house · resale
Verspronckweg 158
2023BR Haarlem · Kleverpark-noord · wijk Ter Kleefkwartier · Haarlem
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 164 m² |
| Perceel | 152 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | PUUR* Makelaars Haarlem-Noord (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 58 houses in Haarlem met 114–213 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 31e percentiel (-7.3% t.o.v. mediaan van € 6.250/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Haarlem
| Inwoners | 2.835 |
|---|---|
| Dichtheid | 9216 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 715.000 deze listing +33% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 31% |
| Afstand basisschool | 0.3 km |
| Afstand supermarkt | 0.2 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03921205
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Obs Ter Cleeff — 0.26 km · 28 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | CompaNanny — 0.39 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | DekaMarkt — 0.25 km · 13 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Service Apotheek Marnix — 0.77 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Noordermeer — 0.61 km · 13 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Spaarne Gasthuis Haarlem-Noord — 3.38 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Bloemendaal — 0.95 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Deplanu — 0.31 km · 5 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 4.535 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 204.348 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 164 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.624 per jaar (~€ 219/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 4.754 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2132 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~656 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1916 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas en voorzetramen |
| Verwarming | Cv-ketel, houtkachel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha (gas gestookt combiketel uit 2025, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 579 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Haarlem
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaapstanderstraat 9 Sportliedenbuurt | 126 | A | € 950.000 | +€ 0 | € 950.000 | € 0 | |
| Sparrenstraat 32 Kweektuinbuurt | 150 | A | € 985.000 | +€ 0 | € 985.000 | +€ 35.000 | |
| Zaanenlaan 99 Bomenbuurt-west | 134 | E | € 850.000 |
+€ 44.220
4 stap(pen)
|
€ 894.220 | € -55.780 | |
| Raamvest 27 Vijfhoek | 118 | E | € 975.000 |
+€ 38.940
4 stap(pen)
|
€ 1.013.940 | +€ 63.940 | |
| Kamerlingh Onnesstraat 62 Natuurkundigenbuurt-west | 138 | A | € 875.000 | +€ 0 | € 875.000 | € -75.000 | |
| Achterweg 18 Kweektuinbuurt | 125 | D | € 825.000 |
+€ 33.750
3 stap(pen)
|
€ 858.750 | € -91.250 | |
| Corellistraat 2 Boerhaavevaart | 135 | A | € 845.000 | +€ 0 | € 845.000 | € -105.000 | |
| Kerklaan 5 Oud Spaarndam | 133 | D | € 800.000 |
+€ 35.910
3 stap(pen)
|
€ 835.910 | € -114.090 | |
| Jan Gijzenkade 151 Dietsveld | 129 | D | € 795.000 |
+€ 34.830
3 stap(pen)
|
€ 829.830 | € -120.170 | |
| Acaciastraat 23 Bomenbuurt-west | 122 | C | € 800.000 |
+€ 24.400
2 stap(pen)
|
€ 824.400 | € -125.600 | |
| Blauwe Tramstraat 41 Natuurkundigenbuurt-oost | 121 | A | € 800.000 | +€ 0 | € 800.000 | € -150.000 | |
| Pieter Wantelaan 32 Ramplaankwartier | 129 | A | € 795.000 | +€ 0 | € 795.000 | € -155.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Sparrenstraat 32 Kweektuinbuurt | 150 | 6 | A | € 985.000 | € 6.567 |
| Frederik Hendriklaan 21 Zuiderhout | 156 | 5 | C | € 1.185.000 | € 7.596 |
| Theemsstraat 74 Zeeheldenbuurt | 161 | 6 | E | € 1.135.000 | € 7.050 |
| Kamerlingh Onnesstraat 62 Natuurkundigenbuurt-west | 138 | 5 | A | € 875.000 | € 6.341 |
| Voorhoutstraat 12 Welgelegen | 166 | 6 | C | € 1.240.000 | € 7.470 |
| Zaanenlaan 99 Bomenbuurt-west | 134 | 5 | E | € 850.000 | € 6.343 |
| Velserstraat 45 Kleverpark-zuid | 175 | 6 | B | € 1.250.000 | € 7.143 |
| Kerklaan 5 Oud Spaarndam | 133 | 5 | D | € 800.000 | € 6.015 |
| Corellistraat 2 Boerhaavevaart | 135 | 6 | A | € 845.000 | € 6.259 |
| Kaapstanderstraat 9 Sportliedenbuurt | 126 | 5 | A | € 950.000 | € 7.540 |
| Pieter Wantelaan 32 Ramplaankwartier | 129 | 6 | A | € 795.000 | € 6.163 |
| Jan Gijzenkade 151 Dietsveld | 129 | 6 | D | € 795.000 | € 6.163 |