databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

apartment · resale

Melis Stokezijde 129

2543GH Den Haag · Zijden, Steden en Zichten · wijk Wijk 33 Bouwlust · Den Haag

€ 300.000
€ 3.704 / m²
81 3kamers B
Foto 1 van Melis Stokezijde 129 Foto 2 van Melis Stokezijde 129 Foto 3 van Melis Stokezijde 129 Foto 4 van Melis Stokezijde 129 Foto 5 van Melis Stokezijde 129 Foto 6 van Melis Stokezijde 129 Foto 7 van Melis Stokezijde 129 Foto 8 van Melis Stokezijde 129 Foto 9 van Melis Stokezijde 129 Foto 10 van Melis Stokezijde 129 Foto 11 van Melis Stokezijde 129 Foto 12 van Melis Stokezijde 129

Kenmerken

Typeapartment (resale)
Woonopp.81 m²
Kamers3 (2 slaap)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 144 apartments in Den Haag met 56–105 m².

Onder de markt. Deze woning zit in het 7e percentiel (-21.2% t.o.v. mediaan van € 4.702/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Andere woningen in Melis Stokezijde

Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.

AdresLabel Vraagprijs€/m²
Melis Stokezijde 94 120 F € 375.000 € 3.125

Buurt in cijfers — 's-Gravenhage

Inwoners7.850
Dichtheid8222 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.1
Gemiddelde WOZ (buurt) € 248.000 deze listing +21% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt73%
Afstand basisschool0.4 km
Afstand supermarkt0.4 km
Afstand huisarts0.5 km
Afstand kinderdagverblijf0.2 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU05183396 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school Nutsschool Woonstede — 0.17 km · 20 totaal binnen zoekradius
Supermarkt ALDI — 0.33 km · 14 totaal binnen zoekradius
Apotheek Apotheek Berestein — 0.45 km · 5 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk Praktijk Berenstein — 0.45 km · 4 totaal binnen zoekradius
Ziekenhuis Basalt revalidatie Den Haag — 0.45 km · 9 totaal binnen zoekradius
OV-station (naamloos) — 1.66 km · 3 totaal binnen zoekradius
Restaurant Bekir Usta — 0.44 km · 4 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 1.432 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 64.130 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 5.000 extra leenruimte
vanwege energielabel B
NHG-eligibel Ja (onder NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Vul je bruto-jaarinkomen in om te zien of deze woning binnen je leenruimte valt. Wordt niet opgeslagen.

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 81 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 1.620 per jaar (~€ 135/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 1.567 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~1377 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~486 m³ per jaar
Bij upgrade naar label A bespaar je ~€ 324 per jaar en 324 kg CO2. Bekijk verbouwkosten →

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1978
BouwBestaande bouw
Soort objectPortiekflat (appartement)
DakPlat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
IsolatieDubbel glas
VerwarmingCv-ketel
Warm waterCv-ketel
CV-ketelGas gestookt combiketel, eigendom
Energielabel (officieel)B
Inhoud262 m³
Indeling3 kamers (2 slaapkamers)
Op funda sinds2 weken

Verbouwings-equivalente woningen in Den Haag

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label B te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data (al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina scraping en trekt overbodige stappen eruit.

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Lunterenstraat 105 Oostbroek-Noord 68 A € 299.500 +€ 0 € 299.500 € -500
Roggekamp 297 Kampen 77 D € 289.000 +€ 12.320
2 stap(pen)
  • D→C: € 5.390 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 6.930 (+ HR++ glas)
€ 301.320 +€ 1.320
Volendamlaan 793 Leyenburg 81 D € 290.000 +€ 12.960
2 stap(pen)
  • D→C: € 5.670 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 7.290 (+ HR++ glas)
€ 302.960 +€ 2.960
Meppelweg 611 Morgenstond-West 84 C € 300.000 +€ 7.560
1 stap(pen)
  • C→B: € 7.560 (+ HR++ glas)
€ 307.560 +€ 7.560
Majubastraat 41 Transvaalkwartier-Zuid 74 E € 275.000 +€ 16.280
3 stap(pen)
  • E→D: € 4.440 (vloer + dak isolatie)
  • D→C: € 5.180 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 6.660 (+ HR++ glas)
€ 291.280 € -8.720
Den Helderstraat 92 Leyenburg 72 D € 279.000 +€ 11.520
2 stap(pen)
  • D→C: € 5.040 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 6.480 (+ HR++ glas)
€ 290.520 € -9.480
Damasstraat 345 Laakkwartier-Oost 69 E € 275.000 +€ 15.180
3 stap(pen)
  • E→D: € 4.140 (vloer + dak isolatie)
  • D→C: € 4.830 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 6.210 (+ HR++ glas)
€ 290.180 € -9.820
Escamplaan 199 Leyenburg 79 B € 290.000 +€ 0 € 290.000 € -10.000
Harderwijkstraat 124 Oostbroek-Zuid 75 C € 305.000 +€ 6.750
1 stap(pen)
  • C→B: € 6.750 (+ HR++ glas)
€ 311.750 +€ 11.750
Driebergenstraat 162 Leyenburg 72 F € 300.000 +€ 18.720
4 stap(pen)
  • F→E: € 2.880 (vloer- of dakisolatie)
  • E→D: € 4.320 (vloer + dak isolatie)
  • D→C: € 5.040 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 6.480 (+ HR++ glas)
€ 318.720 +€ 18.720
Nunspeetlaan 193 Oostbroek-Zuid 74 C € 315.000 +€ 6.660
1 stap(pen)
  • C→B: € 6.660 (+ HR++ glas)
€ 321.660 +€ 21.660
Oudemansstraat 513 Laakkwartier-Oost 86 F € 300.000 +€ 22.360
4 stap(pen)
  • F→E: € 3.440 (vloer- of dakisolatie)
  • E→D: € 5.160 (vloer + dak isolatie)
  • D→C: € 6.020 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 7.740 (+ HR++ glas)
€ 322.360 +€ 22.360

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Meppelweg 611 Morgenstond-West 84 3 C € 300.000 € 3.571
Jan van der Heijdenstraat 154 Laakkwartier-Oost 83 3 C € 319.000 € 3.843
Ru Paréstraat 38 Kom Loosduinen 79 3 A € 325.000 € 4.114
Woudenbergstraat 38 Leyenburg 83 3 D € 325.000 € 3.916
Roggekamp 297 Kampen 77 3 D € 289.000 € 3.753
Koopmans van Boekerenstraat 73 Laakkwartier-Oost 78 3 C € 325.000 € 4.167
Schoutendreef 357 Dreven en Gaarden 76 3 E € 310.000 € 4.079
Aronskelkweg 258 Bohemen en Meer en Bos 81 3 E € 350.000 € 4.321
Bennekomstraat 4 Oostbroek-Noord 80 3 D € 350.000 € 4.375
Abrikozenstraat 56 Eykenduinen 80 3 C € 359.500 € 4.494
Volendamlaan 793 Leyenburg 81 4 D € 290.000 € 3.580
Escamplaan 199 Leyenburg 79 4 B € 290.000 € 3.671