apartment · resale
van Leeuwenstraat 85
2273VP Voorburg · Bovenveen midden · wijk Bovenveen · Leidschendam-Voorburg
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 77 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | C&D Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 24 apartments in Leidschendam-Voorburg met 53–100 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 12e percentiel (-11.7% t.o.v. mediaan van € 4.779/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Leidschendam-Voorburg
| Inwoners | 4.160 |
|---|---|
| Dichtheid | 12795 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 316.000 deze listing +3% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 57% |
| Afstand basisschool | 1.1 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19161001
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Driemaster — 0.37 km · 27 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | De Voetstapjes — 1.01 km |
| Supermarkt | G&W GezondheidsWinkel Ros — 0.52 km · 13 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Service Apotheek Savalle — 0.16 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Just Hofmans Huisartsenzorg — 0.13 km · 15 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | HMC Antoniushove — 2.7 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Den Haag Laan van NOI — 0.58 km · 14 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Chef India — 0.09 km · 16 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.552 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 70.652 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 77 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.925 per jaar (~€ 160/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.712 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1694 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~693 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 693 per jaar en 693 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1958 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekflat (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Grotendeels dubbelglas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | C |
| Inhoud | 250 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Leidschendam-Voorburg
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| van Gaesbekestraat 57 Voorburg Noord noord | 72 | B | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | € 0 | |
| van Arembergelaan 141 Voorburg Noord noord | 72 | C | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | € 0 | |
| Bruijnings Ingenhoeslaan 372 Bovenveen noord | 68 | D | € 325.000 |
+€ 4.760
1 stap(pen)
|
€ 329.760 | +€ 4.760 | |
| Scheltuslaan 213 Voorburg Midden noord | 70 | D | € 325.000 |
+€ 4.900
1 stap(pen)
|
€ 329.900 | +€ 4.900 | |
| Prinses Annalaan 366 Prinsenhof hoog | 88 | C | € 335.000 | +€ 0 | € 335.000 | +€ 10.000 | |
| Monseigneur van Steelaan 146 Voorburg Midden midden | 54 | D | € 310.000 |
+€ 3.780
1 stap(pen)
|
€ 313.780 | € -11.220 | |
| Albert Verweystraat 94 Voorburg Midden midden | 69 | C | € 340.000 | +€ 0 | € 340.000 | +€ 15.000 | |
| Broekweg 126 Zeeheldenwijk | 64 | F | € 295.000 |
+€ 10.880
3 stap(pen)
|
€ 305.880 | € -19.120 | |
| van Naeltwijckstraat 27 Voorburg Noord noord | 80 | E | € 350.000 |
+€ 10.400
2 stap(pen)
|
€ 360.400 | +€ 35.400 | |
| van Lodensteijnstraat 14 Voorburg Noord zuid | 81 | C | € 365.000 | +€ 0 | € 365.000 | +€ 40.000 | |
| Aart van der Leeuwkade 77 Voorburg Midden midden | 69 | C | € 285.000 | +€ 0 | € 285.000 | € -40.000 | |
| Nicolaas Beetslaan 89 Bovenveen midden | 60 | E | € 275.000 |
+€ 7.800
2 stap(pen)
|
€ 282.800 | € -42.200 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| van Naeltwijckstraat 27 Voorburg Noord noord | 80 | 3 | E | € 350.000 | € 4.375 |
| Monseigneur van Steelaan 408 Voorburg Midden noord | 76 | 3 | C | € 369.000 | € 4.855 |
| van Lodensteijnstraat 14 Voorburg Noord zuid | 81 | 3 | C | € 365.000 | € 4.506 |
| van Gaesbekestraat 57 Voorburg Noord noord | 72 | 4 | B | € 325.000 | € 4.514 |
| van Arembergelaan 141 Voorburg Noord noord | 72 | 4 | C | € 325.000 | € 4.514 |
| Scheltuslaan 213 Voorburg Midden noord | 70 | 4 | D | € 325.000 | € 4.643 |
| Albert Verweystraat 94 Voorburg Midden midden | 69 | 4 | C | € 340.000 | € 4.928 |
| Bruijnings Ingenhoeslaan 372 Bovenveen noord | 68 | 4 | D | € 325.000 | € 4.779 |
| Aart van der Leeuwkade 77 Voorburg Midden midden | 69 | 4 | C | € 285.000 | € 4.130 |
| van Sevenbergestraat 73 Voorburg Noord noord | 73 | 3 | C | € 425.000 | € 5.822 |
| Broekweg 126 Zeeheldenwijk | 64 | 3 | F | € 295.000 | € 4.609 |
| Prinses Annalaan 366 Prinsenhof hoog | 88 | 4 | C | € 335.000 | € 3.807 |