house · resale
Albert Schweitzerlaan 94
6525JV Nijmegen · Heijendaal · wijk Nijmegen-Midden · Nijmegen
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 145 m² |
| Perceel | 240 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Driessen Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 51 houses in Nijmegen met 101–188 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 76e percentiel (+16.2% t.o.v. mediaan van € 4.388/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Nijmegen
| Inwoners | 2.415 |
|---|---|
| Dichtheid | 1652 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 272.000 deze listing +172% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 74% |
| Afstand basisschool | 1.1 km |
| Afstand supermarkt | 1.0 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.8 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02680517
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Basisschool Klein Heyendaal — 0.68 km · 24 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | (naamloos) — 0.66 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | PLUS — 0.51 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Sint Anna — 0.26 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Medisch Centrum Sint Anna — 0.25 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Centraal Dierenlaboratorium — 0.7 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Nijmegen Heyendaal — 0.68 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | De 4 Heeren — 0.1 km · 10 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.528 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 159.565 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 145 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.900 per jaar (~€ 242/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.770 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2465 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~870 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 580 per jaar en 580 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1996 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Lessenaardak |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas CW5 (gas gestookt combiketel uit 2025, huur) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 537 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Nijmegen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Postweg 37 Galgenveld | 163 | B | € 715.000 | +€ 0 | € 715.000 | € -24.000 | |
| Berg en Dalseweg 218 Hengstdal | 167 | E | € 735.000 |
+€ 36.740
3 stap(pen)
|
€ 771.740 | +€ 32.740 | |
| Pater Eijmardweg 30 Brakkenstein | 106 | C | € 675.000 |
+€ 9.540
1 stap(pen)
|
€ 684.540 | € -54.460 | |
| Evertsenstraat 21 Bottendaal | 154 | C | € 785.000 |
+€ 13.860
1 stap(pen)
|
€ 798.860 | +€ 59.860 | |
| Oude Nonnendaalseweg 194 Wolfskuil | 134 | A | € 675.000 | +€ 0 | € 675.000 | € -64.000 | |
| Driehuizerweg 390 Brakkenstein | 142 | C | € 650.000 |
+€ 12.780
1 stap(pen)
|
€ 662.780 | € -76.220 | |
| St. Agnetenweg 85 De Kamp | 147 | A+++ | € 825.000 | +€ 0 | € 825.000 | +€ 86.000 | |
| Donatellostraat 64 Lent | 147 | A++ | € 645.000 | +€ 0 | € 645.000 | € -94.000 | |
| Karel Glastra van Loonstraat 14 Ressen | 180 | A | € 835.000 | +€ 0 | € 835.000 | +€ 96.000 | |
| Weezenhof 2960 Weezenhof | 150 | C | € 625.000 |
+€ 13.500
1 stap(pen)
|
€ 638.500 | € -100.500 | |
| Turennesingel 160 Lent | 142 | A++ | € 635.000 | +€ 0 | € 635.000 | € -104.000 | |
| Veldstraat 13 St. Anna | 112 | C | € 619.000 |
+€ 10.080
1 stap(pen)
|
€ 629.080 | € -109.920 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| St. Agnetenweg 85 De Kamp | 147 | 5 | A+++ | € 825.000 | € 5.612 |
| Driehuizerweg 390 Brakkenstein | 142 | 5 | C | € 650.000 | € 4.577 |
| Turennesingel 160 Lent | 142 | 5 | A++ | € 635.000 | € 4.472 |
| Oude Nonnendaalseweg 194 Wolfskuil | 134 | 5 | A | € 675.000 | € 5.037 |
| Holtgesbroek 1103 't Broek | 148 | 5 | A | € 595.000 | € 4.020 |
| Donatellostraat 64 Lent | 147 | 6 | A++ | € 645.000 | € 4.388 |
| Evertsenstraat 21 Bottendaal | 154 | 6 | C | € 785.000 | € 5.097 |
| Hegdambroek 2505 't Broek | 136 | 5 | B | € 575.000 | € 4.228 |
| Weezenhof 2960 Weezenhof | 150 | 6 | C | € 625.000 | € 4.167 |
| Terralaan 71 Oosterhout | 135 | 5 | A | € 550.000 | € 4.074 |
| Leuvensbroek 3343 't Broek | 158 | 6 | B | € 615.000 | € 3.892 |
| Postweg 37 Galgenveld | 163 | 6 | B | € 715.000 | € 4.387 |