Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 101 m² |
| Perceel | 191 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | C&R Makelaars B.V. (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 26 houses in Roosendaal met 70–131 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 30e percentiel (-5.9% t.o.v. mediaan van € 3.568/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Roosendaal
| Inwoners | 4.680 |
|---|---|
| Dichtheid | 1641 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 385.000 deze listing -12% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 21% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU16741100
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Baayaert — 0.14 km · 2 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 0.06 km |
| Apotheek | Service Apotheek Wouw — 0.04 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Dokter Vrijdag — 0.17 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Bravis Ziekenhuis locatie Roosendaal — 3.54 km |
| Restaurant | De Huiskamer van Wouw — 0.09 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.618 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 72.609 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 101 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.020 per jaar (~€ 168/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.786 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1717 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~606 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 404 per jaar en 404 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1978 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, hoekwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Gas gestookt combiketel, lease |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 441 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 6 kamers (5 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Roosendaal
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bandeliersberg 196 Minnebeek-Watermolen | 104 | A | € 335.000 | +€ 0 | € 335.000 | € -4.000 | |
| Jan Sluijtersstraat 11 Scherpdeel | 129 | C | € 320.000 |
+€ 11.610
1 stap(pen)
|
€ 331.610 | € -7.390 | |
| Chaletberg 35 De Krogten | 82 | C | € 339.500 |
+€ 7.380
1 stap(pen)
|
€ 346.880 | +€ 7.880 | |
| Mathildadonk 14 Langdonk-West | 128 | B | € 349.000 | +€ 0 | € 349.000 | +€ 10.000 | |
| Jordaensplein 22 Ettingen | 108 | D | € 300.000 |
+€ 17.280
2 stap(pen)
|
€ 317.280 | € -21.720 | |
| Chromietdijk 10 Kortendijk C | 120 | C | € 350.000 |
+€ 10.800
1 stap(pen)
|
€ 360.800 | +€ 21.800 | |
| Jadedijk 61 Kortendijk L | 123 | B | € 369.500 | +€ 0 | € 369.500 | +€ 30.500 | |
| Druivenberg 27 Tolberg-Oost | 110 | A | € 392.500 | +€ 0 | € 392.500 | +€ 53.500 | |
| Voorstraat 25 Sint Josephbuurt | 111 | A | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | +€ 61.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Bandeliersberg 196 Minnebeek-Watermolen | 104 | 5 | A | € 335.000 | € 3.221 |
| Jordaensplein 22 Ettingen | 108 | 5 | D | € 300.000 | € 2.778 |
| Druivenberg 27 Tolberg-Oost | 110 | 5 | A | € 392.500 | € 3.568 |
| Hamsterberg 2 Tolberg-Centrum | 103 | 5 | C | € 425.000 | € 4.126 |
| Voorstraat 25 Sint Josephbuurt | 111 | 5 | A | € 400.000 | € 3.604 |
| Wethouder Lanenstraat 11 Scherpdeel | 109 | 5 | A | € 419.000 | € 3.844 |
| Chaletberg 35 De Krogten | 82 | 6 | C | € 339.500 | € 4.140 |
| Chromietdijk 10 Kortendijk C | 120 | 6 | C | € 350.000 | € 2.917 |
| Kloosterstraat 9 Wouw | 120 | 5 | B | € 419.000 | € 3.492 |
| Jadedijk 61 Kortendijk L | 123 | 5 | B | € 369.500 | € 3.004 |
| Bernardlaan 37 Wouw | 120 | 6 | B | € 475.000 | € 3.958 |
| Mathildadonk 14 Langdonk-West | 128 | 5 | B | € 349.000 | € 2.727 |