Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 144 m² |
| Perceel | 84 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Beumer Nieuwegein (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 23 houses in Nieuwegein met 100–187 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 0e percentiel (-24.0% t.o.v. mediaan van € 4.114/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Nieuwegein
| Inwoners | 2.930 |
|---|---|
| Dichtheid | 8392 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 341.000 deze listing +32% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 55% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03560401
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | SBO De Evenaar — 0.4 km · 15 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Partou — 0.51 km |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.31 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek de Batau & Galecop — 0.53 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Galecop — 1.09 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Sint Antonius Ziekenhuis Nieuwegein — 2.06 km |
| OV-station | Nieuwegein City — 1.6 km |
| Restaurant | Eetcafe de Vuurtoren — 0.28 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.148 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 96.739 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 144 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.880 per jaar (~€ 240/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.388 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2448 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~864 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 576 per jaar en 576 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1979 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2017, huur) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 499 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Nieuwegein
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hooiersweide 95 Buitenweides | 109 | A | € 439.000 | +€ 0 | € 439.000 | € -11.000 | |
| Prof. Dr. Kramerslaan 13 Jutphaas | 108 | D | € 415.000 |
+€ 17.280
2 stap(pen)
|
€ 432.280 | € -17.720 | |
| Acaciastraat 27 Zandveld | 117 | C | € 420.000 |
+€ 10.530
1 stap(pen)
|
€ 430.530 | € -19.470 | |
| Govert Flinckhage 22 Hagen | 105 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | +€ 25.000 | |
| Brielseveste 23 Vesten | 112 | A | € 485.000 | +€ 0 | € 485.000 | +€ 35.000 | |
| Oeverloper 6 Doorslag-Oost | 122 | D | € 475.000 |
+€ 19.520
2 stap(pen)
|
€ 494.520 | +€ 44.520 | |
| Lavendelhof 22 Hoogzandveld-West | 128 | A | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | +€ 45.000 | |
| Rendierweide 48 Binnenweides | 126 | A | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | +€ 45.000 | |
| Wielewaal 14 Doorslag-Noord | 132 | C | € 485.000 |
+€ 11.880
1 stap(pen)
|
€ 496.880 | +€ 46.880 | |
| Graaf Walramhof 15 Graven en Gravinnen | 113 | A | € 498.000 | +€ 0 | € 498.000 | +€ 48.000 | |
| Bosruiter 27 Doorslag-Oost | 124 | C | € 495.000 |
+€ 11.160
1 stap(pen)
|
€ 506.160 | +€ 56.160 | |
| Dirk van Delenhage 21 Hagen | 125 | A | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | +€ 75.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Wielewaal 14 Doorslag-Noord | 132 | 5 | C | € 485.000 | € 3.674 |
| Lavendelhof 22 Hoogzandveld-West | 128 | 5 | A | € 495.000 | € 3.867 |
| Bosruiter 27 Doorslag-Oost | 124 | 5 | C | € 495.000 | € 3.992 |
| Oeverloper 6 Doorslag-Oost | 122 | 5 | D | € 475.000 | € 3.893 |
| Dirk van Delenhage 21 Hagen | 125 | 5 | A | € 525.000 | € 4.200 |
| Rendierweide 48 Binnenweides | 126 | 4 | A | € 495.000 | € 3.929 |
| Pieter Aertsenhage 8 Hagen | 121 | 5 | A | € 525.000 | € 4.339 |
| Arthur van Schendelhove 10 Hoven-Oost | 125 | 5 | A | € 570.000 | € 4.560 |
| Acaciastraat 27 Zandveld | 117 | 5 | C | € 420.000 | € 3.590 |
| Simon Vestdijkhove 18 Hoven-Oost | 119 | 5 | A | € 549.000 | € 4.613 |
| Kraageend 7 Doorslag-Zuidwest | 158 | 6 | B | € 599.000 | € 3.791 |
| Brielseveste 23 Vesten | 112 | 5 | A | € 485.000 | € 4.330 |