house · resale
Tom Mandersstraat 76
7558MR Hengelo (OV) · Molendijkhoek · wijk Hasseler Es · Hengelo (O)
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 147 m² |
| Perceel | 304 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Elst&co Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 28 houses in Hengelo (O) met 102–191 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 42e percentiel (-4.3% t.o.v. mediaan van € 3.477/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Tom Mandersstraat
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Tom Mandersstraat 14 | 109 | B | € 325.000 | € 2.982 |
| Tom Mandersstraat 63 | 113 | B | € 348.000 | € 3.080 |
| Tom Mandersstraat 69 | 112 | A | € 340.000 | € 3.036 |
Buurt in cijfers — Hengelo (O.)
| Inwoners | 1.650 |
|---|---|
| Dichtheid | 5507 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 336.000 deze listing +46% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 31% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 1.2 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU01640307
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | IKC 't Eimink — 0.38 km · 6 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.68 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Hasseler Es — 0.77 km |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Hasseler Es — 0.78 km |
| OV-station | Hengelo Oost — 2.5 km |
| Restaurant | Elat — 0.76 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.335 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 105.217 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 147 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.940 per jaar (~€ 245/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.580 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2499 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~882 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 588 per jaar en 588 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1984 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | HR-glas en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha (gas gestookt combiketel uit 2017, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 624 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Hengelo (O)
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Meikever 15 Het Broek | 130 | A | € 485.000 | +€ 0 | € 485.000 | € -4.000 | |
| Rembrandtstraat 12 't Wilbert | 123 | C | € 485.000 |
+€ 11.070
1 stap(pen)
|
€ 496.070 | +€ 7.070 | |
| Wilbertstraat 4 't Wilbert | 151 | B | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | +€ 36.000 | |
| Johan Wagenaarstraat 3 Klein Driene | 156 | A++ | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | € -39.000 | |
| Stockholmstraat 56 Vossenbelt Zuid | 137 | A+++ | € 539.000 | +€ 0 | € 539.000 | +€ 50.000 | |
| Enschedesestraat 184 Anninks-/Nijhofshoek | 140 | G | € 395.000 |
+€ 40.600
5 stap(pen)
|
€ 435.600 | € -53.400 | |
| Mesdagstraat 18 't Wilbert | 121 | C | € 415.000 |
+€ 10.890
1 stap(pen)
|
€ 425.890 | € -63.110 | |
| Gijsbert Japicxstraat 5 Groot Driene Zuid | 136 | A | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € -64.000 | |
| Anninksweg 69 Elsbeek | 109 | E | € 400.000 |
+€ 23.980
3 stap(pen)
|
€ 423.980 | € -65.020 | |
| Bernardstraat 40 Berflo Es Noord | 103 | E | € 375.000 |
+€ 22.660
3 stap(pen)
|
€ 397.660 | € -91.340 | |
| Industriestraat 121 Tuindorp 't Lansink | 136 | D | € 560.000 |
+€ 21.760
2 stap(pen)
|
€ 581.760 | +€ 92.760 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Johan Wagenaarstraat 3 Klein Driene | 156 | 5 | A++ | € 450.000 | € 2.885 |
| Stockholmstraat 56 Vossenbelt Zuid | 137 | 5 | A+++ | € 539.000 | € 3.934 |
| Old Ruitenborgh 20 Hengelose Es Noord | 142 | 5 | unknown | € 400.000 | € 2.817 |
| Wilbertstraat 4 't Wilbert | 151 | 6 | B | € 525.000 | € 3.477 |
| Meikever 15 Het Broek | 130 | 5 | A | € 485.000 | € 3.731 |
| Gijsbert Japicxstraat 5 Groot Driene Zuid | 136 | 6 | A | € 425.000 | € 3.125 |
| Industriestraat 121 Tuindorp 't Lansink | 136 | 4 | D | € 560.000 | € 4.118 |
| Enschedesestraat 184 Anninks-/Nijhofshoek | 140 | 6 | G | € 395.000 | € 2.821 |
| Grenoblestraat 27 Vossenbelt Noord | 128 | 5 | B | € 375.000 | € 2.930 |
| Jan Prinsstraat 44 Groot Driene Zuid | 142 | 6 | C | € 349.500 | € 2.461 |
| Rembrandtstraat 12 't Wilbert | 123 | 4 | C | € 485.000 | € 3.943 |
| Mesdagstraat 18 't Wilbert | 121 | 5 | C | € 415.000 | € 3.430 |