apartment · resale
Gildemeestersplein 70
6826LM Arnhem · Winkelcentrum · wijk Presikhaaf-Oost · Arnhem
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 81 m² |
| Kamers | 4 (2 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Willemsen makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 26 apartments in Arnhem met 56–105 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 7e percentiel (-23.0% t.o.v. mediaan van € 4.313/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Arnhem
| Inwoners | 1.680 |
|---|---|
| Dichtheid | 3330 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 199.000 deze listing +35% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 69% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.1 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02020528
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Kentalis College Arnhem — 0.38 km · 18 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | ALDI — 0.12 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Reformhuis Schaper — 0.23 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Presikhaaf — 0.47 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Pro Persona GGZ — 3.1 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Arnhem Presikhaaf — 0.67 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Smaak d'Italia — 0.18 km · 5 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.284 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 57.391 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 81 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.620 per jaar (~€ 135/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.419 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1377 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~486 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 324 per jaar en 324 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1966 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Galerijflat (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | HR-glas |
| Verwarming | Blokverwarming |
| Warm water | Elektrische boiler |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 267 m³ |
| Indeling | 4 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Arnhem
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Matenalaan 73 Over het Lange Water | 83 | C | € 250.000 |
+€ 7.470
1 stap(pen)
|
€ 257.470 | € -11.530 | |
| Loplein 32 't Duifje | 66 | F | € 240.000 |
+€ 17.160
4 stap(pen)
|
€ 257.160 | € -11.840 | |
| Doorwerthlaan 37 Over het Lange Water | 71 | C | € 275.000 |
+€ 6.390
1 stap(pen)
|
€ 281.390 | +€ 12.390 | |
| Javastraat 21 Klarendal-Zuid | 69 | C | € 280.000 |
+€ 6.210
1 stap(pen)
|
€ 286.210 | +€ 17.210 | |
| Oostburgwal 23 De Laar-Oost | 67 | B | € 289.000 | +€ 0 | € 289.000 | +€ 20.000 | |
| Cloekplein 38 Winkelcentrum | 83 | C | € 239.000 |
+€ 7.470
1 stap(pen)
|
€ 246.470 | € -22.530 | |
| Ir J.P. van Muijlwijkstraat 286 Hommelstraat | 73 | A | € 295.000 | +€ 0 | € 295.000 | +€ 26.000 | |
| Dijkstraat 102 Boulevardwijk | 66 | B | € 295.000 | +€ 0 | € 295.000 | +€ 26.000 | |
| Terneuzenstraat 163 De Laar-Oost | 65 | C | € 295.000 |
+€ 5.850
1 stap(pen)
|
€ 300.850 | +€ 31.850 | |
| Utrechtseweg 114 Lombok | 60 | C | € 298.000 |
+€ 5.400
1 stap(pen)
|
€ 303.400 | +€ 34.400 | |
| Van Lawick van Pabststraat 103 Burgemeesterswijk | 76 | D | € 299.000 |
+€ 12.160
2 stap(pen)
|
€ 311.160 | +€ 42.160 | |
| Lange Wal 46 Presikhaaf III | 59 | C | € 217.500 |
+€ 5.310
1 stap(pen)
|
€ 222.810 | € -46.190 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Cloekplein 38 Winkelcentrum | 83 | 4 | C | € 239.000 | € 2.880 |
| Matenalaan 73 Over het Lange Water | 83 | 3 | C | € 250.000 | € 3.012 |
| Van Lawick van Pabststraat 103 Burgemeesterswijk | 76 | 3 | D | € 299.000 | € 3.934 |
| Ir J.P. van Muijlwijkstraat 286 Hommelstraat | 73 | 3 | A | € 295.000 | € 4.041 |
| Doorwerthlaan 37 Over het Lange Water | 71 | 3 | C | € 275.000 | € 3.873 |
| Annastraat 2 Graaf Ottoplein e.o. | 77 | 4 | F | € 359.000 | € 4.662 |
| Javastraat 21 Klarendal-Zuid | 69 | 3 | C | € 280.000 | € 4.058 |
| Oostburgwal 23 De Laar-Oost | 67 | 3 | B | € 289.000 | € 4.313 |
| Dijkstraat 102 Boulevardwijk | 66 | 3 | B | € 295.000 | € 4.470 |
| Loplein 32 't Duifje | 66 | 3 | F | € 240.000 | € 3.636 |
| Noordpad 59 Klarendal-Noord | 82 | 3 | D | € 375.000 | € 4.573 |
| Terneuzenstraat 163 De Laar-Oost | 65 | 3 | C | € 295.000 | € 4.538 |