apartment · newly_built
Katrijpstraat 170
1024SP Amsterdam · Werengouw-Midden · wijk Waterlandpleinbuurt · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (newly_built) |
|---|---|
| Woonopp. | 59 m² |
| Kamers | 2 (1 slaap) |
| Energielabel | A+++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | SEM makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 201 apartments in Amsterdam met 41–76 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 24e percentiel (-11.2% t.o.v. mediaan van € 8.594/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 4.935 |
|---|---|
| Dichtheid | 13620 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 349.000 deze listing +29% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 72% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.3 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363NJ05
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | IJdoornschool — 0.2 km · 12 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kinderdagverblijf Villa Vipkids — 0.35 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | ALDI — 0.16 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Boots — 0.15 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Waterlandplein — 0.14 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | BovenIJ Ziekenhuis — 2.43 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | (naamloos) — 1.04 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Arabiya — 0.12 km · 11 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.148 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 89.130 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 40.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+++ |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+++ en 59 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 590 per jaar (~€ 49/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.197 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~413 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~59 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Bouw | Nieuwbouw |
| Soort object | Bovenwoning (appartement) |
| Isolatie | Dubbel glas, HR-glas en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Gehele vloerverwarming en warmtepomp |
| Warm water | Cv-ketel |
| Energielabel (officieel) | A3 |
| Inhoud | 198 m³ |
| Indeling | 2 kamers (1 slaapkamer) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Trimurtistraat 32 Centrumeiland | 63 | A+++ | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | € 0 | |
| Gulden Winckelplantsoen 14 Bosleeuw | 60 | C | € 425.000 |
+€ 30.000
5 stap(pen)
|
€ 455.000 | +€ 5.000 | |
| Ernest Staesstraat 45 Kolenkitbuurt-Zuid | 60 | C | € 425.000 |
+€ 30.000
5 stap(pen)
|
€ 455.000 | +€ 5.000 | |
| Lekstraat 67 Scheldebuurt-Oost | 53 | C | € 435.000 |
+€ 26.500
5 stap(pen)
|
€ 461.500 | +€ 11.500 | |
| Eerste Oosterparkstraat 107 Oosterparkbuurt-Noordwest | 56 | C | € 435.000 |
+€ 28.000
5 stap(pen)
|
€ 463.000 | +€ 13.000 | |
| Vespuccistraat 57 Jan Maijenbuurt | 59 | D | € 435.000 |
+€ 33.630
6 stap(pen)
|
€ 468.630 | +€ 18.630 | |
| Meeuwenlaan 65 Vogelbuurt-Zuid | 59 | C | € 445.000 |
+€ 29.500
5 stap(pen)
|
€ 474.500 | +€ 24.500 | |
| Linnaeusstraat 40 Oosterparkbuurt-Zuidoost | 53 | C | € 450.000 |
+€ 26.500
5 stap(pen)
|
€ 476.500 | +€ 26.500 | |
| Jacques Veltmanstraat 62 Jacques Veltmanbuurt | 57 | C | € 395.000 |
+€ 28.500
5 stap(pen)
|
€ 423.500 | € -26.500 | |
| Joan Melchior Kemperstraat 75 Fannius Scholtenbuurt | 56 | C | € 450.000 |
+€ 28.000
5 stap(pen)
|
€ 478.000 | +€ 28.000 | |
| Honselersdijkstraat 12 Delflandpleinbuurt-Oost | 62 | C | € 449.000 |
+€ 31.000
5 stap(pen)
|
€ 480.000 | +€ 30.000 | |
| Geuzenkade 32 Geuzenhofbuurt | 55 | D | € 450.000 |
+€ 31.350
6 stap(pen)
|
€ 481.350 | +€ 31.350 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Kiefskamp 54 Gelderlandpleinbuurt | 59 | 2 | E | € 449.500 | € 7.619 |
| Meeuwenlaan 65 Vogelbuurt-Zuid | 59 | 2 | C | € 445.000 | € 7.542 |
| Vespuccistraat 57 Jan Maijenbuurt | 59 | 2 | D | € 435.000 | € 7.373 |
| J.H. Hisgenpad 305 Elzenhagen-Zuid | 58 | 2 | A++ | € 475.000 | € 8.190 |
| Tweede Atjehstraat 32 Timorpleinbuurt-Zuid | 57 | 2 | C | € 465.000 | € 8.158 |
| Uiterwaardenstraat 284 Scheldebuurt-Midden | 59 | 2 | D | € 495.000 | € 8.390 |
| Honselersdijkstraat 12 Delflandpleinbuurt-Oost | 62 | 2 | C | € 449.000 | € 7.242 |
| Marcantilaan 345 Marcanti | 60 | 2 | B | € 495.000 | € 8.250 |
| Eerste Oosterparkstraat 107 Oosterparkbuurt-Noordwest | 56 | 2 | C | € 435.000 | € 7.768 |
| Tweede Atjehstraat 26 Timorpleinbuurt-Zuid | 59 | 2 | C | € 500.000 | € 8.475 |
| Nieuwpoortstraat 86 Bedrijventerrein Landlust | 61 | 2 | A | € 495.000 | € 8.115 |
| Sloterkade 128 Legmeerpleinbuurt | 56 | 2 | C | € 495.000 | € 8.839 |