apartment · resale
Margarethaland 269
2591VA Den Haag · Landen · wijk Wijk 25 Mariahoeve en Marlot · Den Haag
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 87 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Dekker Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 150 apartments in Den Haag met 60–113 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 38e percentiel (-5.6% t.o.v. mediaan van € 4.688/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — 's-Gravenhage
| Inwoners | 5.325 |
|---|---|
| Dichtheid | 8660 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 272.000 deze listing +42% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 65% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.8 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05182561
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | College St.Paul — 0.14 km · 16 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | PLUS — 0.37 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Residentie Apotheek — 0.42 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Artsenzorg — 0.6 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | HMC Antoniushove — 1.16 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Den Haag Mariahoeve — 0.46 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | FL'Orange — 0.66 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.838 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 83.696 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 87 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.175 per jaar (~€ 181/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.019 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1914 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~783 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 783 per jaar en 783 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1986 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bovenwoning (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Atag (gas gestookt uit 2019, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | C |
| Inhoud | 271 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Haag
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Laan van Wateringse Veld 1388 Lage Veld | 78 | A | € 385.000 | +€ 0 | € 385.000 | € 0 | |
| Okkernootstraat 86 Rosenburg | 81 | E | € 375.000 |
+€ 10.530
2 stap(pen)
|
€ 385.530 | +€ 530 | |
| Nicolaas Tulpstraat 39 Valkenboskwartier | 90 | E | € 375.000 |
+€ 11.700
2 stap(pen)
|
€ 386.700 | +€ 1.700 | |
| Okkernootstraat 68 Rosenburg | 86 | D | € 375.000 |
+€ 6.020
1 stap(pen)
|
€ 381.020 | € -3.980 | |
| Goudenregenstraat 275 Bloemenbuurt-Oost | 89 | E | € 380.000 |
+€ 11.570
2 stap(pen)
|
€ 391.570 | +€ 6.570 | |
| Dedemsvaartweg 797 Zijden, Steden en Zichten | 93 | B | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € -10.000 | |
| Neherkade 1484 Laakhaven-Oost | 84 | A | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € -10.000 | |
| Deimanstraat 22 Noordpolderbuurt | 83 | A | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | +€ 10.000 | |
| Medemblikstraat 42 Leyenburg | 78 | C | € 399.000 | +€ 0 | € 399.000 | +€ 14.000 | |
| Fie Carelsenlaan 10 Zonne Veld | 89 | B | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | +€ 15.000 | |
| Rijswijkseweg 71 Laakhaven-Oost | 92 | A | € 369.000 | +€ 0 | € 369.000 | € -16.000 | |
| Rijswijkseweg 71 Laakhaven-Oost | 94 | A | € 369.000 | +€ 0 | € 369.000 | € -16.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Hendrik Zwaardecroonstraat 199 Bezuidenhout-Oost | 86 | 3 | F | € 400.000 | € 4.651 |
| Fie Carelsenlaan 10 Zonne Veld | 89 | 3 | B | € 400.000 | € 4.494 |
| Van Trigtstraat 84 Uilennest | 84 | 3 | G | € 395.000 | € 4.702 |
| Rijswijkseweg 71 Laakhaven-Oost | 92 | 3 | A | € 369.000 | € 4.011 |
| Dedemsvaartweg 797 Zijden, Steden en Zichten | 93 | 3 | B | € 375.000 | € 4.032 |
| Cartesiusstraat 250 Valkenboskwartier | 81 | 3 | E | € 400.000 | € 4.938 |
| Aronskelkweg 258 Bohemen en Meer en Bos | 81 | 3 | E | € 350.000 | € 4.321 |
| Rijswijkseweg 71 Laakhaven-Oost | 94 | 3 | A | € 369.000 | € 3.926 |
| Abrikozenstraat 56 Eykenduinen | 80 | 3 | C | € 359.500 | € 4.494 |
| Woudenbergstraat 38 Leyenburg | 83 | 3 | D | € 325.000 | € 3.916 |