house · resale
Dadelgaarde 199
3344RM Hendrik-Ido-Ambacht · Volgerlanden-West · wijk Wijk 03 De Volgerlanden · Hendrik-Ido-Ambacht
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 124 m² |
| Perceel | 208 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van Spronsen Makelaars | NVM-Qualis (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 17 houses in Hendrik-Ido-Ambacht met 86–161 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 82e percentiel (+10.0% t.o.v. mediaan van € 4.393/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Dadelgaarde
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Dadelgaarde 28 | 168 | B | € 899.000 | € 5.351 |
Buurt in cijfers — Hendrik-Ido-Ambacht
| Inwoners | 7.585 |
|---|---|
| Dichtheid | 6942 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 512.000 deze listing +17% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 28% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.9 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05310301
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Wijngaard — 0.18 km · 23 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Reformatorische peuterspeelzaal "De benjamin" — 0.91 km |
| Supermarkt | Dirk — 0.32 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Gezondheidscentrum De Volgerlanden — 0.13 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum De Volgerlanden — 0.13 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Zwijndrecht — 1.95 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.860 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 125.870 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 124 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.736 per jaar (~€ 145/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.005 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1364 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~372 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2003 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, hoekwoning |
| Dak | Mansarde dak |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha (gas gestookt combiketel uit 2013, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 440 m³ |
| Tuin | Achtertuin, voortuin en zijtuin |
| Indeling | 6 kamers (5 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Hendrik-Ido-Ambacht
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reeweg 96 Dorp | 148 | F | € 535.000 |
+€ 66.600
6 stap(pen)
|
€ 601.600 | +€ 2.600 | |
| Hoekkamp 8 Krommeweg-Zuid | 138 | C | € 525.000 |
+€ 38.640
3 stap(pen)
|
€ 563.640 | € -35.360 | |
| Zomertaling 7 Volgerlanden-Oost | 146 | A | € 640.000 |
+€ 11.680
1 stap(pen)
|
€ 651.680 | +€ 52.680 | |
| Koningsvaren 10 Volgerlanden-Oost | 122 | A+++ | € 540.000 | +€ 0 | € 540.000 | € -59.000 | |
| Fonteinkruid 26 Volgerlanden-Oost | 143 | A | € 675.000 |
+€ 11.440
1 stap(pen)
|
€ 686.440 | +€ 87.440 | |
| Daniël van de Merwedestraat 29 Kruiswiel | 149 | C | € 465.000 |
+€ 41.720
3 stap(pen)
|
€ 506.720 | € -92.280 | |
| Elzengaarde 78 Volgerlanden-West | 140 | A | € 690.000 |
+€ 11.200
1 stap(pen)
|
€ 701.200 | +€ 102.200 |
Alle vergelijkbare woningen (10)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Koningsvaren 10 Volgerlanden-Oost | 122 | 6 | A+++ | € 540.000 | € 4.426 |
| Noten-bogerd 57 Krommeweg-Noord | 121 | 5 | B | € 450.000 | € 3.719 |
| Hoekkamp 8 Krommeweg-Zuid | 138 | 5 | C | € 525.000 | € 3.804 |
| Elzengaarde 78 Volgerlanden-West | 140 | 5 | A | € 690.000 | € 4.929 |
| Fonteinkruid 26 Volgerlanden-Oost | 143 | 5 | A | € 675.000 | € 4.720 |
| Reeweg 96 Dorp | 148 | 6 | F | € 535.000 | € 3.615 |
| Zomertaling 7 Volgerlanden-Oost | 146 | 7 | A | € 640.000 | € 4.384 |
| Ring 427 Krommeweg-Zuid | 105 | 6 | C | € 429.000 | € 4.086 |
| Daniël van de Merwedestraat 29 Kruiswiel | 149 | 7 | C | € 465.000 | € 3.121 |
| Ring 216 Krommeweg-Zuid | 89 | 5 | C | € 395.000 | € 4.438 |