databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

apartment · resale

Amstelveenseweg 970

1081JR Amsterdam · Buitenveldert-Zuidwest · wijk Buitenveldert-West · Amsterdam

€ 1.450.000
€ 8.896 / m²
163 4kamers A
Foto 1 van Amstelveenseweg 970 Foto 2 van Amstelveenseweg 970 Foto 3 van Amstelveenseweg 970 Foto 4 van Amstelveenseweg 970 Foto 5 van Amstelveenseweg 970 Foto 6 van Amstelveenseweg 970 Foto 7 van Amstelveenseweg 970 Foto 8 van Amstelveenseweg 970 Foto 9 van Amstelveenseweg 970 Foto 10 van Amstelveenseweg 970 Foto 11 van Amstelveenseweg 970 Foto 12 van Amstelveenseweg 970

Kenmerken

Typeapartment (resale)
Woonopp.163 m²
Kamers4 (3 slaap)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 74 apartments in Amsterdam met 114–211 m².

Rond mediaan. Deze woning zit in het 54e percentiel (+1.9% t.o.v. mediaan van € 8.730/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Andere woningen in Amstelveenseweg

Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.

AdresLabel Vraagprijs€/m²
Amstelveenseweg 1150 55 D € 475.000 € 8.636

Buurt in cijfers — Amsterdam

Inwoners4.530
Dichtheid6473 per km²
Gem. huishoudensgrootte1.7
Gemiddelde WOZ (buurt) € 581.000 deze listing +150% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt64%
Afstand basisschool1.0 km
Afstand supermarkt0.3 km
Afstand huisarts0.5 km
Afstand kinderdagverblijf0.3 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU0363KQ05 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school (naamloos) — 0.32 km · 13 totaal binnen zoekradius
Kinderdagverblijf KDV Bambini — 0.2 km · 2 totaal binnen zoekradius
Supermarkt ALDI — 0.2 km · 11 totaal binnen zoekradius
Apotheek BENU Apotheek — 1.2 km
Huisartsenpraktijk MRI Centrum Amsterdam — 0.68 km · 7 totaal binnen zoekradius
Ziekenhuis Amsterdam UMC - locatie VUMC — 1.1 km · 3 totaal binnen zoekradius
OV-station Amstelveenseweg — 1.52 km · 10 totaal binnen zoekradius
Restaurant Boss Kitchen — 0.32 km · 11 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 6.923 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 313.043 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 10.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Vul je bruto-jaarinkomen in om te zien of deze woning binnen je leenruimte valt. Wordt niet opgeslagen.

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 163 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 2.608 per jaar (~€ 217/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 7.140 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~2119 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~652 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar2015
BouwBestaande bouw
Soort objectBovenwoning (appartement)
DakPlat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
IsolatieDubbel glas en volledig geïsoleerd
VerwarmingCv-ketel, gashaard en gehele vloerverwarming
Warm waterCv-ketel
CV-ketelIntergas (gas gestookt combiketel uit 2026, eigendom)
Energielabel (officieel)A
Inhoud631 m³
Indeling4 kamers (3 slaapkamers)
Op funda sinds2 weken

Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data (al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina scraping en trekt overbodige stappen eruit.

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Archimedesplantsoen 35 Middenmeer-Zuid 131 A € 1.450.000 +€ 0 € 1.450.000 € 0
Tesselschadestraat 31 Vondelparkbuurt-Oost 115 A € 1.450.000 +€ 0 € 1.450.000 € 0
Hestiastraat 65 Olympisch Stadion e.o. 141 B € 1.450.000 +€ 15.510
1 stap(pen)
  • B→A: € 15.510 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 1.465.510 +€ 15.510
Johannes Verhulststraat 224 Valeriusbuurt-Oost 138 C € 1.400.000 +€ 27.600
2 stap(pen)
  • C→B: € 12.420 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 15.180 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 1.427.600 € -22.400
Van Tuyll van Serooskerkenweg 72 Van Tuyllbuurt 156 D € 1.450.000 +€ 42.120
3 stap(pen)
  • D→C: € 10.920 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 14.040 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 17.160 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 1.492.120 +€ 42.120
Linnaeusparkweg 7 Linnaeusparkbuurt 172 D € 1.450.000 +€ 46.440
3 stap(pen)
  • D→C: € 12.040 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 15.480 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 18.920 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 1.496.440 +€ 46.440
Gerrit van der Veenstraat 66 Beethovenbuurt 137 C € 1.375.000 +€ 27.400
2 stap(pen)
  • C→B: € 12.330 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 15.070 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 1.402.400 € -47.600
Geuzenkade 103 Geuzenhofbuurt 163 A € 1.500.000 +€ 0 € 1.500.000 +€ 50.000
Poeldijkstraat 279 Delflandpleinbuurt-Oost 139 A+ € 1.350.000 +€ 0 € 1.350.000 € -100.000
Van Breestraat 185 Cornelis Schuytbuurt 122 D € 1.295.000 +€ 32.940
3 stap(pen)
  • D→C: € 8.540 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 10.980 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 13.420 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 1.327.940 € -122.060
Nassaukade 146 Da Costabuurt-Noord 153 A € 1.325.000 +€ 0 € 1.325.000 € -125.000
Prinsengracht 495 Felix Meritisbuurt 172 G € 1.250.000 +€ 68.800
6 stap(pen)
  • G→F: € 5.160 (kierdichting, basis isolatie)
  • F→E: € 6.880 (vloer- of dakisolatie)
  • E→D: € 10.320 (vloer + dak isolatie)
  • D→C: € 12.040 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 15.480 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 18.920 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 1.318.800 € -131.200

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Geuzenkade 103 Geuzenhofbuurt 163 4 A € 1.500.000 € 9.202
Emmastraat 29 Cornelis Schuytbuurt 163 4 E € 1.550.000 € 9.509
Van Tuyll van Serooskerkenweg 72 Van Tuyllbuurt 156 4 D € 1.450.000 € 9.295
Linnaeusparkweg 7 Linnaeusparkbuurt 172 4 D € 1.450.000 € 8.430
Milletstraat 42 Minervabuurt-Zuid 169 4 C € 1.595.000 € 9.438
Boterbloemstraat 35 Buiksloterham-Noord 157 4 A € 1.285.000 € 8.185
Nassaukade 146 Da Costabuurt-Noord 153 4 A € 1.325.000 € 8.660
Floris Versterstraat 11 Surinamepleinbuurt 164 4 C € 1.700.000 € 10.366