apartment · resale
Van Beverenstraat 47
3117KT Schiedam · Frankenland · wijk Wijk 03 West · Schiedam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 58 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Hagestein Makelaardij (MZV) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 12 apartments in Schiedam met 40–75 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 33e percentiel (-12.2% t.o.v. mediaan van € 4.417/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Schiedam
| Inwoners | 1.605 |
|---|---|
| Dichtheid | 15461 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| % huurwoning in buurt | 83% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.2 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU06060304
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Montessori Schiedam — 0.12 km · 19 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | KDV de Stadhouders — 0.74 km |
| Supermarkt | CoopCompact — 0.41 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Rembrandt — 0.42 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Havenbogen — 0.43 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Franciscus Vlietland — 1.26 km |
| OV-station | Troelstralaan — 0.48 km · 13 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Parla — 0.42 km · 34 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.074 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 48.913 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 58 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.450 per jaar (~€ 121/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.195 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1276 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~522 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 522 per jaar en 522 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1923 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bovenwoning (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Nefit Proline (gas gestookt combiketel uit 2025, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | C |
| Inhoud | 201 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Schiedam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Burgemeester Gijsenlaan 36 Wibautbuurt | 45 | E | € 225.000 |
+€ 5.850
2 stap(pen)
|
€ 230.850 | +€ 5.850 | |
| Burgemeester Van Haarenlaan 1352 Spieringshoek | 59 | F | € 207.500 |
+€ 10.030
3 stap(pen)
|
€ 217.530 | € -7.470 | |
| Dam 13 Brandersbuurt | 62 | F | € 195.000 |
+€ 10.540
3 stap(pen)
|
€ 205.540 | € -19.460 | |
| Nieuwe Damlaan 531 Staatsliedenbuurt | 72 | C | € 250.000 | +€ 0 | € 250.000 | +€ 25.000 | |
| Burgemeester Gijsenlaan 27 Wibautbuurt | 42 | G | € 190.000 |
+€ 8.400
4 stap(pen)
|
€ 198.400 | € -26.600 | |
| Toon Verheystraat 111 Van Zantenbuurt | 66 | E | € 250.000 |
+€ 8.580
2 stap(pen)
|
€ 258.580 | +€ 33.580 | |
| Willemskade 199 Eilandenbuurt | 58 | D | € 259.500 |
+€ 4.060
1 stap(pen)
|
€ 263.560 | +€ 38.560 | |
| Baan 28 Binnenstad | 60 | A+ | € 265.000 | +€ 0 | € 265.000 | +€ 40.000 |
Alle vergelijkbare woningen (11)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Burgemeester Van Haarenlaan 1352 Spieringshoek | 59 | 3 | F | € 207.500 | € 3.517 |
| Vlaardingerdijk 360 Distillateursbuurt | 58 | 3 | D | € 275.000 | € 4.741 |
| Hogenbanweg 425 Boylebuurt | 55 | 3 | F | € 275.000 | € 5.000 |
| Willemskade 199 Eilandenbuurt | 58 | 2 | D | € 259.500 | € 4.474 |
| Baan 28 Binnenstad | 60 | 2 | A+ | € 265.000 | € 4.417 |
| Dam 13 Brandersbuurt | 62 | 2 | F | € 195.000 | € 3.145 |
| Toon Verheystraat 111 Van Zantenbuurt | 66 | 3 | E | € 250.000 | € 3.788 |
| Burgemeester Gijsenlaan 36 Wibautbuurt | 45 | 2 | E | € 225.000 | € 5.000 |
| Nieuwe Damlaan 531 Staatsliedenbuurt | 72 | 2 | C | € 250.000 | € 3.472 |
| Burgemeester Gijsenlaan 27 Wibautbuurt | 42 | 2 | G | € 190.000 | € 4.524 |
| Burgemeester Van Haarenlaan 1492 Distillateursbuurt | 75 | 4 | E | € 300.000 | € 4.000 |