Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 76 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Hunink & Holtrigter Woning- en Bedrijfsmakelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 12 apartments in Apeldoorn met 53–98 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 41e percentiel (-1.9% t.o.v. mediaan van € 4.158/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Linie
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
Buurt in cijfers — Apeldoorn
| Inwoners | 4.835 |
|---|---|
| Dichtheid | 5906 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 405.000 deze listing -23% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 26% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02000603
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Zonnewende - Locatie Keerkring — 0.27 km · 15 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.38 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek de Linie — 0.37 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk De Parelvisser — 0.5 km |
| OV-station | Apeldoorn Osseveld — 0.42 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Orange — 0.97 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.480 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 65.217 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 76 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.216 per jaar (~€ 101/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.581 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~988 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~304 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2001 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekflat (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Gas gestookt combiketel uit 2016, eigendom |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 242 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Apeldoorn
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Stationsstraat 279 Binnenstad | 78 | C | € 297.000 |
+€ 15.600
2 stap(pen)
|
€ 312.600 | +€ 2.600 | |
| Germanenlaan 136 Orden | 78 | F | € 289.000 |
+€ 28.860
5 stap(pen)
|
€ 317.860 | +€ 7.860 | |
| Asselsestraat 241 Driehuizen | 64 | C | € 275.000 |
+€ 12.800
2 stap(pen)
|
€ 287.800 | € -22.200 | |
| Wolframstraat 114 Winkewijert | 76 | B | € 275.000 |
+€ 8.360
1 stap(pen)
|
€ 283.360 | € -26.640 | |
| Berkel 22 Rivierenkwartier | 76 | B | € 269.500 |
+€ 8.360
1 stap(pen)
|
€ 277.860 | € -32.140 | |
| Nieuwstraat 38 Binnenstad | 68 | A | € 269.500 | +€ 0 | € 269.500 | € -40.500 | |
| Kanaalstraat 25 Binnenstad | 80 | A+ | € 365.000 | +€ 0 | € 365.000 | +€ 55.000 |
Alle vergelijkbare woningen (11)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Kanaalstraat 25 Binnenstad | 80 | 3 | A+ | € 365.000 | € 4.562 |
| Stationsstraat 279 Binnenstad | 78 | 4 | C | € 297.000 | € 3.808 |
| Germanenlaan 136 Orden | 78 | 4 | F | € 289.000 | € 3.705 |
| Molenstraat-Centrum 395 De Haven | 76 | 3 | A+ | € 380.000 | € 5.000 |
| Wolframstraat 114 Winkewijert | 76 | 4 | B | € 275.000 | € 3.618 |
| Berkel 22 Rivierenkwartier | 76 | 4 | B | € 269.500 | € 3.546 |
| Nieuwstraat 38 Binnenstad | 68 | 3 | A | € 269.500 | € 3.963 |
| Asselsestraat 241 Driehuizen | 64 | 3 | C | € 275.000 | € 4.297 |
| Kanaalstraat 68 Binnenstad | 87 | 3 | A | € 375.000 | € 4.310 |
| Beekpark 25 Binnenstad | 92 | 3 | A+ | € 382.500 | € 4.158 |
| Vosselmanstraat 580 Binnenstad | 92 | 3 | B | € 400.000 | € 4.348 |