databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Talingstraat 9

5667PL Geldrop · Braakhuizen-Noord · wijk Geldrop · Geldrop-Mierlo

€ 450.000
€ 4.128 / m²
109 4kamers A+
Foto 1 van Talingstraat 9 Foto 2 van Talingstraat 9 Foto 3 van Talingstraat 9 Foto 4 van Talingstraat 9 Foto 5 van Talingstraat 9 Foto 6 van Talingstraat 9 Foto 7 van Talingstraat 9 Foto 8 van Talingstraat 9 Foto 9 van Talingstraat 9 Foto 10 van Talingstraat 9 Foto 11 van Talingstraat 9 Foto 12 van Talingstraat 9

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.109 m²
Perceel157 m²
Kamers4 (4 slaap)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 16 houses in Geldrop-Mierlo met 76–141 m².

Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 56e percentiel (+3.4% t.o.v. mediaan van € 3.992/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Geldrop-Mierlo

Inwoners4.545
Dichtheid2294 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.3
Gemiddelde WOZ (buurt) € 395.000 deze listing +14% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt23%
Afstand basisschool0.7 km
Afstand supermarkt0.8 km
Afstand huisarts1.5 km
Afstand kinderdagverblijf0.7 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU17710004 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school Vijfblad — 0.33 km · 8 totaal binnen zoekradius
Supermarkt Lidl — 0.3 km · 5 totaal binnen zoekradius
Apotheek Apotheek Hofdael — 0.73 km · 3 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk Huisartsen Coevering — 1.4 km
Ziekenhuis Anna Ziekenhuis — 1.07 km
OV-station Geldrop — 1.36 km
Restaurant Terras Kasteelhoeve — 0.59 km · 12 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 2.148 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 93.478 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 20.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A+
NHG-eligibel Ja (onder NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Vul je bruto-jaarinkomen in om te zien of deze woning binnen je leenruimte valt. Wordt niet opgeslagen.

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 109 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 1.526 per jaar (~€ 127/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 2.275 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~1199 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~327 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1964
BouwBestaande bouw
Soort objectEengezinswoning, tussenwoning
DakZadeldak bedekt met pannen
IsolatieDakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
VerwarmingCv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Warm waterCv-ketel
CV-ketelIntergas (gas gestookt combiketel uit 2012, eigendom)
Energielabel (officieel)A1
Inhoud385 m³
TuinAchtertuin en voortuin
Indeling4 kamers (4 slaapkamers)
Op funda sinds2 weken

Verbouwings-equivalente woningen in Geldrop-Mierlo

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A+ te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data (al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina scraping en trekt overbodige stappen eruit.

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Nuenenseweg 53 Braakhuizen-Noord 94 C € 419.000 +€ 26.320
3 stap(pen)
  • C→B: € 8.460 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 10.340 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 7.520 (+ zonnepanelen (klein))
€ 445.320 € -4.680
Korenland 7 Zesgehuchten 99 A € 449.000 +€ 7.920
1 stap(pen)
  • A→A+: € 7.920 (+ zonnepanelen (klein))
€ 456.920 +€ 6.920
Herdersveld 46 Coevering 88 B € 425.000 +€ 16.720
2 stap(pen)
  • B→A: € 9.680 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 7.040 (+ zonnepanelen (klein))
€ 441.720 € -8.280
Schutsboom 19 Zesgehuchten 117 A € 450.000 +€ 9.360
1 stap(pen)
  • A→A+: € 9.360 (+ zonnepanelen (klein))
€ 459.360 +€ 9.360
Aragorn 67 Genoenhuis 127 A € 450.000 +€ 10.160
1 stap(pen)
  • A→A+: € 10.160 (+ zonnepanelen (klein))
€ 460.160 +€ 10.160
Jan van Amstelstraat 2 Braakhuizen-Zuid 126 C € 445.000 +€ 35.280
3 stap(pen)
  • C→B: € 11.340 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 13.860 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 10.080 (+ zonnepanelen (klein))
€ 480.280 +€ 30.280
Schutsboom 37 Zesgehuchten 110 A € 400.000 +€ 8.800
1 stap(pen)
  • A→A+: € 8.800 (+ zonnepanelen (klein))
€ 408.800 € -41.200
Waleweinlaan 14 Coevering 108 A € 400.000 +€ 8.640
1 stap(pen)
  • A→A+: € 8.640 (+ zonnepanelen (klein))
€ 408.640 € -41.360
Laan van Tolkien 116 Genoenhuis 102 A € 485.000 +€ 8.160
1 stap(pen)
  • A→A+: € 8.160 (+ zonnepanelen (klein))
€ 493.160 +€ 43.160
Herdersveld 19 Coevering 130 B € 489.500 +€ 24.700
2 stap(pen)
  • B→A: € 14.300 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 10.400 (+ zonnepanelen (klein))
€ 514.200 +€ 64.200
Munnikenakker 6 Kerkakkers 130 D € 485.000 +€ 45.500
4 stap(pen)
  • D→C: € 9.100 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 11.700 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 14.300 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 10.400 (+ zonnepanelen (klein))
€ 530.500 +€ 80.500
Heibeekstraat 16 Skandia 132 C € 499.000 +€ 36.960
3 stap(pen)
  • C→B: € 11.880 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 14.520 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 10.560 (+ zonnepanelen (klein))
€ 535.960 +€ 85.960

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Waleweinlaan 14 Coevering 108 4 A € 400.000 € 3.704
Laan van Tolkien 116 Genoenhuis 102 4 A € 485.000 € 4.755