apartment · resale
Sartreweg 90
3573PP Utrecht · Voordorp en Voorveldsepolder · wijk Wijk 04 Noordoost · Utrecht
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 77 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | WVO Makelaarsgroep | Qualis (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 62 apartments in Utrecht met 53–100 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 33e percentiel (-6.5% t.o.v. mediaan van € 5.764/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Utrecht
| Inwoners | 5.195 |
|---|---|
| Dichtheid | 2891 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 581.000 deze listing -29% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 33% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 1.1 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03440423
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Wissel — 0.51 km · 12 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Partou — 0.97 km |
| Supermarkt | Ekoplaza — 0.99 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek de Gaard — 1.17 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Centrum voor Jeugd en Gezin — 0.81 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Stadskliniek Utrecht — 1.07 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Utrecht Overvecht — 1.75 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Restaurant Brasserie Vlonders — 0.34 km · 8 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.981 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 88.043 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 77 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.232 per jaar (~€ 103/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.084 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1001 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~308 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1990 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Galerijflat (appartement) |
| Dak | Plat dak |
| Isolatie | Dakisolatie en muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | NEFIT BaseLine HRC 24/4 II (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 245 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 11, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Utrecht
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Albatrosstraat 47 Watervogelbuurt | 62 | C | € 395.000 |
+€ 12.400
2 stap(pen)
|
€ 407.400 | € -7.600 | |
| Auriollaan 93 Kanaleneiland-Noord | 77 | C | € 389.000 |
+€ 15.400
2 stap(pen)
|
€ 404.400 | € -10.600 | |
| Molengraaffplantsoen 39 Tuindorp-Oost | 76 | E | € 375.000 |
+€ 25.080
4 stap(pen)
|
€ 400.080 | € -14.920 | |
| Zeeltstraat 31 Oud Hoograven-Zuid | 77 | A | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | € -15.000 | |
| Eduard Verkadelaan 37 Rijnsweerd | 63 | A | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | € -15.000 | |
| Boekelaan 123 Tuindorp-Oost | 72 | D | € 415.000 |
+€ 19.440
3 stap(pen)
|
€ 434.440 | +€ 19.440 | |
| Vechtplantsoen 22 Schaakbuurt en omgeving | 80 | G | € 360.000 |
+€ 32.000
6 stap(pen)
|
€ 392.000 | € -23.000 | |
| Cornelis Mertenssstraat 15 Julianapark en omgeving | 61 | D | € 375.000 |
+€ 16.470
3 stap(pen)
|
€ 391.470 | € -23.530 | |
| Prins Bernhardlaan 41 Schaakbuurt en omgeving | 80 | A | € 439.000 | +€ 0 | € 439.000 | +€ 24.000 | |
| Ravellaan 34 Welgelegen, Den Hommel | 75 | C | € 375.000 |
+€ 15.000
2 stap(pen)
|
€ 390.000 | € -25.000 | |
| Prinses Ireneplateau 88 Schaakbuurt en omgeving | 91 | A | € 440.000 | +€ 0 | € 440.000 | +€ 25.000 | |
| Galvanistraat 16 Elinkwijk en omgeving | 73 | D | € 424.500 |
+€ 19.710
3 stap(pen)
|
€ 444.210 | +€ 29.210 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Zeeltstraat 31 Oud Hoograven-Zuid | 77 | 3 | A | € 400.000 | € 5.195 |
| Plantage 131 2e Daalsebuurt en omgeving | 79 | 3 | A | € 449.500 | € 5.690 |
| Paranádreef 69 Vechtzoom-zuid | 78 | 3 | A | € 375.000 | € 4.808 |
| Molengraaffplantsoen 39 Tuindorp-Oost | 76 | 3 | E | € 375.000 | € 4.934 |
| Ravellaan 34 Welgelegen, Den Hommel | 75 | 3 | C | € 375.000 | € 5.000 |
| Eisenhowerlaan 94 Kanaleneiland-Noord | 77 | 3 | A | € 365.000 | € 4.740 |
| Boekelaan 123 Tuindorp-Oost | 72 | 3 | D | € 415.000 | € 5.764 |
| Vechtplantsoen 22 Schaakbuurt en omgeving | 80 | 3 | G | € 360.000 | € 4.500 |
| Laan van Chartroise 102 Ondiep | 73 | 3 | A+ | € 475.000 | € 6.507 |
| Auriollaan 93 Kanaleneiland-Noord | 77 | 4 | C | € 389.000 | € 5.052 |
| Prins Bernhardlaan 41 Schaakbuurt en omgeving | 80 | 4 | A | € 439.000 | € 5.488 |
| Galvanistraat 16 Elinkwijk en omgeving | 73 | 4 | D | € 424.500 | € 5.815 |