Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 99 m² |
| Perceel | 122 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Ligtvoet Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 50 houses in Eindhoven met 69–128 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 92e percentiel (+32.2% t.o.v. mediaan van € 4.545/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Eindhoven
| Inwoners | 6.115 |
|---|---|
| Dichtheid | 4779 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 531.000 deze listing +12% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 23% |
| Afstand basisschool | 1.3 km |
| Afstand supermarkt | 1.4 km |
| Afstand huisarts | 1.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.0 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07726330
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | 't Slingertouw — 0.23 km · 8 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Lidl — 0.59 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek SGE Meerhoven — 0.68 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisarts SGE Meerhoven — 0.68 km |
| Ziekenhuis | Máxima Medisch Centrum — 3.62 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Eindhoven Airport — 2.64 km |
| Restaurant | Sushi 123 — 0.61 km · 4 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.841 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 127.174 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 99 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.584 per jaar (~€ 132/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.973 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1287 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~396 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2003 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Plat dak |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 388 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Eindhoven
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Graslook 58 Grasrijk | 106 | A+++ | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | € -45.000 | |
| Ganzebloemstraat 23 Kruidenbuurt | 104 | C | € 519.500 |
+€ 20.800
2 stap(pen)
|
€ 540.300 | € -54.700 | |
| Anna van Engelandstraat 21 Eliasterrein, Vonderkwartier | 99 | G | € 500.000 |
+€ 39.600
6 stap(pen)
|
€ 539.600 | € -55.400 | |
| Groenlostraat 34 Drents Dorp | 92 | C | € 515.000 |
+€ 18.400
2 stap(pen)
|
€ 533.400 | € -61.600 | |
| Mortierlaan 151 Muschberg, Geestenberg | 119 | C | € 475.000 |
+€ 23.800
2 stap(pen)
|
€ 498.800 | € -96.200 | |
| Mortierlaan 115 Muschberg, Geestenberg | 124 | C | € 460.000 |
+€ 24.800
2 stap(pen)
|
€ 484.800 | € -110.200 | |
| Ranonkelstraat 9 Gerardusplein | 105 | E | € 450.000 |
+€ 34.650
4 stap(pen)
|
€ 484.650 | € -110.350 | |
| De Klencke 5 Hanevoet | 114 | B | € 700.000 |
+€ 12.540
1 stap(pen)
|
€ 712.540 | +€ 117.540 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Groenlostraat 34 Drents Dorp | 92 | 3 | C | € 515.000 | € 5.598 |
| Anna van Engelandstraat 21 Eliasterrein, Vonderkwartier | 99 | 4 | G | € 500.000 | € 5.051 |
| Graslook 58 Grasrijk | 106 | 4 | A+++ | € 550.000 | € 5.189 |
| Ganzebloemstraat 23 Kruidenbuurt | 104 | 4 | C | € 519.500 | € 4.995 |
| Dommelhoefstraat 7 Villapark | 106 | 4 | unknown | € 695.000 | € 6.557 |
| Melkweg 85 Doornakkers-West | 104 | 4 | C | € 450.000 | € 4.327 |
| Ranonkelstraat 9 Gerardusplein | 105 | 4 | E | € 450.000 | € 4.286 |
| Kaartmakersring 22 Muschberg, Geestenberg | 110 | 3 | B | € 435.000 | € 3.955 |
| Hoogstraat 383 Bennekel-Oost | 91 | 4 | A | € 450.000 | € 4.945 |
| Luiklaan 19 Tempel | 91 | 4 | A | € 445.000 | € 4.890 |
| Laagstraat 311 Blaarthem | 98 | 4 | F | € 415.000 | € 4.235 |
| De Klencke 5 Hanevoet | 114 | 4 | B | € 700.000 | € 6.140 |