Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 138 m² |
| Perceel | 153 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Meneer de Makelaar (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 88 houses in Eindhoven met 96–179 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 80e percentiel (+12.6% t.o.v. mediaan van € 4.471/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Eindhoven
| Inwoners | 2.875 |
|---|---|
| Dichtheid | 6373 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 414.000 deze listing +68% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 50% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.9 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07722140
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Wilakkers — 0.22 km · 18 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kinderdagverblijf "de Schatkamer" — 0.78 km |
| Supermarkt | Bulmarket — 0.27 km · 17 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Arnouts — 0.52 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk St. Lidwina — 0.58 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Anna Ziekenhuis — 1.81 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Eindhoven Centraal — 1.95 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | King Thai Restaurant — 0.34 km · 19 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.318 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 148.913 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 138 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.208 per jaar (~€ 184/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.502 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1794 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~552 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1948 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha Calenta CW6 (gas gestookt combiketel uit 2022, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 520 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 6 kamers (5 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Eindhoven
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zandkrab 36 Zandrijk | 155 | A+ | € 695.000 | +€ 0 | € 695.000 | € 0 | |
| Lavendelplein 120 Kruidenbuurt | 156 | A++++ | € 695.000 | +€ 0 | € 695.000 | € 0 | |
| St Jorislaan 10 Rochusbuurt | 158 | B | € 675.000 |
+€ 17.380
1 stap(pen)
|
€ 692.380 | € -2.620 | |
| Gabriël Metsulaan 9 Irisbuurt | 142 | B | € 685.000 |
+€ 15.620
1 stap(pen)
|
€ 700.620 | +€ 5.620 | |
| Willem Schorerstraat 19 Lievendaal | 154 | A | € 709.000 | +€ 0 | € 709.000 | +€ 14.000 | |
| Boschdijk 1049 Kerkdorp Acht | 144 | F | € 625.000 |
+€ 53.280
5 stap(pen)
|
€ 678.280 | € -16.720 | |
| 2e Wilakkersstraat 3 Tuindorp | 129 | C | € 650.000 |
+€ 25.800
2 stap(pen)
|
€ 675.800 | € -19.200 | |
| Havensingel 45 Irisbuurt | 122 | A | € 714.500 | +€ 0 | € 714.500 | +€ 19.500 | |
| Meerhovendreef 13 Grasrijk | 162 | A | € 675.000 | +€ 0 | € 675.000 | € -20.000 | |
| Grasdreef 1 Grasrijk | 162 | A | € 675.000 | +€ 0 | € 675.000 | € -20.000 | |
| Dordognelaan 29 Achtse Barrier-Gunterslaer | 156 | B | € 649.000 |
+€ 17.160
1 stap(pen)
|
€ 666.160 | € -28.840 | |
| St Jansweg 25 Tuindorp | 141 | A+ | € 725.000 | +€ 0 | € 725.000 | +€ 30.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| St Jansweg 25 Tuindorp | 141 | 6 | A+ | € 725.000 | € 5.142 |
| 2e Wilakkersstraat 3 Tuindorp | 129 | 6 | C | € 650.000 | € 5.039 |
| Willem van Hornestraat 21 Rochusbuurt | 130 | 6 | B | € 600.000 | € 4.615 |
| Gabriël Metsulaan 9 Irisbuurt | 142 | 5 | B | € 685.000 | € 4.824 |
| Jozef Israëlslaan 45 Tongelresche Akkers | 137 | 5 | A++ | € 650.000 | € 4.745 |
| Haringvliet 33 Kerkdorp Acht | 134 | 5 | A | € 650.000 | € 4.851 |
| Grenenhout 26 Woensel-West | 135 | 5 | A++ | € 625.000 | € 4.630 |
| Havensingel 45 Irisbuurt | 122 | 6 | A | € 714.500 | € 5.857 |
| Willem de Rijkelaan 10 Eliasterrein, Vonderkwartier | 133 | 5 | B | € 625.000 | € 4.699 |
| Boschdijk 1049 Kerkdorp Acht | 144 | 5 | F | € 625.000 | € 4.340 |
| Zandkrab 36 Zandrijk | 155 | 6 | A+ | € 695.000 | € 4.484 |
| Flevolandlaan 8 Woenselse Heide | 142 | 5 | C | € 589.000 | € 4.148 |