Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 120 m² |
| Perceel | 198 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Dolron Rivierenland Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 13 houses in Tiel met 84–156 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 7e percentiel (-7.5% t.o.v. mediaan van € 3.827/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Tiel
| Inwoners | 3.090 |
|---|---|
| Dichtheid | 7399 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 303.000 deze listing +40% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 59% |
| Afstand basisschool | 0.3 km |
| Afstand supermarkt | 1.0 km |
| Afstand huisarts | 2.0 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02810007
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Regenboog — 0.37 km · 10 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Anadolum Market — 0.24 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.88 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Drumpt — 1.33 km |
| Ziekenhuis | Ziekenhuis Rivierenland — 1.79 km |
| OV-station | (naamloos) — 1.15 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Sing Wah — 0.05 km · 33 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.029 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 90.217 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 120 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.920 per jaar (~€ 160/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.189 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1560 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~480 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1996 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, hoekwoning |
| Dak | Dwarskap bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha (gas gestookt combiketel uit 2008, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 438 m³ |
| Tuin | Achtertuin, voortuin en zijtuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Tiel
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Matzkaplein 5 Latenstein | 103 | B | € 415.000 |
+€ 11.330
1 stap(pen)
|
€ 426.330 | +€ 1.330 | |
| Hoefweg 11 Wadenoijen | 109 | C | € 395.000 |
+€ 21.800
2 stap(pen)
|
€ 416.800 | € -8.200 | |
| Aardbeivlinder 124 Passewaaij-Zuid-Oost | 122 | A | € 440.000 | +€ 0 | € 440.000 | +€ 15.000 | |
| Joke Smitstraat 23 Rauwenhof | 104 | A | € 398.000 | +€ 0 | € 398.000 | € -27.000 | |
| Rijswijklaan 22 Tiel-West | 123 | A | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | € -30.000 | |
| Scheeringlaan 26 Burgemeesterswijk | 93 | F | € 425.000 |
+€ 34.410
5 stap(pen)
|
€ 459.410 | +€ 34.410 | |
| Begoniastraat 33 Burgemeesterswijk | 121 | C | € 439.000 |
+€ 24.200
2 stap(pen)
|
€ 463.200 | +€ 38.200 | |
| P. Oosterleestraat 17 Passewaaij-Noord-West | 130 | B | € 495.000 |
+€ 14.300
1 stap(pen)
|
€ 509.300 | +€ 84.300 |
Alle vergelijkbare woningen (11)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Aardbeivlinder 124 Passewaaij-Zuid-Oost | 122 | 5 | A | € 440.000 | € 3.607 |
| Begoniastraat 33 Burgemeesterswijk | 121 | 4 | C | € 439.000 | € 3.628 |
| Rijswijklaan 22 Tiel-West | 123 | 6 | A | € 395.000 | € 3.211 |
| Joke Smitstraat 23 Rauwenhof | 104 | 5 | A | € 398.000 | € 3.827 |
| Hoefweg 11 Wadenoijen | 109 | 6 | C | € 395.000 | € 3.624 |
| Matzkaplein 5 Latenstein | 103 | 5 | B | € 415.000 | € 4.029 |
| P. Oosterleestraat 17 Passewaaij-Noord-West | 130 | 6 | B | € 495.000 | € 3.808 |
| Brasem 16 Passewaaij-Zuid-West | 128 | 4 | A | € 548.000 | € 4.281 |
| Scheeringlaan 26 Burgemeesterswijk | 93 | 5 | F | € 425.000 | € 4.570 |
| St. Walburgstraat 9 Binnenstad | 133 | 4 | C | € 575.000 | € 4.323 |
| Alver 16 Passewaaij-Zuid-West | 148 | 5 | B | € 695.000 | € 4.696 |