house · resale
Zuster Lankhaarlaan 16
4797CH Willemstad · Noordlangeweg · wijk Wijk 09 Willemstad · Moerdijk
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 121 m² |
| Perceel | 146 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | WG Makelaars B.V. (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 22 houses in Moerdijk met 84–157 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 40e percentiel (-4.5% t.o.v. mediaan van € 3.593/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Moerdijk
| Inwoners | 720 |
|---|---|
| Dichtheid | 2366 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 368.000 deze listing +13% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 23% |
| Afstand basisschool | 0.3 km |
| Afstand supermarkt | 0.9 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.1 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU17090901
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Willem de Zwijger — 0.05 km · 2 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 0.67 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Willemstad — 0.6 km |
| Restaurant | De Rosmolen — 0.69 km · 6 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.981 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 88.043 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 121 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.936 per jaar (~€ 161/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.142 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1573 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~484 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1977 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Lessenaardak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel, houtkachel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha Tzerra (gas gestookt combiketel uit 2016, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 400 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Moerdijk
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Doctor Ariënslaan 117 Centrum | 108 | C | € 389.000 |
+€ 21.600
2 stap(pen)
|
€ 410.600 | € -4.400 | |
| Sterappel 26 Fijnaart | 122 | A | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | +€ 10.000 | |
| Moye Keene 92 Klundert | 136 | A | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | € -15.000 | |
| Watermolen 36 Torenveld | 112 | C | € 375.000 |
+€ 22.400
2 stap(pen)
|
€ 397.400 | € -17.600 | |
| Watermolen 31 Torenveld | 118 | B | € 375.000 |
+€ 12.980
1 stap(pen)
|
€ 387.980 | € -27.020 | |
| Boudewijnstraat 72 Klundert | 109 | E | € 325.000 |
+€ 35.970
4 stap(pen)
|
€ 360.970 | € -54.030 | |
| Oranjestraat 10 Klundert | 114 | C | € 450.000 |
+€ 22.800
2 stap(pen)
|
€ 472.800 | +€ 57.800 | |
| Oude Heijningsedijk 87 Verspreide huizen Heijningen | 157 | C | € 450.000 |
+€ 31.400
2 stap(pen)
|
€ 481.400 | +€ 66.400 | |
| Frisostraat 2 Zevenbergschen Hoek | 93 | G | € 309.000 |
+€ 37.200
6 stap(pen)
|
€ 346.200 | € -68.800 | |
| Plataanstraat 9 Fijnaart | 119 | C | € 319.000 |
+€ 23.800
2 stap(pen)
|
€ 342.800 | € -72.200 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Sterappel 26 Fijnaart | 122 | 5 | A | € 425.000 | € 3.484 |
| Watermolen 36 Torenveld | 112 | 5 | C | € 375.000 | € 3.348 |
| Watermolen 31 Torenveld | 118 | 4 | B | € 375.000 | € 3.178 |
| Oranjestraat 10 Klundert | 114 | 4 | C | € 450.000 | € 3.947 |
| Vlasaard 26 Noordhoek | 135 | 5 | B | € 485.000 | € 3.593 |
| Boudewijnstraat 72 Klundert | 109 | 5 | E | € 325.000 | € 2.982 |
| Doctor Ariënslaan 117 Centrum | 108 | 4 | C | € 389.000 | € 3.602 |
| Plataanstraat 9 Fijnaart | 119 | 4 | C | € 319.000 | € 2.681 |
| Moye Keene 92 Klundert | 136 | 4 | A | € 400.000 | € 2.941 |
| Steinstraat 42 Klundert | 108 | 5 | E | € 289.000 | € 2.676 |
| De Gracht 12 Klundert | 137 | 4 | A | € 500.000 | € 3.650 |
| Heliotroop 1 Bosselaar | 127 | 4 | A | € 600.000 | € 4.724 |