databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Jonkerweg 21

1217PM Hilversum · Boomberg · wijk Noordwest · Hilversum

€ 795.000
€ 6.260 / m²
127 4kamers D
Foto 1 van Jonkerweg 21 Foto 2 van Jonkerweg 21 Foto 3 van Jonkerweg 21 Foto 4 van Jonkerweg 21 Foto 5 van Jonkerweg 21 Foto 6 van Jonkerweg 21 Foto 7 van Jonkerweg 21 Foto 8 van Jonkerweg 21 Foto 9 van Jonkerweg 21 Foto 10 van Jonkerweg 21 Foto 11 van Jonkerweg 21 Foto 12 van Jonkerweg 21

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.127 m²
Perceel237 m²
Kamers4 (3 slaap)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 31 houses in Hilversum met 88–165 m².

Boven de markt. Deze woning zit in het 90e percentiel (+21.0% t.o.v. mediaan van € 5.174/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Hilversum

Inwoners3.190
Dichtheid3501 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.0
Gemiddelde WOZ (buurt) € 735.000 deze listing +8% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt35%
Afstand basisschool1.3 km
Afstand supermarkt0.7 km
Afstand huisarts0.5 km
Afstand kinderdagverblijf0.4 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU04020201 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school A. Roland Holst College — 0.16 km · 19 totaal binnen zoekradius
Kinderdagverblijf Bink Buitenschoolse opvang Gigagroen — 0.92 km
Supermarkt Albert Heijn — 0.59 km · 11 totaal binnen zoekradius
Apotheek Apotheek W.F. van Heemskerck Duker — 0.91 km · 2 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk Huisartsenpraktijk Heckman — 0.61 km · 4 totaal binnen zoekradius
Ziekenhuis Tergooi MC — 3.17 km · 2 totaal binnen zoekradius
OV-station Hilversum — 1.56 km · 3 totaal binnen zoekradius
Restaurant Café & Restaurant De Eendracht Hilversum — 0.59 km · 22 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 3.795 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 172.826 per jaar
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Vul je bruto-jaarinkomen in om te zien of deze woning binnen je leenruimte valt. Wordt niet opgeslagen.

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel D en 127 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 4.064 per jaar (~€ 339/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 4.134 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~3556 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~1524 m³ per jaar
Bij upgrade naar label A bespaar je ~€ 2.032 per jaar en 1905 kg CO2. Bekijk verbouwkosten →

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1924
BouwBestaande bouw
Soort objectEengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
DakZadeldak bedekt met pannen
IsolatieDakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
VerwarmingCv-ketel en open haard
Warm waterCv-ketel
CV-ketelIntergas Extreme (gas gestookt combiketel uit 2019, eigendom)
Energielabel (officieel)D
Inhoud500 m³
TuinAchtertuin, voortuin en zijtuin
Indeling4 kamers (3 slaapkamers)
Op funda sinds2 weken

Verbouwings-equivalente woningen in Hilversum

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label D te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data (al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina scraping en trekt overbodige stappen eruit.

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Diependaalselaan 281 Zeeheldenkwartier 145 D € 700.000 +€ 0 € 700.000 € -95.000
Kamerlingh Onnesweg 122 Liebergen 128 C € 695.000 +€ 0 € 695.000 € -100.000