Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 108 m² |
| Perceel | 153 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Makelaar Martijn Willems (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 26 houses in Land van Cuijk met 75–140 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 26e percentiel (-6.9% t.o.v. mediaan van € 3.869/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Land van Cuijk
| Inwoners | 7.210 |
|---|---|
| Dichtheid | 3138 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 402.000 deze listing -3% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 27% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.9 km |
| Afstand huisarts | 1.9 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19820807
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Waai — 0.23 km · 3 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 0.26 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Medipoort — 1.22 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Traverse — 1.22 km |
| OV-station | Cuijk — 1.85 km |
| Restaurant | Restaurant Van der Valk — 0.78 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.857 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 83.478 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 108 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.160 per jaar (~€ 180/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.037 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1836 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~648 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 432 per jaar en 432 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1980 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, eindwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | HR-glas en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Nefit proline (gas gestookt combiketel uit 2020, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 384 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Land van Cuijk
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Schoolstraat 11 Westerbeek | 93 | B | € 385.000 | +€ 0 | € 385.000 | € -4.000 | |
| Beenhouwersplein 1 Oeffelt Centrum | 100 | A | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | +€ 6.000 | |
| Lunette 21 Binnenstad-Grave | 126 | D | € 375.000 |
+€ 20.160
2 stap(pen)
|
€ 395.160 | +€ 6.160 | |
| Tulpenstraat 33 Haps kern | 89 | D | € 359.000 |
+€ 14.240
2 stap(pen)
|
€ 373.240 | € -15.760 | |
| Kleine Beekstraat 4 Sint Anthonis | 99 | C | € 350.000 |
+€ 8.910
1 stap(pen)
|
€ 358.910 | € -30.090 | |
| Hoefiezer 14 Vierlingsbeek Centrum | 120 | A | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | +€ 36.000 | |
| Beatrixstraat 8 Bakelgeert-Zuid | 86 | D | € 339.000 |
+€ 13.760
2 stap(pen)
|
€ 352.760 | € -36.240 | |
| Van Haandelstraat 1 Westerbeek | 117 | C | € 415.000 |
+€ 10.530
1 stap(pen)
|
€ 425.530 | +€ 36.530 | |
| d'n Hof 23 Overloon Centrum | 113 | A+ | € 430.000 | +€ 0 | € 430.000 | +€ 41.000 | |
| Koebaksestraat 14 Vianen kern | 92 | C | € 425.000 |
+€ 8.280
1 stap(pen)
|
€ 433.280 | +€ 44.280 | |
| Traverse 23 Zittert | 131 | C | € 425.000 |
+€ 11.790
1 stap(pen)
|
€ 436.790 | +€ 47.790 | |
| De Aalsvoorten 2 Haps kern | 113 | B | € 439.000 | +€ 0 | € 439.000 | +€ 50.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Van Haandelstraat 1 Westerbeek | 117 | 5 | C | € 415.000 | € 3.547 |
| d'n Hof 23 Overloon Centrum | 113 | 4 | A+ | € 430.000 | € 3.805 |
| Beenhouwersplein 1 Oeffelt Centrum | 100 | 4 | A | € 395.000 | € 3.950 |
| De Aalsvoorten 2 Haps kern | 113 | 4 | B | € 439.000 | € 3.885 |
| Kleine Beekstraat 4 Sint Anthonis | 99 | 4 | C | € 350.000 | € 3.535 |
| Kerkenveld 7 Beugen Centrum | 118 | 6 | C | € 440.000 | € 3.729 |
| Hoefiezer 14 Vierlingsbeek Centrum | 120 | 6 | A | € 425.000 | € 3.542 |
| Lunette 21 Binnenstad-Grave | 126 | 5 | D | € 375.000 | € 2.976 |
| Schoolstraat 11 Westerbeek | 93 | 4 | B | € 385.000 | € 4.140 |
| Koebaksestraat 14 Vianen kern | 92 | 6 | C | € 425.000 | € 4.620 |
| Beeksenhof 12 Oploo | 119 | 4 | C | € 485.000 | € 4.076 |
| Tulpenstraat 33 Haps kern | 89 | 4 | D | € 359.000 | € 4.034 |