Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 53 m² |
| Kamers | 3 (1 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | PEEK&POMPE MAKELAARS (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 43 apartments in Utrecht met 37–68 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 72e percentiel (+7.7% t.o.v. mediaan van € 6.923/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Utrecht
| Inwoners | 4.950 |
|---|---|
| Dichtheid | 13102 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 587.000 deze listing -33% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 39% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03440512
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Basisschool de Odyssee — 0.3 km · 31 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Partou — 0.11 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.04 km · 15 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Wilhemina Apotheek — 0.34 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Aletta — 0.06 km · 16 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Stadskliniek Utrecht — 0.72 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Utrecht Maliebaan — 0.33 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Buurten In Oost — 0.02 km · 70 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.886 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 81.522 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 53 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 742 per jaar (~€ 62/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.948 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~583 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~159 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1920 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Benedenwoning (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | 2014 (gas gestookt combiketel, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 271 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 3 kamers (1 slaapkamer) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Utrecht
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cornelis Mertenssstraat 15 Julianapark en omgeving | 61 | D | € 375.000 |
+€ 21.350
4 stap(pen)
|
€ 396.350 | +€ 1.350 | |
| Maliebaan 53 Buiten Wittevrouwen | 53 | A | € 389.000 |
+€ 4.240
1 stap(pen)
|
€ 393.240 | € -1.760 | |
| Jadelaan 47 Tolsteeg en Rotsoord | 53 | C | € 385.000 |
+€ 14.840
3 stap(pen)
|
€ 399.840 | +€ 4.840 | |
| Adriaanstraat 41 Buiten Wittevrouwen | 44 | C | € 375.000 |
+€ 12.320
3 stap(pen)
|
€ 387.320 | € -7.680 | |
| Bladstraat 15 Wittevrouwen | 54 | D | € 385.000 |
+€ 18.900
4 stap(pen)
|
€ 403.900 | +€ 8.900 | |
| Eduard Verkadelaan 37 Rijnsweerd | 63 | A | € 400.000 |
+€ 5.040
1 stap(pen)
|
€ 405.040 | +€ 10.040 | |
| Burgemeester van Tuyllkade 125 Schaakbuurt en omgeving | 49 | B | € 375.000 |
+€ 9.310
2 stap(pen)
|
€ 384.310 | € -10.690 | |
| Gazellestraat 88 Bokkenbuurt | 68 | A | € 375.000 |
+€ 5.440
1 stap(pen)
|
€ 380.440 | € -14.560 | |
| Eyckenstein 66 Vleuterweide-Noord/Oost/Centrum | 59 | A | € 375.000 |
+€ 4.720
1 stap(pen)
|
€ 379.720 | € -15.280 | |
| Burgemeester Norbruislaan 272 Zuilen-Noord | 68 | E | € 350.000 |
+€ 27.880
5 stap(pen)
|
€ 377.880 | € -17.120 | |
| Albatrosstraat 47 Watervogelbuurt | 62 | C | € 395.000 |
+€ 17.360
3 stap(pen)
|
€ 412.360 | +€ 17.360 | |
| Acaciastraat 9 2e Daalsebuurt en omgeving | 57 | D | € 395.000 |
+€ 19.950
4 stap(pen)
|
€ 414.950 | +€ 19.950 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Jadelaan 47 Tolsteeg en Rotsoord | 53 | 3 | C | € 385.000 | € 7.264 |
| Laan van Nieuw-Guinea 119 Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o. | 54 | 3 | E | € 350.000 | € 6.481 |
| Marnixlaan 85 Egelantierstraat, Mariëndaalstraat e.o. | 52 | 3 | D | € 350.000 | € 6.731 |
| Johannes van Andelstraat 9 Julianapark en omgeving | 52 | 3 | F | € 335.000 | € 6.442 |
| Hendrika van Tussenbroekplantsoen 6 Halve Maan-Zuid | 57 | 3 | E | € 425.000 | € 7.456 |
| Maliebaan 53 Buiten Wittevrouwen | 53 | 2 | A | € 389.000 | € 7.340 |
| Bladstraat 15 Wittevrouwen | 54 | 2 | D | € 385.000 | € 7.130 |
| Linnaeusstraat 58 Elinkwijk en omgeving | 52 | 2 | D | € 350.000 | € 6.731 |
| Keizersgracht 14 Lauwerecht | 50 | 2 | A++ | € 425.000 | € 8.500 |
| Amsterdamsestraatweg 831 Zuilen-Noord | 51 | 2 | A | € 350.000 | € 6.863 |
| Minahassastraat 46 Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o. | 55 | 2 | C | € 350.000 | € 6.364 |
| Lange Jansstraat 24 Domplein, Neude, Janskerkhof | 51 | 2 | D | € 349.500 | € 6.853 |