databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Kampersingel 54

2012DM Haarlem · Rozenprieel-noord · wijk Haarlemmerhoutkwartier · Haarlem

€ 895.000
€ 4.409 / m²
203 7kamers A
Foto 1 van Kampersingel 54 Foto 2 van Kampersingel 54 Foto 3 van Kampersingel 54 Foto 4 van Kampersingel 54 Foto 5 van Kampersingel 54 Foto 6 van Kampersingel 54 Foto 7 van Kampersingel 54 Foto 8 van Kampersingel 54 Foto 9 van Kampersingel 54 Foto 10 van Kampersingel 54 Foto 11 van Kampersingel 54 Foto 12 van Kampersingel 54

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.203 m²
Perceel59 m²
Kamers7 (4 slaap)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 22 houses in Haarlem met 142–263 m².

Onder de markt. Deze woning zit in het 0e percentiel (-33.1% t.o.v. mediaan van € 6.591/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Haarlem

Inwoners1.425
Dichtheid15188 per km²
Gem. huishoudensgrootte1.8
Gemiddelde WOZ (buurt) € 469.000 deze listing +91% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt60%
Afstand basisschool0.6 km
Afstand supermarkt0.4 km
Afstand huisarts0.5 km
Afstand kinderdagverblijf0.2 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU03920204 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school Hannie Schaft — 0.04 km · 32 totaal binnen zoekradius
Kinderdagverblijf De kleine Houtrakkers — 0.37 km · 3 totaal binnen zoekradius
Supermarkt Vomar — 0.31 km · 17 totaal binnen zoekradius
Apotheek Hildebrand — 0.4 km · 6 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk Spaarne Huisartsen — 0.16 km · 18 totaal binnen zoekradius
Ziekenhuis Spaarne Gasthuis Zuid — 1.31 km
OV-station Haarlem, Station — 1.28 km · 6 totaal binnen zoekradius
Restaurant Fishbar MONK — 0.18 km · 132 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 4.273 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 192.391 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 10.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Vul je bruto-jaarinkomen in om te zien of deze woning binnen je leenruimte valt. Wordt niet opgeslagen.

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 203 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 3.248 per jaar (~€ 271/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 4.544 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~2639 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~812 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar2004
BouwBestaande bouw
Soort objectHerenhuis, tussenwoning
DakSamengesteld dak
IsolatieDakisolatie, dubbel glas en muurisolatie
VerwarmingCv-ketel
Warm waterCv-ketel en elektrische boiler
CV-ketelIntergas (gas gestookt combiketel uit 2019, eigendom)
Energielabel (officieel)A
Inhoud707 m³
TuinZonneterras
Indeling7 kamers (4 slaapkamers)
Op funda sinds2 weken

Verbouwings-equivalente woningen in Haarlem

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data (al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina scraping en trekt overbodige stappen eruit.

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Beethovenstraat 2 Boerhaavevaart 152 A € 899.000 +€ 0 € 899.000 +€ 4.000
Esschilderstraat 38 Welgelegen 187 C € 895.000 +€ 37.400
2 stap(pen)
  • C→B: € 16.830 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 20.570 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 932.400 +€ 37.400
De Haasstraat 16 Heiliglanden 189 C € 925.000 +€ 37.800
2 stap(pen)
  • C→B: € 17.010 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 20.790 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 962.800 +€ 67.800
Sparrenstraat 32 Kweektuinbuurt 150 A € 985.000 +€ 0 € 985.000 +€ 90.000
Lodewijk van Deyssellaan 204 De Krim 159 C € 975.000 +€ 31.800
2 stap(pen)
  • C→B: € 14.310 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 17.490 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 1.006.800 +€ 111.800
Lange Herenstraat 50 Stationsbuurt 153 C € 700.000 +€ 30.600
2 stap(pen)
  • C→B: € 13.770 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 16.830 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 730.600 € -164.400

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
De Haasstraat 16 Heiliglanden 189 7 C € 925.000 € 4.894
Esschilderstraat 38 Welgelegen 187 7 C € 895.000 € 4.786
Thomsonlaan 63 Natuurkundigenbuurt-west 163 7 C € 1.050.000 € 6.442
Lodewijk van Deyssellaan 204 De Krim 159 7 C € 975.000 € 6.132
Beethovenstraat 2 Boerhaavevaart 152 7 A € 899.000 € 5.914
Velserstraat 45 Kleverpark-zuid 175 6 B € 1.250.000 € 7.143
Theemsstraat 74 Zeeheldenbuurt 161 6 E € 1.135.000 € 7.050
Lange Herenstraat 50 Stationsbuurt 153 7 C € 700.000 € 4.575
Voorhoutstraat 12 Welgelegen 166 6 C € 1.240.000 € 7.470
Sparrenstraat 32 Kweektuinbuurt 150 6 A € 985.000 € 6.567
Prinsessekade 32 Bosch en Vaart 184 8 C € 1.425.000 € 7.745
Heussensstraat 40 Schoterveenpolder 220 8 C € 1.450.000 € 6.591