house · resale
Loopveltweg 146
3645LK Vinkeveen · Zuiderwaard-Westerheul · wijk Vinkeveen · De Ronde Venen
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 119 m² |
| Perceel | 141 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | De Koning makelaars (ERA en NVM) (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 22 houses in De Ronde Venen met 83–154 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 22e percentiel (-6.8% t.o.v. mediaan van € 5.095/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — De Ronde Venen
| Inwoners | 4.895 |
|---|---|
| Dichtheid | 5514 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 439.000 deze listing +29% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 31% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 1.1 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.8 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07360402
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | VeenLanden College Vinkeveen — 0.24 km · 4 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | De Hummeltjes — 0.79 km |
| Supermarkt | Jumbo — 0.47 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Boots Vinkeveen — 1.05 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk de Heuvelink — 0.76 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.697 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 120.652 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 119 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.904 per jaar (~€ 159/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.856 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1547 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~476 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1990 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Kombi HRE 28/24A (gas gestookt combiketel uit 2020, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 404 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 6 kamers (5 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in De Ronde Venen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maansteen 89 Hofland | 110 | C | € 565.000 |
+€ 22.000
2 stap(pen)
|
€ 587.000 | +€ 22.000 | |
| Diamant 23 Hofland | 121 | A+++ | € 595.000 | +€ 0 | € 595.000 | +€ 30.000 | |
| Futenlaan 25 Zuiderwaard-Westerheul | 126 | B | € 595.000 |
+€ 13.860
1 stap(pen)
|
€ 608.860 | +€ 43.860 | |
| Smaragd 41 Hofland | 127 | B | € 498.000 |
+€ 13.970
1 stap(pen)
|
€ 511.970 | € -53.030 | |
| Midrethstraat 81 Proostdijland | 130 | D | € 475.000 |
+€ 35.100
3 stap(pen)
|
€ 510.100 | € -54.900 | |
| Beatrixstraat 25 Wilnis Dorp | 97 | C | € 489.000 |
+€ 19.400
2 stap(pen)
|
€ 508.400 | € -56.600 | |
| Burgemeester van Trichtlaan 26 de Maricken-Veenzijde | 147 | A | € 645.000 | +€ 0 | € 645.000 | +€ 80.000 | |
| Vennicxstraat 32 Abcoude-Zuidwest | 92 | C | € 650.000 |
+€ 18.400
2 stap(pen)
|
€ 668.400 | +€ 103.400 | |
| Dokter Koomansstraat 26 Abcoude-Zuidwest | 101 | C | € 650.000 |
+€ 20.200
2 stap(pen)
|
€ 670.200 | +€ 105.200 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Futenlaan 25 Zuiderwaard-Westerheul | 126 | 6 | B | € 595.000 | € 4.722 |
| Diamant 23 Hofland | 121 | 5 | A+++ | € 595.000 | € 4.917 |
| Midrethstraat 81 Proostdijland | 130 | 6 | D | € 475.000 | € 3.654 |
| Maansteen 89 Hofland | 110 | 5 | C | € 565.000 | € 5.136 |
| Smaragd 41 Hofland | 127 | 5 | B | € 498.000 | € 3.921 |
| Starnheim 7 Abcoude-Zuidwest | 114 | 5 | A+ | € 735.000 | € 6.447 |
| Dokter Koomansstraat 26 Abcoude-Zuidwest | 101 | 5 | C | € 650.000 | € 6.436 |
| Jan Trouwstraat 6 Abcoude-Zuidwest | 124 | 6 | E | € 785.000 | € 6.331 |
| Uitspanning 11 Mijdrecht Dorp | 137 | 5 | A | € 698.000 | € 5.095 |
| Beatrixstraat 25 Wilnis Dorp | 97 | 5 | C | € 489.000 | € 5.041 |
| Nellestein 17 Abcoude-Zuidwest | 133 | 6 | E | € 795.000 | € 5.977 |
| Waterlelie 31 Abcoude-Noordoost | 95 | 5 | B | € 670.000 | € 7.053 |