databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

apartment · resale

Escamplaan 199

2547GE Den Haag · Leyenburg · wijk Wijk 32 Leyenburg · Den Haag

€ 290.000
€ 3.671 / m²
79 4kamers B
Foto 1 van Escamplaan 199 Foto 2 van Escamplaan 199 Foto 3 van Escamplaan 199 Foto 4 van Escamplaan 199 Foto 5 van Escamplaan 199 Foto 6 van Escamplaan 199 Foto 7 van Escamplaan 199 Foto 8 van Escamplaan 199 Foto 9 van Escamplaan 199 Foto 10 van Escamplaan 199 Foto 11 van Escamplaan 199 Foto 12 van Escamplaan 199

Kenmerken

Typeapartment (resale)
Woonopp.79 m²
Kamers4 (3 slaap)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 142 apartments in Den Haag met 55–102 m².

Onder de markt. Deze woning zit in het 7e percentiel (-21.1% t.o.v. mediaan van € 4.653/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Andere woningen in Escamplaan

Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.

AdresLabel Vraagprijs€/m²
Escamplaan 892 91 A € 415.000 € 4.560

Buurt in cijfers — 's-Gravenhage

Inwoners17.025
Dichtheid13205 per km²
Gem. huishoudensgrootte1.8
Gemiddelde WOZ (buurt) € 282.000 deze listing +3% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt45%
Afstand basisschool0.6 km
Afstand supermarkt0.5 km
Afstand huisarts0.7 km
Afstand kinderdagverblijf0.4 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU05183284 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school Christelijke Basisschool Leyenburg — 0.37 km · 27 totaal binnen zoekradius
Kinderdagverblijf Kindercentrum Milan DAK — 0.51 km · 3 totaal binnen zoekradius
Supermarkt Albert Heijn — 0.14 km · 20 totaal binnen zoekradius
Apotheek Service Apotheek Leyenburg — 0.25 km · 11 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk Zuiderpark Huisartsen — 0.85 km · 12 totaal binnen zoekradius
Ziekenhuis HagaZiekenhuis locatie Leyweg — 0.77 km · 9 totaal binnen zoekradius
OV-station OV-knooppunt Leyenburg — 0.53 km · 2 totaal binnen zoekradius
Restaurant Wing Wah — 0.39 km · 8 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 1.385 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 61.957 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 5.000 extra leenruimte
vanwege energielabel B
NHG-eligibel Ja (onder NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Vul je bruto-jaarinkomen in om te zien of deze woning binnen je leenruimte valt. Wordt niet opgeslagen.

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 79 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 1.580 per jaar (~€ 132/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 1.517 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~1343 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~474 m³ per jaar
Bij upgrade naar label A bespaar je ~€ 316 per jaar en 316 kg CO2. Bekijk verbouwkosten →

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1938
BouwBestaande bouw
Soort objectPortiekwoning (appartement)
DakPlat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
IsolatieDubbel glas
VerwarmingCv-ketel
Warm waterCv-ketel
CV-ketelThermo Elegance 3 - A/1 (gas gestookt combiketel uit 2012, eigendom)
Energielabel (officieel)B
Inhoud263 m³
Indeling4 kamers (3 slaapkamers)
Op funda sinds2 weken

Verbouwings-equivalente woningen in Den Haag

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label B te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data (al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina scraping en trekt overbodige stappen eruit.

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Damasstraat 345 Laakkwartier-Oost 69 E € 275.000 +€ 15.180
3 stap(pen)
  • E→D: € 4.140 (vloer + dak isolatie)
  • D→C: € 4.830 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 6.210 (+ HR++ glas)
€ 290.180 +€ 180
Den Helderstraat 92 Leyenburg 72 D € 279.000 +€ 11.520
2 stap(pen)
  • D→C: € 5.040 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 6.480 (+ HR++ glas)
€ 290.520 +€ 520
Majubastraat 41 Transvaalkwartier-Zuid 74 E € 275.000 +€ 16.280
3 stap(pen)
  • E→D: € 4.440 (vloer + dak isolatie)
  • D→C: € 5.180 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 6.660 (+ HR++ glas)
€ 291.280 +€ 1.280
Melis Stokezijde 129 Zijden, Steden en Zichten 81 B € 300.000 +€ 0 € 300.000 +€ 10.000
Roggekamp 297 Kampen 77 D € 289.000 +€ 12.320
2 stap(pen)
  • D→C: € 5.390 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 6.930 (+ HR++ glas)
€ 301.320 +€ 11.320
Volendamlaan 793 Leyenburg 81 D € 290.000 +€ 12.960
2 stap(pen)
  • D→C: € 5.670 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 7.290 (+ HR++ glas)
€ 302.960 +€ 12.960
Schimmelweg 108 Laakkwartier-West 74 A € 275.000 +€ 0 € 275.000 € -15.000
Meppelweg 611 Morgenstond-West 84 C € 300.000 +€ 7.560
1 stap(pen)
  • C→B: € 7.560 (+ HR++ glas)
€ 307.560 +€ 17.560
Vreeswijkstraat 98 Morgenstond-Oost 76 G € 247.500 +€ 22.040
5 stap(pen)
  • G→F: € 2.280 (kierdichting, basis isolatie)
  • F→E: € 3.040 (vloer- of dakisolatie)
  • E→D: € 4.560 (vloer + dak isolatie)
  • D→C: € 5.320 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 6.840 (+ HR++ glas)
€ 269.540 € -20.460
Harderwijkstraat 124 Oostbroek-Zuid 75 C € 305.000 +€ 6.750
1 stap(pen)
  • C→B: € 6.750 (+ HR++ glas)
€ 311.750 +€ 21.750
Lavendelstraat 31 Heesterbuurt 70 C € 259.500 +€ 6.300
1 stap(pen)
  • C→B: € 6.300 (+ HR++ glas)
€ 265.800 € -24.200
Driebergenstraat 162 Leyenburg 72 F € 300.000 +€ 18.720
4 stap(pen)
  • F→E: € 2.880 (vloer- of dakisolatie)
  • E→D: € 4.320 (vloer + dak isolatie)
  • D→C: € 5.040 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 6.480 (+ HR++ glas)
€ 318.720 +€ 28.720

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Volendamlaan 793 Leyenburg 81 4 D € 290.000 € 3.580
Harderwijkstraat 124 Oostbroek-Zuid 75 4 C € 305.000 € 4.067
Veenendaalkade 201 Leyenburg 80 4 D € 325.000 € 4.062
Schimmelweg 108 Laakkwartier-West 74 4 A € 275.000 € 3.716
Majubastraat 41 Transvaalkwartier-Zuid 74 4 E € 275.000 € 3.716
Nunspeetlaan 193 Oostbroek-Zuid 74 4 C € 315.000 € 4.257
Lunterenstraat 251 Oostbroek-Noord 83 4 C € 325.000 € 3.916