house · resale
Regenboog 12
6661PL Elst (GE) · Westeraam, Centrale zone · wijk Westeraam · Overbetuwe
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 142 m² |
| Perceel | 146 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | A+++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Witjes Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 26 houses in Overbetuwe met 99–184 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 38e percentiel (-3.8% t.o.v. mediaan van € 4.310/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Overbetuwe
| Inwoners | 200 |
|---|---|
| Dichtheid | 1323 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 413.000 deze listing +43% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 86% |
| Afstand basisschool | 0.3 km |
| Afstand supermarkt | 0.3 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU17340501
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 0.12 km · 13 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 0.46 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | De Batouwe Apotheek — 0.85 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Westeraam — 0.34 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Rijnstate Elst — 0.18 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Elst — 0.26 km |
| Restaurant | Brasserie BinX — 0.55 km · 9 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.812 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 119.348 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 40.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+++ en 142 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.420 per jaar (~€ 118/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.930 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~994 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~142 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2020 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Gehele vloerverwarming, warmte terugwininstallatie en warmtepomp |
| Warm water | Elektrische boiler |
| Energielabel (officieel) | A3 |
| Inhoud | 497 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 6 kamers (5 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Overbetuwe
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tusculum 23 Kern Herveld | 115 | A | € 549.000 |
+€ 34.500
3 stap(pen)
|
€ 583.500 | € -5.500 | |
| Weegbree 58 Omg. Sterappel, Loohof en Zetten Zuid | 148 | A+++ | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | € -14.000 | |
| Rädeckerstraat 14 de Kist | 152 | C | € 489.000 |
+€ 76.000
5 stap(pen)
|
€ 565.000 | € -24.000 | |
| Stier 23 Vierslag | 142 | A | € 585.000 |
+€ 42.600
3 stap(pen)
|
€ 627.600 | +€ 38.600 | |
| Mozartstraat 117 de Helster | 125 | B | € 469.000 |
+€ 51.250
4 stap(pen)
|
€ 520.250 | € -68.750 | |
| Onze Lieve Vrouwestraat 1 Kern Heteren | 180 | A+++ | € 695.000 | +€ 0 | € 695.000 | +€ 106.000 | |
| De Dries 20 Melkweide | 124 | A | € 439.000 |
+€ 37.200
3 stap(pen)
|
€ 476.200 | € -112.800 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Stier 23 Vierslag | 142 | 5 | A | € 585.000 | € 4.120 |
| Weegbree 58 Omg. Sterappel, Loohof en Zetten Zuid | 148 | 5 | A+++ | € 575.000 | € 3.885 |
| Rädeckerstraat 14 de Kist | 152 | 6 | C | € 489.000 | € 3.217 |
| Schoutenkamp 21 Kern Heteren | 155 | 5 | C | € 668.000 | € 4.310 |
| Mozartstraat 117 de Helster | 125 | 6 | B | € 469.000 | € 3.752 |
| Groenestraat 20 De Brieneshof-De Pas | 153 | 6 | C | € 785.000 | € 5.131 |
| Schenkelskamp 3 Vosbergen | 158 | 5 | B | € 735.000 | € 4.652 |
| De Wuurde 24 de Wuurde | 166 | 7 | F | € 599.000 | € 3.608 |
| Tielsestraat 213 Kern Andelst | 160 | 5 | F | € 725.000 | € 4.531 |
| Dorpsstraat 61 Kern Oosterhout | 140 | 5 | C | € 797.000 | € 5.693 |
| De Dries 20 Melkweide | 124 | 5 | A | € 439.000 | € 3.540 |
| Tusculum 23 Kern Herveld | 115 | 5 | A | € 549.000 | € 4.774 |