Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 118 m² |
| Perceel | 148 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | WoonSchuijt Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 20 houses in Moerdijk met 82–153 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 25e percentiel (-11.5% t.o.v. mediaan van € 3.593/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Watermolen
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Watermolen 36 | 112 | C | € 375.000 | € 3.348 |
Buurt in cijfers — Moerdijk
| Inwoners | 2.945 |
|---|---|
| Dichtheid | 5157 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 292.000 deze listing +28% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 46% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU17090001
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Toren — 0.27 km · 5 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | ALDI — 0.27 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.58 km |
| OV-station | Zevenbergen — 1.32 km |
| Restaurant | 't Havenhuys — 0.77 km · 5 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.790 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 80.435 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 118 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.360 per jaar (~€ 197/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.987 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2006 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~708 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 472 per jaar en 472 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1968 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha (gas gestookt combiketel uit 2016, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 411 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Moerdijk
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Watermolen 36 Torenveld | 112 | C | € 375.000 |
+€ 10.080
1 stap(pen)
|
€ 385.080 | +€ 10.080 | |
| Paulus Potterstraat 2 Fijnaart | 99 | E | € 375.000 |
+€ 21.780
3 stap(pen)
|
€ 396.780 | +€ 21.780 | |
| Doctor Ariënslaan 117 Centrum | 108 | C | € 389.000 |
+€ 9.720
1 stap(pen)
|
€ 398.720 | +€ 23.720 | |
| Moye Keene 92 Klundert | 136 | A | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | +€ 25.000 | |
| Boudewijnstraat 72 Klundert | 109 | E | € 325.000 |
+€ 23.980
3 stap(pen)
|
€ 348.980 | € -26.020 | |
| Frisostraat 2 Zevenbergschen Hoek | 93 | G | € 309.000 |
+€ 26.970
5 stap(pen)
|
€ 335.970 | € -39.030 | |
| Zuster Lankhaarlaan 16 Noordlangeweg | 121 | A | € 415.000 | +€ 0 | € 415.000 | +€ 40.000 | |
| Plataanstraat 9 Fijnaart | 119 | C | € 319.000 |
+€ 10.710
1 stap(pen)
|
€ 329.710 | € -45.290 | |
| Sterappel 26 Fijnaart | 122 | A | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | +€ 50.000 | |
| Steinstraat 42 Klundert | 108 | E | € 289.000 |
+€ 23.760
3 stap(pen)
|
€ 312.760 | € -62.240 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Plataanstraat 9 Fijnaart | 119 | 4 | C | € 319.000 | € 2.681 |
| Doctor Ariënslaan 117 Centrum | 108 | 4 | C | € 389.000 | € 3.602 |
| Oranjestraat 10 Klundert | 114 | 4 | C | € 450.000 | € 3.947 |
| Watermolen 36 Torenveld | 112 | 5 | C | € 375.000 | € 3.348 |
| Zuster Lankhaarlaan 16 Noordlangeweg | 121 | 5 | A | € 415.000 | € 3.430 |
| Sterappel 26 Fijnaart | 122 | 5 | A | € 425.000 | € 3.484 |
| Boudewijnstraat 72 Klundert | 109 | 5 | E | € 325.000 | € 2.982 |
| Moye Keene 92 Klundert | 136 | 4 | A | € 400.000 | € 2.941 |
| Steinstraat 42 Klundert | 108 | 5 | E | € 289.000 | € 2.676 |
| Paulus Potterstraat 2 Fijnaart | 99 | 3 | E | € 375.000 | € 3.788 |
| Vlasaard 26 Noordhoek | 135 | 5 | B | € 485.000 | € 3.593 |
| Frisostraat 2 Zevenbergschen Hoek | 93 | 4 | G | € 309.000 | € 3.323 |