databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Ruysdaellaan 8

3712AS Huis ter Heide (UT) · Huis ter Heide-Noord · wijk Den Dolder e.o. · Zeist

€ 995.000
€ 5.888 / m²
169 4kamers E
Foto 1 van Ruysdaellaan 8 Foto 2 van Ruysdaellaan 8 Foto 3 van Ruysdaellaan 8 Foto 4 van Ruysdaellaan 8 Foto 5 van Ruysdaellaan 8 Foto 6 van Ruysdaellaan 8 Foto 7 van Ruysdaellaan 8 Foto 8 van Ruysdaellaan 8 Foto 9 van Ruysdaellaan 8 Foto 10 van Ruysdaellaan 8 Foto 11 van Ruysdaellaan 8 Foto 12 van Ruysdaellaan 8

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.169 m²
Perceel800 m²
Kamers4 (3 slaap)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 11 houses in Zeist met 118–219 m².

Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 63e percentiel (+11.5% t.o.v. mediaan van € 5.282/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Zeist

Inwoners655
Dichtheid733 per km²
Gem. huishoudensgrootte1.8
% huurwoning in buurt48%
Afstand basisschool1.0 km
Afstand supermarkt2.6 km
Afstand huisarts2.0 km
Afstand kinderdagverblijf1.0 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU03550502

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school Oud Zandbergen — 0.68 km
Ziekenhuis Pluryn Zeist — 2.22 km · 3 totaal binnen zoekradius
OV-station Den Dolder — 2.73 km
Restaurant HFSLG — 0.96 km

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 4.750 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 216.304 per jaar
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Vul je bruto-jaarinkomen in om te zien of deze woning binnen je leenruimte valt. Wordt niet opgeslagen.

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel E en 169 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 6.422 per jaar (~€ 535/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 5.285 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~5746 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~2535 m³ per jaar
Bij upgrade naar label A bespaar je ~€ 3.718 per jaar en 3549 kg CO2. Bekijk verbouwkosten →

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1955
BouwBestaande bouw
Soort objectBungalow, halfvrijstaande woning (semi-bungalow)
DakZadeldak bedekt met pannen
IsolatieDakisolatie en dubbel glas
VerwarmingCv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Warm waterCv-ketel
CV-ketelGas gestookt combiketel uit 2020, eigendom
Energielabel (officieel)E
Inhoud597 m³
TuinAchtertuin, voortuin en zijtuin
Indeling4 kamers (3 slaapkamers)
Op funda sinds2 weken

Verbouwings-equivalente woningen in Zeist

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label E te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data (al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina scraping en trekt overbodige stappen eruit.

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Henriëtte van Lijndenlaan 4 Griffensteijn/Kersbergen 169 C € 1.095.000 +€ 0 € 1.095.000 +€ 100.000
De Brink 102 Griffensteijn/Kersbergen 144 A € 879.000 +€ 0 € 879.000 € -116.000