databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Veendijk 19

1231PC Loosdrecht · Oud-Loosdrecht · wijk Wijk 03 Loosdrecht · Wijdemeren

€ 3.100.000
€ 14.623 / m²
212 5kamers C
Foto 1 van Veendijk 19 Foto 2 van Veendijk 19 Foto 3 van Veendijk 19 Foto 4 van Veendijk 19 Foto 5 van Veendijk 19 Foto 6 van Veendijk 19 Foto 7 van Veendijk 19 Foto 8 van Veendijk 19 Foto 9 van Veendijk 19 Foto 10 van Veendijk 19 Foto 11 van Veendijk 19 Foto 12 van Veendijk 19

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.212 m²
Perceel2970 m²
Kamers5 (3 slaap)

Inwoners2.325
Dichtheid334 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.1
Gemiddelde WOZ (buurt) € 735.000 deze listing +322% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt28%
Afstand basisschool1.0 km
Afstand supermarkt1.0 km
Afstand huisarts3.4 km
Afstand kinderdagverblijf3.3 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU16960300 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Supermarkt Albert Heijn — 1.13 km
Restaurant Piet Hein Loosdrecht — 0.32 km · 4 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 14.800 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 673.913 per jaar
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Vul je bruto-jaarinkomen in om te zien of deze woning binnen je leenruimte valt. Wordt niet opgeslagen.

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 212 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 5.300 per jaar (~€ 442/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 15.242 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~4664 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~1908 m³ per jaar
Bij upgrade naar label A bespaar je ~€ 1.908 per jaar en 1908 kg CO2. Bekijk verbouwkosten →

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1980
BouwBestaande bouw
Soort objectVilla, vrijstaande woning
DakZadeldak bedekt met pannen
IsolatieDubbel glas
VerwarmingCv-ketel, open haard en gedeeltelijke vloerverwarming
Warm waterCv-ketel
Energielabel (officieel)C
Inhoud767 m³
TuinTuin rondom
Indeling5 kamers (3 slaapkamers)
Op funda sinds2 weken

Verbouwings-equivalente woningen in Wijdemeren

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label C te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data (al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina scraping en trekt overbodige stappen eruit.

Geen vergelijkbare woningen binnen ±20% effectieve prijs in deze gemeente.

Probeer een grotere zoekradius zodra er meer data is.

Alle vergelijkbare woningen (0)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.