Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 107 m² |
| Perceel | 60 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | PEEK&POMPE MAKELAARS (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 76 houses in Utrecht met 74–139 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 77e percentiel (+15.5% t.o.v. mediaan van € 5.625/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Utrecht
| Inwoners | 4.700 |
|---|---|
| Dichtheid | 15326 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 482.000 deze listing +44% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 66% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.3 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03440211
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | RINO groep — 0.24 km · 38 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Jonas — 0.58 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.29 km · 30 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Ondiep — 0.73 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Weerdsingel — 0.29 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Van der Hoeven Kliniek — 0.62 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Utrecht Centraal — 1.04 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Ddadi — 0.11 km · 172 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.318 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 146.739 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 107 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.498 per jaar (~€ 125/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.443 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1177 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~321 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1900 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Samengesteld dak bedekt met metaal en pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, driedubbel glas en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Gas gestookt combiketel uit 2020, eigendom |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 372 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Utrecht
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Theetuinlaan 11 Vleuterweide-Zuid | 131 | A | € 685.000 |
+€ 10.480
1 stap(pen)
|
€ 695.480 | +€ 480 | |
| Spieghelstraat 1 Dichterswijk | 112 | E | € 650.000 |
+€ 45.920
5 stap(pen)
|
€ 695.920 | +€ 920 | |
| Sparrendaal 32 Vleuterweide-Noord/Oost/Centrum | 123 | A | € 679.000 |
+€ 9.840
1 stap(pen)
|
€ 688.840 | € -6.160 | |
| Steenstraat 9 Wittevrouwen | 102 | A | € 695.000 |
+€ 8.160
1 stap(pen)
|
€ 703.160 | +€ 8.160 | |
| Conferenceperenlaan 14 Vleuterweide-Zuid | 131 | A | € 675.000 |
+€ 10.480
1 stap(pen)
|
€ 685.480 | € -9.520 | |
| Stekkaspad 13 Het Zand-Oost | 122 | A | € 695.000 |
+€ 9.760
1 stap(pen)
|
€ 704.760 | +€ 9.760 | |
| Vaartscherijnstraat 14 Oud Hoograven-Noord | 105 | C | € 650.000 |
+€ 29.400
3 stap(pen)
|
€ 679.400 | € -15.600 | |
| Händelstraat 12 Oog in Al | 120 | D | € 675.000 |
+€ 42.000
4 stap(pen)
|
€ 717.000 | +€ 22.000 | |
| De Louterlaan 14 Transwijk-Noord | 122 | C | € 635.000 |
+€ 34.160
3 stap(pen)
|
€ 669.160 | € -25.840 | |
| Goedestraat 67 Wittevrouwen | 97 | E | € 629.000 |
+€ 39.770
5 stap(pen)
|
€ 668.770 | € -26.230 | |
| Surinamestraat 123 Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o. | 119 | B | € 700.000 |
+€ 22.610
2 stap(pen)
|
€ 722.610 | +€ 27.610 | |
| Derde Oosterparklaan 35 Hoge Weide | 130 | A+ | € 730.000 | +€ 0 | € 730.000 | +€ 35.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Walter Kollolaan 204 Terwijde-West | 114 | 4 | A | € 630.000 | € 5.526 |
| Kersstraat 11 Oudwijk | 103 | 4 | D | € 795.000 | € 7.718 |
| Goedestraat 67 Wittevrouwen | 97 | 4 | E | € 629.000 | € 6.485 |
| Vaartscherijnstraat 14 Oud Hoograven-Noord | 105 | 5 | C | € 650.000 | € 6.190 |
| Paardensprongstraat 11 Schaakbuurt en omgeving | 110 | 4 | A | € 550.000 | € 5.000 |
| Bolstraat 93 Oudwijk | 97 | 4 | D | € 615.000 | € 6.340 |
| Steenstraat 9 Wittevrouwen | 102 | 5 | A | € 695.000 | € 6.814 |
| Surinamestraat 123 Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o. | 119 | 4 | B | € 700.000 | € 5.882 |
| Gulden Hoeve 21 Vleuten | 105 | 4 | A | € 539.000 | € 5.133 |
| Spieghelstraat 1 Dichterswijk | 112 | 5 | E | € 650.000 | € 5.804 |
| Stationsstraat 10 Vleuten | 117 | 4 | G | € 595.000 | € 5.085 |
| Cartesiusweg 53 Schepenbuurt, Cartesiusweg e.o. | 114 | 5 | C | € 595.000 | € 5.219 |