databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Piet Heinlaan 69

3843EX Harderwijk · De Wittenhagen Noord · wijk Tweelingstad · Harderwijk

€ 439.000
€ 4.028 / m²
109 5kamers A
Foto 1 van Piet Heinlaan 69 Foto 2 van Piet Heinlaan 69 Foto 3 van Piet Heinlaan 69 Foto 4 van Piet Heinlaan 69 Foto 5 van Piet Heinlaan 69 Foto 6 van Piet Heinlaan 69 Foto 7 van Piet Heinlaan 69 Foto 8 van Piet Heinlaan 69 Foto 9 van Piet Heinlaan 69 Foto 10 van Piet Heinlaan 69 Foto 11 van Piet Heinlaan 69 Foto 12 van Piet Heinlaan 69

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.109 m²
Perceel185 m²
Kamers5 (4 slaap)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 18 houses in Harderwijk met 76–141 m².

Rond mediaan. Deze woning zit in het 50e percentiel (0.0% t.o.v. mediaan van € 4.028/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Harderwijk

Inwoners1.815
Dichtheid6704 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.3
Gemiddelde WOZ (buurt) € 318.000 deze listing +38% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt29%
Afstand basisschool0.3 km
Afstand supermarkt0.3 km
Afstand huisarts0.9 km
Afstand kinderdagverblijf0.3 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU02431005 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school De Brug — 0.1 km · 14 totaal binnen zoekradius
Supermarkt ALDI — 0.48 km · 7 totaal binnen zoekradius
Apotheek Alphega Apotheek Tweelingstad — 0.7 km · 3 totaal binnen zoekradius
Ziekenhuis Sint Jansdal — 1.6 km · 2 totaal binnen zoekradius
OV-station Harderwijk — 1.36 km
Restaurant Awan Sushi — 0.13 km · 6 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 2.096 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 93.261 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 10.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A
NHG-eligibel Ja (onder NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Vul je bruto-jaarinkomen in om te zien of deze woning binnen je leenruimte valt. Wordt niet opgeslagen.

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 109 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 1.744 per jaar (~€ 145/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 2.241 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~1417 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~436 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1958
BouwBestaande bouw
Soort objectEengezinswoning, tussenwoning
DakZadeldak bedekt met pannen
IsolatieDakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
VerwarmingCv-ketel
Warm waterCv-ketel
CV-ketelVaillant (gas gestookt combiketel uit 2025, eigendom)
Energielabel (officieel)A
Inhoud376 m³
TuinAchtertuin en voortuin
Indeling5 kamers (4 slaapkamers)
Op funda sinds2 weken

Verbouwings-equivalente woningen in Harderwijk

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data (al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina scraping en trekt overbodige stappen eruit.

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Potgieterstraat 9 Stadsdennen Midden 112 A € 439.000 +€ 0 € 439.000 € 0
Vondellaan 103 Stadsdennen Midden 120 C € 425.000 +€ 24.000
2 stap(pen)
  • C→B: € 10.800 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 13.200 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 449.000 +€ 10.000
Van Speyklaan 226 De Wittenhagen Noord 104 A € 419.000 +€ 0 € 419.000 € -20.000
Kievitmeen 99 Vogelwaard 111 C € 449.000 +€ 22.200
2 stap(pen)
  • C→B: € 9.990 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 12.210 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 471.200 +€ 32.200
Groentjesweg 4 Zeebuurt Oost 126 C € 449.000 +€ 25.200
2 stap(pen)
  • C→B: € 11.340 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 13.860 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 474.200 +€ 35.200
Musicaldreef 76 Muziekland IV 120 A € 485.000 +€ 0 € 485.000 +€ 46.000
Ir. De Blocq van Kuffelerstraat 1 Zeebuurt Oost 101 F € 449.500 +€ 37.370
5 stap(pen)
  • F→E: € 4.040 (vloer- of dakisolatie)
  • E→D: € 6.060 (vloer + dak isolatie)
  • D→C: € 7.070 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 9.090 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 11.110 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 486.870 +€ 47.870
Thorbeckelaan 31 De Wittenhagen Zuid 110 C € 475.000 +€ 17.050
2 stap(pen)
  • C→B: € 4.950 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 12.100 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 492.050 +€ 53.050
Triasgracht 27 Drielanden Centrum 131 A € 495.000 +€ 0 € 495.000 +€ 56.000
Tonnenbergerhout 54 Harderhout II 127 A+ € 498.000 +€ 0 € 498.000 +€ 59.000
Heijermansstraat 22 Stadsdennen Noord 118 C € 475.000 +€ 23.600
2 stap(pen)
  • C→B: € 10.620 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 12.980 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 498.600 +€ 59.600
Mecklenburglaan 21 Tinnegieter 94 G € 469.500 +€ 37.600
6 stap(pen)
  • G→F: € 2.820 (kierdichting, basis isolatie)
  • F→E: € 3.760 (vloer- of dakisolatie)
  • E→D: € 5.640 (vloer + dak isolatie)
  • D→C: € 6.580 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 8.460 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 10.340 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 507.100 +€ 68.100

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Kievitmeen 99 Vogelwaard 111 5 C € 449.000 € 4.045
Potgieterstraat 9 Stadsdennen Midden 112 5 A € 439.000 € 3.920
Thorbeckelaan 31 De Wittenhagen Zuid 110 5 C € 475.000 € 4.318
Ir. De Blocq van Kuffelerstraat 1 Zeebuurt Oost 101 5 F € 449.500 € 4.450
Van Speyklaan 226 De Wittenhagen Noord 104 4 A € 419.000 € 4.029
Musicaldreef 76 Muziekland IV 120 5 A € 485.000 € 4.042
Heijermansstraat 22 Stadsdennen Noord 118 6 C € 475.000 € 4.025
Vondellaan 103 Stadsdennen Midden 120 4 C € 425.000 € 3.542
Mecklenburglaan 21 Tinnegieter 94 6 G € 469.500 € 4.995
Gerbrandylaan 27 Slingerbos Noord 127 5 B € 499.500 € 3.933
Groentjesweg 4 Zeebuurt Oost 126 4 C € 449.000 € 3.563