house · resale
Baltussenweg 2
5825JJ Overloon · Overloon buitengebied · wijk Overloon · Land van Cuijk
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 162 m² |
| Perceel | 1445 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Makelaardij Twan Poels (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 32 houses in Land van Cuijk met 113–210 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 68e percentiel (+9.1% t.o.v. mediaan van € 3.820/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Land van Cuijk
| Inwoners | 1.385 |
|---|---|
| Dichtheid | 50 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 606.000 deze listing +11% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 16% |
| Afstand basisschool | 1.7 km |
| Afstand supermarkt | 2.3 km |
| Afstand huisarts | 2.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19823003
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.223 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 145.652 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 162 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 3.240 per jaar (~€ 270/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.493 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2754 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~972 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 648 per jaar en 648 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1989 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, vrijstaande woning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha (gas gestookt combiketel uit 2011, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 610 m³ |
| Tuin | Tuin rondom |
| Indeling | 6 kamers (5 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Land van Cuijk
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Haart 31 Beugen buitengebied | 188 | D | € 648.000 |
+€ 30.080
2 stap(pen)
|
€ 678.080 | +€ 3.080 | |
| Sweelinck 16 De Elzen | 148 | C | € 650.000 |
+€ 13.320
1 stap(pen)
|
€ 663.320 | € -11.680 | |
| Laageindsedijk 3 Rijkevoort Centrum | 160 | C | € 625.000 |
+€ 14.400
1 stap(pen)
|
€ 639.400 | € -35.600 | |
| Zuring 78 Cuijk Heeswijkse Kampen | 186 | B | € 719.000 | +€ 0 | € 719.000 | +€ 44.000 | |
| Sering 23 Cuijk Heeswijkse Kampen | 197 | A | € 629.000 | +€ 0 | € 629.000 | € -46.000 | |
| Tulpenboom 2 Cuijk Heeswijkse Kampen | 167 | A | € 749.000 | +€ 0 | € 749.000 | +€ 74.000 | |
| Langenboomseweg 122 Langenboom buitengebied | 195 | A | € 749.000 | +€ 0 | € 749.000 | +€ 74.000 | |
| Spoorstraat 2 Mill-Centrum | 136 | C | € 575.000 |
+€ 12.240
1 stap(pen)
|
€ 587.240 | € -87.760 | |
| Museumlaan 17 Overloon Centrum | 147 | A | € 765.000 | +€ 0 | € 765.000 | +€ 90.000 | |
| Beekdal 31 Vianen kern | 128 | A | € 549.000 | +€ 0 | € 549.000 | € -126.000 | |
| Pijlstaart 2 Zittert | 146 | B | € 545.000 | +€ 0 | € 545.000 | € -130.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Veldweg 37 Cuijk kern | 159 | 6 | unknown | € 589.000 | € 3.704 |
| Laageindsedijk 3 Rijkevoort Centrum | 160 | 5 | C | € 625.000 | € 3.906 |
| Tulpenboom 2 Cuijk Heeswijkse Kampen | 167 | 5 | A | € 749.000 | € 4.485 |
| Sweelinck 16 De Elzen | 148 | 5 | C | € 650.000 | € 4.392 |
| Pijlstaart 2 Zittert | 146 | 6 | B | € 545.000 | € 3.733 |
| Zuring 78 Cuijk Heeswijkse Kampen | 186 | 6 | B | € 719.000 | € 3.866 |
| Museumlaan 17 Overloon Centrum | 147 | 5 | A | € 765.000 | € 5.204 |
| Spoorstraat 2 Mill-Centrum | 136 | 6 | C | € 575.000 | € 4.228 |
| Haart 31 Beugen buitengebied | 188 | 5 | D | € 648.000 | € 3.447 |
| Beekstraat 53 Vierlingsbeek Centrum | 147 | 5 | B | € 445.000 | € 3.027 |
| Langenboomseweg 122 Langenboom buitengebied | 195 | 7 | A | € 749.000 | € 3.841 |
| Kijkuitspad 1 Haps buitengebied | 186 | 6 | C | € 925.000 | € 4.973 |