Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 50 m² |
| Kamers | 2 (1 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Dina verkoopt (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 39 apartments in Utrecht met 35–65 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 5e percentiel (-17.2% t.o.v. mediaan van € 7.128/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Utrecht
| Inwoners | 4.385 |
|---|---|
| Dichtheid | 6890 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 388.000 deze listing -24% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 62% |
| Afstand basisschool | 1.2 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03440711
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Basker Kinderopvang - Locatie Karawanken — 0.44 km · 20 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Club Basker Sport — 0.86 km |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.2 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Wijkgezondheidscentrum Lunetten — 0.34 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Nieuwesteeg — 0.26 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Diakonessenhuis — 1.66 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Utrecht Lunetten — 0.35 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Chinese Bistro Lunetten — 0.19 km · 8 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.408 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 63.043 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 50 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.000 per jaar (~€ 83/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.491 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~850 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~300 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 200 per jaar en 200 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1980 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekflat (appartement) |
| Isolatie | Dubbel glas en HR-glas |
| Verwarming | Blokverwarming |
| Warm water | Centrale voorziening |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 161 m³ |
| Indeling | 2 kamers (1 slaapkamer) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Utrecht
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Narcisstraat 11 2e Daalsebuurt en omgeving | 35 | D | € 300.000 |
+€ 5.600
2 stap(pen)
|
€ 305.600 | +€ 10.600 | |
| Vasco da Gamalaan 103 Kanaleneiland-Zuid | 63 | C | € 300.000 |
+€ 5.670
1 stap(pen)
|
€ 305.670 | +€ 10.670 | |
| Marnixlaan 71 Egelantierstraat, Mariëndaalstraat e.o. | 44 | F | € 297.000 |
+€ 11.440
4 stap(pen)
|
€ 308.440 | +€ 13.440 | |
| Lamstraat 23 Bokkenbuurt | 42 | C | € 319.000 |
+€ 3.780
1 stap(pen)
|
€ 322.780 | +€ 27.780 | |
| Hijmans van den Berghlaan 186 Tuindorp-Oost | 46 | C | € 319.000 |
+€ 4.140
1 stap(pen)
|
€ 323.140 | +€ 28.140 | |
| Europaplein 886 Transwijk-Zuid | 49 | A | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | +€ 30.000 | |
| Marnixlaan 37 Egelantierstraat, Mariëndaalstraat e.o. | 42 | B | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | +€ 30.000 | |
| Hoogravenseweg 140 Oud Hoograven-Noord | 39 | C | € 335.000 |
+€ 3.510
1 stap(pen)
|
€ 338.510 | +€ 43.510 | |
| Kneppelhoutstraat 23 Nieuw Engeland, Th. a. Kempisplantsoen en omgeving | 47 | C | € 335.000 |
+€ 4.230
1 stap(pen)
|
€ 339.230 | +€ 44.230 | |
| Johannes van Andelstraat 9 Julianapark en omgeving | 52 | F | € 335.000 |
+€ 13.520
4 stap(pen)
|
€ 348.520 | +€ 53.520 | |
| Amsterdamsestraatweg 831 Zuilen-Noord | 51 | A | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | +€ 55.000 | |
| Waalstraat 121 Rivierenwijk | 43 | A | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | +€ 55.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Europaplein 886 Transwijk-Zuid | 49 | 2 | A | € 325.000 | € 6.633 |
| Hijmans van den Berghlaan 186 Tuindorp-Oost | 46 | 2 | C | € 319.000 | € 6.935 |
| Lange Jansstraat 24 Domplein, Neude, Janskerkhof | 51 | 2 | D | € 349.500 | € 6.853 |
| Amsterdamsestraatweg 831 Zuilen-Noord | 51 | 2 | A | € 350.000 | € 6.863 |
| Linnaeusstraat 58 Elinkwijk en omgeving | 52 | 2 | D | € 350.000 | € 6.731 |
| Marnixlaan 71 Egelantierstraat, Mariëndaalstraat e.o. | 44 | 2 | F | € 297.000 | € 6.750 |
| Johannes van Andelstraat 9 Julianapark en omgeving | 52 | 3 | F | € 335.000 | € 6.442 |
| Kneppelhoutstraat 23 Nieuw Engeland, Th. a. Kempisplantsoen en omgeving | 47 | 3 | C | € 335.000 | € 7.128 |
| Croeselaan 170 Dichterswijk | 45 | 2 | C | € 349.500 | € 7.767 |
| Minahassastraat 46 Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o. | 55 | 2 | C | € 350.000 | € 6.364 |
| Burgemeester van Tuyllkade 125 Schaakbuurt en omgeving | 49 | 2 | B | € 375.000 | € 7.653 |
| Marnixlaan 85 Egelantierstraat, Mariëndaalstraat e.o. | 52 | 3 | D | € 350.000 | € 6.731 |