house · resale
Marijkestraat 32
7481GD Haaksbergen · Haaksbergen Kern-3 · wijk Wijk 00 Haaksbergen (dorp) · Haaksbergen
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 154 m² |
| Perceel | 484 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Wormgoor Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 16 houses in Haaksbergen met 107–200 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 68e percentiel (+14.1% t.o.v. mediaan van € 3.701/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Haaksbergen
| Inwoners | 1.230 |
|---|---|
| Dichtheid | 4466 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 332.000 deze listing +96% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 52% |
| Afstand basisschool | 0.3 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 1.1 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU01580003
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Basisschool Pius X — 0.35 km · 4 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Bloesem — 0.25 km |
| Supermarkt | ALDI — 0.27 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum De Bouwmeester — 0.74 km |
| OV-station | Busstation Haaksbergen — 0.21 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Peking — 0.29 km · 4 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.103 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 139.130 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 154 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.464 per jaar (~€ 205/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.308 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2002 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~616 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1919 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, vrijstaande woning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel, houtkachel, gehele vloerverwarming en warmtepomp |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Vaillant met 190L boiler Inventer (elektrisch combiketel uit 2017, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 561 m³ |
| Tuin | Achtertuin, tuin rondom, voortuin en zijtuin |
| Indeling | 6 kamers (5 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Haaksbergen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Richterstraat 35 Zienesch | 191 | D | € 575.000 |
+€ 51.570
3 stap(pen)
|
€ 626.570 | € -23.430 | |
| Egelantier 5 Verspreide huizen Veldmaat ten noorden van de spoorlijn | 162 | A+ | € 599.500 | +€ 0 | € 599.500 | € -50.500 | |
| Wagnerstraat 26 De Els | 129 | B | € 575.000 |
+€ 14.190
1 stap(pen)
|
€ 589.190 | € -60.810 | |
| Hazemolenweg 8 Sint Isidorushoeve kern | 188 | B | € 695.000 |
+€ 20.680
1 stap(pen)
|
€ 715.680 | +€ 65.680 | |
| Fluitekruid 5 Verspreide huizen Veldmaat ten noorden van de spoorlijn | 172 | A | € 740.000 | +€ 0 | € 740.000 | +€ 90.000 | |
| Nachtegaalstraat 85 Veldmaat 1 | 134 | A+ | € 539.000 | +€ 0 | € 539.000 | € -111.000 | |
| Valeriaan 6 Hassinkbrink | 157 | B | € 750.000 |
+€ 17.270
1 stap(pen)
|
€ 767.270 | +€ 117.270 |
Alle vergelijkbare woningen (10)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Egelantier 5 Verspreide huizen Veldmaat ten noorden van de spoorlijn | 162 | 6 | A+ | € 599.500 | € 3.701 |
| Valeriaan 6 Hassinkbrink | 157 | 5 | B | € 750.000 | € 4.777 |
| Fluitekruid 5 Verspreide huizen Veldmaat ten noorden van de spoorlijn | 172 | 6 | A | € 740.000 | € 4.302 |
| Wagnerstraat 26 De Els | 129 | 6 | B | € 575.000 | € 4.457 |
| Nachtegaalstraat 85 Veldmaat 1 | 134 | 5 | A+ | € 539.000 | € 4.022 |
| Hazemolenweg 8 Sint Isidorushoeve kern | 188 | 6 | B | € 695.000 | € 3.697 |
| Richterstraat 35 Zienesch | 191 | 6 | D | € 575.000 | € 3.010 |
| Frankenhuis 20 Haaksbergen Kern-Centrum | 119 | 5 | A | € 415.000 | € 3.487 |
| Jan Steenstraat 53 Zienesch | 122 | 7 | A++ | € 345.000 | € 2.828 |
| de Noor 105 Buurse kern | 112 | 5 | C | € 369.000 | € 3.295 |