databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Leidsestraatweg 92

3443BZ Woerden · Schilderskwartier · wijk Wijk 01 Woerden-Midden · Woerden

€ 595.000
€ 4.542 / m²
131 5kamers A
Foto 1 van Leidsestraatweg 92 Foto 2 van Leidsestraatweg 92 Foto 3 van Leidsestraatweg 92 Foto 4 van Leidsestraatweg 92 Foto 5 van Leidsestraatweg 92 Foto 6 van Leidsestraatweg 92 Foto 7 van Leidsestraatweg 92 Foto 8 van Leidsestraatweg 92 Foto 9 van Leidsestraatweg 92 Foto 10 van Leidsestraatweg 92 Foto 11 van Leidsestraatweg 92 Foto 12 van Leidsestraatweg 92

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.131 m²
Perceel166 m²
Kamers5 (4 slaap)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 20 houses in Woerden met 91–170 m².

Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 35e percentiel (-3.5% t.o.v. mediaan van € 4.708/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Woerden

Inwoners6.110
Dichtheid6378 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.2
Gemiddelde WOZ (buurt) € 368.000 deze listing +62% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt50%
Afstand basisschool0.4 km
Afstand supermarkt0.5 km
Afstand huisarts0.7 km
Afstand kinderdagverblijf0.5 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU06320106 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school Willem-Alexanderschool — 0.04 km · 15 totaal binnen zoekradius
Supermarkt Jumbo — 0.06 km · 6 totaal binnen zoekradius
Apotheek Service Apotheek Woerden — 0.66 km · 2 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk Service Huisartsen Woerden — 0.66 km · 6 totaal binnen zoekradius
Ziekenhuis Sint Antonius Woerden — 1.8 km
OV-station Station — 1.61 km · 2 totaal binnen zoekradius
Restaurant Roma — 0.72 km · 13 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 2.841 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 127.174 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 10.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Vul je bruto-jaarinkomen in om te zien of deze woning binnen je leenruimte valt. Wordt niet opgeslagen.

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 131 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 2.096 per jaar (~€ 175/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 3.016 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~1703 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~524 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1970
BouwBestaande bouw
Soort objectEengezinswoning, hoekwoning
DakZadeldak
IsolatieDakisolatie, dubbel glas en muurisolatie
VerwarmingCv-ketel
Warm waterCv-ketel
CV-ketelVaillant (gas gestookt uit 2019)
Energielabel (officieel)A
Inhoud596 m³
TuinAchtertuin en voortuin
Indeling5 kamers (4 slaapkamers)
Op funda sinds2 weken

Verbouwings-equivalente woningen in Woerden

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data (al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina scraping en trekt overbodige stappen eruit.

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Waterstoep 13 Kamerik (dorp) 123 C € 595.000 +€ 19.065
2 stap(pen)
  • C→B: € 5.535 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 13.530 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 614.065 +€ 19.065
Johannes Bosboomstraat 25 Schilderskwartier 106 C € 615.000 +€ 21.200
2 stap(pen)
  • C→B: € 9.540 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 11.660 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 636.200 +€ 41.200
Leo Gestelstraat 1 Schilderskwartier 132 C € 615.000 +€ 26.400
2 stap(pen)
  • C→B: € 11.880 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 14.520 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 641.400 +€ 46.400
Boterbloemweide 41 Molenvliet-West 125 B € 650.000 +€ 13.750
1 stap(pen)
  • B→A: € 13.750 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 663.750 +€ 68.750
Essenlaan 23 Bloemen- en Bomenkwartier 129 B € 650.000 +€ 14.190
1 stap(pen)
  • B→A: € 14.190 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 664.190 +€ 69.190
C. van Leeuwenstraat 9 Schilderskwartier 120 C € 500.000 +€ 24.000
2 stap(pen)
  • C→B: € 10.800 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 13.200 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 524.000 € -71.000
Korensloot 19 Zegveld (dorp) 152 A € 669.500 +€ 0 € 669.500 +€ 74.500
Brigantijn 1 Molenvliet-West 106 C € 499.000 +€ 21.200
2 stap(pen)
  • C→B: € 9.540 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 11.660 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 520.200 € -74.800
Barkas 3 Molenvliet-West 112 B € 500.000 +€ 12.320
1 stap(pen)
  • B→A: € 12.320 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 512.320 € -82.680
Johan Frisolaan 16 Harmelen-Zuid (dorp) 99 C € 495.000 +€ 15.345
2 stap(pen)
  • C→B: € 4.455 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 10.890 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 510.345 € -84.655
Berkenlaan 12 Harmelen-Zuid (dorp) 113 B € 479.500 +€ 12.430
1 stap(pen)
  • B→A: € 12.430 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 491.930 € -103.070
Adriaan Duyckpad 15 Staatsliedenkwartier 130 A € 700.000 +€ 0 € 700.000 +€ 105.000

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Leo Gestelstraat 1 Schilderskwartier 132 5 C € 615.000 € 4.659
Essenlaan 23 Bloemen- en Bomenkwartier 129 5 B € 650.000 € 5.039
Waterstoep 13 Kamerik (dorp) 123 5 C € 595.000 € 4.837
Boterbloemweide 41 Molenvliet-West 125 5 B € 650.000 € 5.200
Adriaan Duyckpad 15 Staatsliedenkwartier 130 5 A € 700.000 € 5.385
C. van Leeuwenstraat 9 Schilderskwartier 120 6 C € 500.000 € 4.167
Johannes Bosboomstraat 25 Schilderskwartier 106 5 C € 615.000 € 5.802
Barkas 3 Molenvliet-West 112 6 B € 500.000 € 4.464
Berkenlaan 12 Harmelen-Zuid (dorp) 113 6 B € 479.500 € 4.243
Korensloot 19 Zegveld (dorp) 152 6 A € 669.500 € 4.405
Nieuwendijk 42 Schilderskwartier 116 6 E € 750.000 € 6.466
Brigantijn 1 Molenvliet-West 106 5 C € 499.000 € 4.708