km |
| Restaurant | De Smederije — 0.83 km · 8 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.148 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 89.130 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 40.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+++ |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+++ en 121 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.210 per jaar (~€ 101/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.249 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~847 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~121 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2012 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, hoekwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Gas gestookt combiketel uit 2012, eigendom |
| Energielabel (officieel) | A3 |
| Inhoud | 384 m³ |
| Tuin | Achtertuin, voortuin en zijtuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Wierden
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hooiland 131 De Hooilanden | 113 | B | € 425.000 |
+€ 46.330
4 stap(pen)
|
€ 471.330 | +€ 21.330 | |
| Akeleistraat 14 Wierden-Oost | 121 | B | € 459.000 |
+€ 49.610
4 stap(pen)
|
€ 508.610 | +€ 58.610 | |
| Scheermolen 70 De Hooilanden | 125 | B | € 465.000 |
+€ 51.250
4 stap(pen)
|
€ 516.250 | +€ 66.250 | |
| Grote Maatweg 79 De Maaten | 145 | A | € 475.000 |
+€ 43.500
3 stap(pen)
|
€ 518.500 | +€ 68.500 |
Alle vergelijkbare woningen (5)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Akeleistraat 14 Wierden-Oost | 121 | 5 | B | € 459.000 | € 3.793 |
| Scheermolen 70 De Hooilanden | 125 | 5 | B | € 465.000 | € 3.720 |
| Hooiland 131 De Hooilanden | 113 | 5 | B | € 425.000 | € 3.761 |
| Hexelseweg 30 Wierden-Noord | 135 | 6 | G | € 585.000 | € 4.333 |
| Grote Maatweg 79 De Maaten | 145 | 6 | A | € 475.000 | € 3.276 |