house · resale
Laan van Europa 291
4701DC Roosendaal · Centrum-Nieuw · wijk Wijk 00 Centrum · Roosendaal
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 136 m² |
| Perceel | 128 m² |
| Kamers | 5 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | C&R Makelaars B.V. (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 33 houses in Roosendaal met 95–176 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 30e percentiel (-7.2% t.o.v. mediaan van € 3.527/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Roosendaal
| Inwoners | 1.420 |
|---|---|
| Dichtheid | 5025 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 290.000 deze listing +53% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 41% |
| Afstand basisschool | 0.9 km |
| Afstand supermarkt | 0.9 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU16740001
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Blokwei — 0.44 km · 18 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Dirk — 0.61 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Kroeven-Langdonk — 0.91 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Kroevenpoort — 0.52 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Bravis Ziekenhuis locatie Roosendaal — 1.11 km |
| OV-station | Station — 1.14 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Mitzy Eten & Drinken — 0.03 km · 49 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.124 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 94.565 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 136 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.176 per jaar (~€ 181/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.305 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1768 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~544 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2007 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning (drive-in woning) |
| Dak | Plat dak |
| Isolatie | Dakisolatie, HR-glas en muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha (gas gestookt combiketel uit 2007, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 533 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 5 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Roosendaal
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hamsterberg 2 Tolberg-Centrum | 103 | C | € 425.000 |
+€ 20.600
2 stap(pen)
|
€ 445.600 | +€ 600 | |
| Turfberg 56 Scherpdeel | 126 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | +€ 5.000 | |
| Kloosterstraat 9 Wouw | 120 | B | € 419.000 |
+€ 13.200
1 stap(pen)
|
€ 432.200 | € -12.800 | |
| Wethouder Lanenstraat 11 Scherpdeel | 109 | A | € 419.000 | +€ 0 | € 419.000 | € -26.000 | |
| Laan van Henegouwen 24 Vrouwenhof | 113 | A | € 485.000 | +€ 0 | € 485.000 | +€ 40.000 | |
| Glymesstraat 4 Wouw | 108 | E | € 450.000 |
+€ 35.640
4 stap(pen)
|
€ 485.640 | +€ 40.640 | |
| Bernardlaan 37 Wouw | 120 | B | € 475.000 |
+€ 13.200
1 stap(pen)
|
€ 488.200 | +€ 43.200 | |
| Voorstraat 25 Sint Josephbuurt | 111 | A | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | € -45.000 | |
| Azurietdijk 27 Kortendijk A | 143 | A | € 399.000 | +€ 0 | € 399.000 | € -46.000 | |
| Hoogstraat 94 Parklaan-Hoogstraat | 121 | G | € 349.000 |
+€ 48.400
6 stap(pen)
|
€ 397.400 | € -47.600 | |
| Druivenberg 27 Tolberg-Oost | 110 | A | € 392.500 | +€ 0 | € 392.500 | € -52.500 | |
| Jadedijk 61 Kortendijk L | 123 | B | € 369.500 |
+€ 13.530
1 stap(pen)
|
€ 383.030 | € -61.970 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Hadewychlaan 14 Kroeven-Noordoost | 143 | 5 | C | € 525.000 | € 3.671 |
| Thorbeckelaan 57 Tolberg-West | 133 | 5 | C | € 550.000 | € 4.135 |
| Kloosterstraat 9 Wouw | 120 | 5 | B | € 419.000 | € 3.492 |
| Mathildadonk 14 Langdonk-West | 128 | 5 | B | € 349.000 | € 2.727 |
| Azurietdijk 27 Kortendijk A | 143 | 6 | A | € 399.000 | € 2.790 |
| Turfberg 56 Scherpdeel | 126 | 6 | A | € 450.000 | € 3.571 |
| Jadedijk 61 Kortendijk L | 123 | 5 | B | € 369.500 | € 3.004 |
| Fleurberg 14 Tolberg-Centrum | 150 | 5 | A | € 529.000 | € 3.527 |
| Boerhaavelaan 7 Hulsdonk | 126 | 4 | C | € 529.000 | € 4.198 |
| Bernardlaan 37 Wouw | 120 | 6 | B | € 475.000 | € 3.958 |
| Imkerberg 60 Tolberg-Centrum | 149 | 6 | A | € 525.000 | € 3.523 |
| Boudewijndonk 4 Langdonk-Oost | 151 | 5 | C | € 575.000 | € 3.808 |