databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

apartment · resale

Veldzicht 73

7603WK Almelo · Ootmarsumsestraat en omgeving · wijk Sluitersveld · Almelo

€ 995.000
€ 4.307 / m²
231 4kamers A
Foto 1 van Veldzicht 73 Foto 2 van Veldzicht 73 Foto 3 van Veldzicht 73 Foto 4 van Veldzicht 73 Foto 5 van Veldzicht 73 Foto 6 van Veldzicht 73 Foto 7 van Veldzicht 73 Foto 8 van Veldzicht 73 Foto 9 van Veldzicht 73 Foto 10 van Veldzicht 73 Foto 11 van Veldzicht 73 Foto 12 van Veldzicht 73

Kenmerken

Typeapartment (resale)
Woonopp.231 m²
Kamers4 (3 slaap)
EnergielabelA
Statusnone
Op funda sinds
Makelaar Thoma Post Makelaars Almelo (NVM)

Volledige advertentie op Funda

Prijsverloop

Nog maar één snapshot bekend.

Buurt in cijfers — Almelo

Inwoners1.595
Dichtheid4862 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.2
Gemiddelde WOZ (buurt) € 323.000 deze listing +208% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt50%
Afstand basisschool0.4 km
Afstand supermarkt0.3 km
Afstand huisarts1.3 km
Afstand kinderdagverblijf0.4 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU01411300 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school RK Bs. De Griffel — 0.08 km · 9 totaal binnen zoekradius
Supermarkt Lidl — 0.19 km · 7 totaal binnen zoekradius
Apotheek Buurtapotheek Almelo — 0.29 km · 4 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk huisartsenpraktijk de Schelfhoed — 1.28 km
Ziekenhuis ZGT Almelo — 4.28 km
OV-station (naamloos) — 2.03 km · 3 totaal binnen zoekradius
Restaurant Nao Sushi — 0.13 km · 3 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 4.750 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 214.130 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 10.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Vul je bruto-jaarinkomen in om te zien of deze woning binnen je leenruimte valt. Wordt niet opgeslagen.

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 231 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 3.696 per jaar (~€ 308/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 5.058 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~3003 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~924 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar2009
BouwBestaande bouw
Soort objectPenthouse (appartement)
DakPlat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
IsolatieHR-glas en volledig geïsoleerd
VerwarmingCv-ketel
Warm waterCv-ketel
CV-ketelIntergas (gas gestookt combiketel uit 2024, eigendom)
Energielabel (officieel)A
Inhoud946 m³
TuinZonneterras
Indeling4 kamers (3 slaapkamers)
Op funda sinds2 weken

Verbouwings-equivalente woningen in Almelo

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data (al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina scraping en trekt overbodige stappen eruit.

Geen vergelijkbare woningen binnen ±20% effectieve prijs in deze gemeente.

Probeer een grotere zoekradius zodra er meer data is.

Alle vergelijkbare woningen (0)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.