Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 53 m² |
| Kamers | 2 (1 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | VERRA Makelaars (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 70 apartments in Rotterdam met 37–68 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 97e percentiel (+29.9% t.o.v. mediaan van € 5.448/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 7.830 |
|---|---|
| Dichtheid | 12375 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 296.000 deze listing +27% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 84% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.9 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05991087
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 0.22 km · 22 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Het Randstadje — 0.52 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Jumbo — 0.43 km · 23 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.28 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | huisartsenpraktijk Wijnhaven — 1.27 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | De Gezichtskliniek — 1.33 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Rotterdam Zuid — 0.88 km · 21 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Garnish restaurant — 0.29 km · 18 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.790 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 79.348 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 53 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 848 per jaar (~€ 71/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.861 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~689 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~212 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Benedenwoning (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dubbel glas, HR-glas en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming, gehele vloerverwarming en warmte terugwininstallatie |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 180 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 2 kamers (1 slaapkamer) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lombardkade 82 Stadsdriehoek | 60 | D | € 350.000 |
+€ 16.200
3 stap(pen)
|
€ 366.200 | € -8.800 | |
| Burgemeester Meineszplein 31 Nieuwe Westen | 64 | A | € 385.000 | +€ 0 | € 385.000 | +€ 10.000 | |
| Pannekoekstraat 50 Stadsdriehoek | 62 | C | € 350.000 |
+€ 12.400
2 stap(pen)
|
€ 362.400 | € -12.600 | |
| Pannekoekstraat 62 Stadsdriehoek | 60 | C | € 350.000 |
+€ 12.000
2 stap(pen)
|
€ 362.000 | € -13.000 | |
| Noorderhavenkade 161 Blijdorp | 54 | C | € 350.000 |
+€ 10.800
2 stap(pen)
|
€ 360.800 | € -14.200 | |
| Groen van Prinstererstraat 99 Bergpolder | 50 | C | € 350.000 |
+€ 10.000
2 stap(pen)
|
€ 360.000 | € -15.000 | |
| Mariniersweg 199 Stadsdriehoek | 60 | C | € 350.000 |
+€ 9.300
2 stap(pen)
|
€ 359.300 | € -15.700 | |
| Heemraadssingel 184 Middelland | 64 | A | € 359.000 | +€ 0 | € 359.000 | € -16.000 | |
| Bergweg 330 Agniesebuurt | 61 | B | € 350.000 |
+€ 6.710
1 stap(pen)
|
€ 356.710 | € -18.290 | |
| Noordsingel 274 Agniesebuurt | 58 | A++ | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | +€ 20.000 | |
| Burgemeester Meineszplein 31 Nieuwe Westen | 63 | A | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | +€ 20.000 | |
| Van Vollenhovenstraat 3 Nieuwe Werk | 57 | A | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | € -25.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Groen van Prinstererstraat 99 Bergpolder | 50 | 2 | C | € 350.000 | € 7.000 |
| Van Vollenhovenstraat 3 Nieuwe Werk | 57 | 2 | A | € 350.000 | € 6.140 |
| Noordsingel 274 Agniesebuurt | 58 | 2 | A++ | € 395.000 | € 6.810 |
| Dunantstraat 16 Delfshaven | 54 | 2 | A | € 299.000 | € 5.537 |
| Noorderhavenkade 161 Blijdorp | 54 | 3 | C | € 350.000 | € 6.481 |
| Lisstraat 24 Liskwartier | 52 | 2 | A | € 285.000 | € 5.481 |
| Prins Hendrikkade 83 Noordereiland | 54 | 3 | A | € 325.000 | € 6.019 |
| Bergweg 63 Liskwartier | 58 | 2 | A | € 315.000 | € 5.431 |
| Banierstraat 33 Agniesebuurt | 50 | 3 | A | € 325.000 | € 6.500 |
| Lombardkade 82 Stadsdriehoek | 60 | 2 | D | € 350.000 | € 5.833 |
| Mariniersweg 199 Stadsdriehoek | 60 | 2 | C | € 350.000 | € 5.833 |
| Bernardus Gewinstraat 17 Rubroek | 50 | 3 | F | € 315.000 | € 6.300 |