house · resale
Koraalzwam 8
7324CN Apeldoorn · Zuidbroek - Mozaïek & Rooster · wijk Noordoost · Apeldoorn
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 114 m² |
| Perceel | 115 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | iQ Makelaars Apeldoorn & Deventer (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 68 houses in Apeldoorn met 79–148 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 36e percentiel (-6.7% t.o.v. mediaan van € 4.467/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Apeldoorn
| Inwoners | 6.625 |
|---|---|
| Dichtheid | 5041 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 492.000 deze listing -3% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 36% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02000708
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Zonnehoek — 0.21 km · 7 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Het Kroonpad — 0.25 km |
| Supermarkt | PLUS — 0.36 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Boots — 1.4 km |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum — 0.26 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Apeldoorn Osseveld — 2.56 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.268 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 101.087 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 114 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.824 per jaar (~€ 152/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.420 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1482 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~456 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2013 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Dwarskap bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 402 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 6 kamers (5 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Apeldoorn
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Broedplaats 31 Kayersmolen-Noord | 122 | A+ | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € 0 | |
| De Ontvangst 32 Osseveld-Oost | 123 | C | € 439.500 |
+€ 24.600
2 stap(pen)
|
€ 464.100 | € -10.900 | |
| Concertstraat 17 Anklaar | 144 | C | € 425.000 |
+€ 28.800
2 stap(pen)
|
€ 453.800 | € -21.200 | |
| Spadelaan 296 Brummelhof | 128 | A+ | € 445.000 | +€ 0 | € 445.000 | € -30.000 | |
| Spadelaan 60 Brummelhof | 114 | C | € 425.000 |
+€ 17.670
2 stap(pen)
|
€ 442.670 | € -32.330 | |
| Salomonszegel 51 Sluisoord | 130 | B | € 419.500 |
+€ 14.300
1 stap(pen)
|
€ 433.800 | € -41.200 | |
| Rietdekkersdreef 412 Matendreef | 125 | A | € 429.500 | +€ 0 | € 429.500 | € -45.500 | |
| Steenhouwersdonk 114 Matendonk | 114 | A | € 427.500 | +€ 0 | € 427.500 | € -47.500 | |
| Frans van Mierisstraat 66 Orden | 102 | D | € 399.500 |
+€ 27.540
3 stap(pen)
|
€ 427.040 | € -47.960 | |
| Bierbrouwershorst 610 Matenhorst | 115 | A+ | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € -50.000 | |
| Anna Bijnsring 158 Osseveld-West | 113 | A | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € -50.000 | |
| Kruizemuntstraat 997 De Mheen | 117 | A+ | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € -50.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Driehuizerweg 92 Driehuizen | 113 | 6 | D | € 499.000 | € 4.416 |
| Bierbrouwershorst 610 Matenhorst | 115 | 6 | A+ | € 425.000 | € 3.696 |
| Rietdekkersdreef 412 Matendreef | 125 | 6 | A | € 429.500 | € 3.436 |
| Steenhouwersdonk 114 Matendonk | 114 | 5 | A | € 427.500 | € 3.750 |
| Spadelaan 60 Brummelhof | 114 | 5 | C | € 425.000 | € 3.728 |
| Anna Bijnsring 158 Osseveld-West | 113 | 5 | A | € 425.000 | € 3.761 |
| Kruizemuntstraat 997 De Mheen | 117 | 5 | A+ | € 425.000 | € 3.632 |
| Vliststraat 18 Rivierenkwartier | 120 | 6 | A | € 575.000 | € 4.792 |
| Broedplaats 31 Kayersmolen-Noord | 122 | 5 | A+ | € 475.000 | € 3.893 |
| Kruizemuntstraat 149 De Mheen | 117 | 5 | B | € 399.500 | € 3.415 |
| De Ontvangst 32 Osseveld-Oost | 123 | 5 | C | € 439.500 | € 3.573 |
| Gijsbrechtgaarde 504 Matengaarde | 110 | 5 | A | € 385.000 | € 3.500 |