Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 109 m² |
| Perceel | 185 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Charles Nagelkerke Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 48 houses in Breda met 76–141 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 33e percentiel (-4.2% t.o.v. mediaan van € 4.310/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Breda
| Inwoners | 7.815 |
|---|---|
| Dichtheid | 6822 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 280.000 deze listing +61% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 65% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07580502
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | KBS De Boomgaard — 0.55 km · 14 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 0.23 km · 13 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.2 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Bakers & Verhaegen — 1.27 km |
| Ziekenhuis | Amphia Breda — 2.92 km |
| OV-station | Breda — 2.01 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Restaurant Blossem — 0.24 km · 18 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.148 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 96.739 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 109 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.180 per jaar (~€ 182/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.330 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1853 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~654 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 436 per jaar en 436 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1963 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie en HR-glas |
| Verwarming | Elektrische verwarming |
| Warm water | Elektrische boiler |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 372 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Breda
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hondsdonk 15 Gageldonk | 137 | B | € 449.000 | +€ 0 | € 449.000 | € -1.000 | |
| Sporenweide 1 Kievitsloop | 123 | C | € 425.000 |
+€ 11.070
1 stap(pen)
|
€ 436.070 | € -13.930 | |
| Laagbos 6 Gageldonk | 113 | A | € 465.000 | +€ 0 | € 465.000 | +€ 15.000 | |
| Beukstraat 17 Tuinzigt | 115 | D | € 415.000 |
+€ 18.400
2 stap(pen)
|
€ 433.400 | € -16.600 | |
| Brandebeemd 19 Gageldonk | 113 | B | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € -25.000 | |
| Haamstedestraat 12 Ypelaar | 108 | C | € 469.000 |
+€ 9.720
1 stap(pen)
|
€ 478.720 | +€ 28.720 | |
| Vianendreef 37 Prinsenbeek | 118 | A | € 479.000 | +€ 0 | € 479.000 | +€ 29.000 | |
| Heienlangdonk 63 Kievitsloop | 129 | A | € 485.000 | +€ 0 | € 485.000 | +€ 35.000 | |
| Cornelis Florisstraat 10 Geeren-noord | 117 | A | € 489.000 | +€ 0 | € 489.000 | +€ 39.000 | |
| Blokvucht 33 Waterdonken | 115 | A | € 490.000 | +€ 0 | € 490.000 | +€ 40.000 | |
| Brasschaatstraat 33 Biesdonk | 121 | C | € 395.000 |
+€ 10.890
1 stap(pen)
|
€ 405.890 | € -44.110 | |
| Kleine Vos 26 Westerpark | 124 | A | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | +€ 45.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Haamstedestraat 12 Ypelaar | 108 | 5 | C | € 469.000 | € 4.343 |
| Laagbos 6 Gageldonk | 113 | 5 | A | € 465.000 | € 4.115 |
| Brandebeemd 19 Gageldonk | 113 | 5 | B | € 425.000 | € 3.761 |
| Beukstraat 17 Tuinzigt | 115 | 5 | D | € 415.000 | € 3.609 |
| Minckelersstraat 16 Doornbos-Linie | 104 | 5 | C | € 495.000 | € 4.760 |
| Blokvucht 33 Waterdonken | 115 | 5 | A | € 490.000 | € 4.261 |
| Oostendestraat 1 Biesdonk | 114 | 5 | B | € 375.000 | € 3.289 |
| Wisentstraat 35 Brabantpark | 106 | 4 | A | € 395.000 | € 3.726 |
| Hoge Hil 8 Heksenwiel | 116 | 4 | C | € 500.000 | € 4.310 |
| Cornelis Florisstraat 10 Geeren-noord | 117 | 4 | A | € 489.000 | € 4.179 |
| Sporenweide 1 Kievitsloop | 123 | 5 | C | € 425.000 | € 3.455 |
| Vianendreef 37 Prinsenbeek | 118 | 4 | A | € 479.000 | € 4.059 |