Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 50 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van Kleef NVM Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 57 apartments in Rotterdam met 35–65 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 89e percentiel (+18.0% t.o.v. mediaan van € 5.508/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Banierstraat
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Banierstraat 33 | 91 | A | € 450.000 | € 4.945 |
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 4.070 |
|---|---|
| Dichtheid | 10989 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 347.000 deze listing -6% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 80% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05990515
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Zadkine — 0.34 km · 36 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | De Klimop Oude Noorden — 0.61 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | ALDI — 0.27 km · 33 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Walenburg — 0.27 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Rotterdam Noord — 0.52 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Franciscus Gasthuis — 1.4 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Rotterdam Centraal — 0.68 km · 27 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Angelo Betti — 0.2 km · 71 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.552 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 68.478 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 50 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 800 per jaar (~€ 67/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.619 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~650 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~200 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1913 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bovenwoning (appartement) |
| Dak | Schilddak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Hr (gas gestookt combiketel uit 2020, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 178 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Prins Hendrikkade 83 Noordereiland | 54 | A | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | € 0 | |
| Pieter de Hoochweg 9 Delfshaven | 61 | D | € 315.000 |
+€ 16.470
3 stap(pen)
|
€ 331.470 | +€ 6.470 | |
| Teldersweg 253 Schiebroek | 63 | F | € 295.000 |
+€ 23.310
5 stap(pen)
|
€ 318.310 | € -6.690 | |
| Bernardus Gewinstraat 17 Rubroek | 50 | F | € 315.000 |
+€ 18.500
5 stap(pen)
|
€ 333.500 | +€ 8.500 | |
| Bergweg 63 Liskwartier | 58 | A | € 315.000 | +€ 0 | € 315.000 | € -10.000 | |
| Ahornlaan 67 Schiebroek | 59 | D | € 320.000 |
+€ 15.930
3 stap(pen)
|
€ 335.930 | +€ 10.930 | |
| West-Sidelinge 228 Kleinpolder | 59 | C | € 325.000 |
+€ 11.800
2 stap(pen)
|
€ 336.800 | +€ 11.800 | |
| Zestienhovensekade 377 Overschie | 60 | C | € 299.000 |
+€ 12.000
2 stap(pen)
|
€ 311.000 | € -14.000 | |
| Schiekade 21 Provenierswijk | 62 | C | € 298.000 |
+€ 12.400
2 stap(pen)
|
€ 310.400 | € -14.600 | |
| Krekelstraat 3 Kralingen West | 61 | C | € 329.000 |
+€ 12.200
2 stap(pen)
|
€ 341.200 | +€ 16.200 | |
| Rubensstraat 26 Kralingen West | 58 | E | € 329.000 |
+€ 19.140
4 stap(pen)
|
€ 348.140 | +€ 23.140 | |
| Van Vollenhovenstraat 3 Nieuwe Werk | 57 | A | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | +€ 25.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Bernardus Gewinstraat 17 Rubroek | 50 | 3 | F | € 315.000 | € 6.300 |
| Prins Hendrikkade 83 Noordereiland | 54 | 3 | A | € 325.000 | € 6.019 |
| Noorderhavenkade 161 Blijdorp | 54 | 3 | C | € 350.000 | € 6.481 |
| Groen van Prinstererstraat 99 Bergpolder | 50 | 2 | C | € 350.000 | € 7.000 |
| Aelbrechtskade 135 Nieuwe Westen | 50 | 3 | A | € 250.000 | € 5.000 |
| Lisstraat 24 Liskwartier | 52 | 2 | A | € 285.000 | € 5.481 |
| Scheveningsestraat 10 Agniesebuurt | 49 | 2 | E | € 275.000 | € 5.612 |
| Hellevoetstraat 67 Tarwewijk | 51 | 4 | B | € 270.000 | € 5.294 |
| Dunantstraat 16 Delfshaven | 54 | 2 | A | € 299.000 | € 5.537 |
| Gordelweg 32 Oude Noorden | 55 | 3 | D | € 265.000 | € 4.818 |
| Brouwhuisstraat 1 Feijenoord | 53 | 2 | A | € 375.000 | € 7.075 |
| Pasteursingel 69 Oud Mathenesse | 56 | 3 | C | € 275.000 | € 4.911 |