house · resale
Knokkestraat 65
1066WK Amsterdam · Nieuw-Sloten-Zuidwest · wijk Sloten/Nieuw-Sloten · Amsterdam
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 125 m² |
| Perceel | 62 m² |
| Kamers | 6 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Bakker Berkeveld Den Baas Makelaars B.V. (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 49 houses in Amsterdam met 87–162 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 16e percentiel (-10.6% t.o.v. mediaan van € 5.537/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Knokkestraat
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Knokkestraat 44 | 149 | A | € 765.000 | € 5.134 |
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 2.170 |
|---|---|
| Dichtheid | 10031 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 603.000 deze listing +3% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 6% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363FQ04
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Mijlpaal — 0.33 km · 15 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Allkidz — 0.86 km |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.33 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Nieuw Sloten — 0.29 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | (naamloos) — 0.29 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Antoni van Leeuwenhoek — 1.44 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Henk Sneevlietweg — 1.86 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Royal Fook Long — 0.25 km · 4 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.955 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 132.391 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 125 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.000 per jaar (~€ 167/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.122 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1625 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~500 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1996 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, hoekwoning |
| Dak | Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas HRE 28/24a (gas gestookt combiketel uit 2026, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 309 m³ |
| Indeling | 6 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Stenen Beer 2 Twiske-West | 108 | A | € 598.000 | +€ 0 | € 598.000 | € -21.000 | |
| Meeuwenveld 15 Aetsveld-Zuid | 121 | A | € 650.000 | +€ 0 | € 650.000 | +€ 31.000 | |
| Ethekwini 22 E-buurt | 125 | A+ | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | € -44.000 | |
| 2e Kekerstraat 29 K-buurt-Zuidwest | 129 | A | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | € -44.000 | |
| Ravelijn 61 Aetsveld-Noord | 118 | C | € 550.000 |
+€ 23.600
2 stap(pen)
|
€ 573.600 | € -45.400 | |
| Amerbos 221 Buikslotermeer-Noord | 123 | C | € 650.000 |
+€ 24.600
2 stap(pen)
|
€ 674.600 | +€ 55.600 | |
| Mr.J.C.Bührmannlaan 53 De Klomp | 101 | C | € 535.000 |
+€ 20.200
2 stap(pen)
|
€ 555.200 | € -63.800 | |
| Leibnizstraat 22 Confuciusbuurt | 117 | A+ | € 700.000 | +€ 0 | € 700.000 | +€ 81.000 | |
| Dubbelink 5 Venserpolder-Oost | 134 | A++ | € 700.000 | +€ 0 | € 700.000 | +€ 81.000 | |
| Grimbergenstraat 26 Nieuw-Sloten-Zuidwest | 123 | A+ | € 700.000 | +€ 0 | € 700.000 | +€ 81.000 | |
| Banneplein 117 Banne-Zuidoost | 111 | A+ | € 700.000 | +€ 0 | € 700.000 | +€ 81.000 | |
| Ingelandenweg 174 Dijkgraafpleinbuurt | 101 | B | € 525.000 |
+€ 11.110
1 stap(pen)
|
€ 536.110 | € -82.890 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Meeuwenveld 15 Aetsveld-Zuid | 121 | 6 | A | € 650.000 | € 5.372 |
| Leibnizstraat 22 Confuciusbuurt | 117 | 6 | A+ | € 700.000 | € 5.983 |
| A. Moenstraat 32 Elzenhagen-Noord | 130 | 6 | A | € 725.000 | € 5.577 |
| Dubbelink 5 Venserpolder-Oost | 134 | 6 | A++ | € 700.000 | € 5.224 |
| Amerbos 221 Buikslotermeer-Noord | 123 | 5 | C | € 650.000 | € 5.285 |
| Ethekwini 22 E-buurt | 125 | 5 | A+ | € 575.000 | € 4.600 |
| 2e Kekerstraat 29 K-buurt-Zuidwest | 129 | 5 | A | € 575.000 | € 4.457 |
| Grimbergenstraat 26 Nieuw-Sloten-Zuidwest | 123 | 5 | A+ | € 700.000 | € 5.691 |
| Ravelijn 61 Aetsveld-Noord | 118 | 5 | C | € 550.000 | € 4.661 |
| Gijsbertje Louffhof 4 Leeuwenveld | 137 | 6 | A | € 725.000 | € 5.292 |
| Banneplein 117 Banne-Zuidoost | 111 | 6 | A+ | € 700.000 | € 6.306 |
| Nieuwe Osdorpergracht 273 Osdorpplein e.o. | 137 | 6 | A+ | € 750.000 | € 5.474 |