apartment · resale
Dr Willem Dreesstraat 30
5612KX Eindhoven · Hemelrijken · wijk Oud-Woensel · Eindhoven
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 75 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Meneer de Makelaar (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 28 apartments in Eindhoven met 52–97 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 32e percentiel (-5.4% t.o.v. mediaan van € 4.861/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Eindhoven
| Inwoners | 4.100 |
|---|---|
| Dichtheid | 11119 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 308.000 deze listing +12% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 86% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.3 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07724120
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Kindcentrum Fellenoord — 0.33 km · 11 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Waaberi Shop — 0.08 km · 18 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Nijpels — 0.54 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Vredesplein — 0.51 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Máxima Medisch Centrum Eindhoven — 1.2 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | NS-busstation — 0.58 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Kam Po — 0.08 km · 53 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.647 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 73.913 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 75 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.500 per jaar (~€ 125/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.772 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1275 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~450 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 300 per jaar en 300 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1985 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekflat (appartement) |
| Dak | Plat dak |
| Isolatie | Dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Nefit (gas gestookt combiketel uit 2014) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 252 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Eindhoven
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nederlandplein 14 Woenselse Heide | 88 | C | € 335.000 |
+€ 7.920
1 stap(pen)
|
€ 342.920 | € -2.080 | |
| Pioenroosstraat 2 Kerstroosplein | 68 | B | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | +€ 5.000 | |
| Cognachof 3 Achtse Barrier-Gunterslaer | 77 | B | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | +€ 5.000 | |
| Karel de Grotelaan 97 Oude Spoorbaan | 72 | B | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | +€ 5.000 | |
| St Trudoplein 9 Philipsdorp | 60 | D | € 325.000 |
+€ 9.600
2 stap(pen)
|
€ 334.600 | € -10.400 | |
| Pisanostraat 420 Rapenland | 72 | C | € 350.000 |
+€ 6.480
1 stap(pen)
|
€ 356.480 | +€ 11.480 | |
| de Koppele 429 Vaartbroek | 86 | C | € 325.000 |
+€ 7.740
1 stap(pen)
|
€ 332.740 | € -12.260 | |
| Veldmaarschalk Montgomerylaan 332 Generalenbuurt | 74 | D | € 349.000 |
+€ 11.840
2 stap(pen)
|
€ 360.840 | +€ 15.840 | |
| Karel de Grotelaan 273 Oude Spoorbaan | 73 | D | € 350.000 |
+€ 11.680
2 stap(pen)
|
€ 361.680 | +€ 16.680 | |
| de Koppele 659 Vaartbroek | 88 | E | € 300.000 |
+€ 19.360
3 stap(pen)
|
€ 319.360 | € -25.640 | |
| Judas Taddeusplein 33 Mensfort | 87 | B | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | +€ 30.000 | |
| Woenselse Markt 30 Hemelrijken | 63 | C | € 309.000 |
+€ 5.670
1 stap(pen)
|
€ 314.670 | € -30.330 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Pisanostraat 420 Rapenland | 72 | 3 | C | € 350.000 | € 4.861 |
| St Wirostraat 20 Sintenbuurt | 71 | 3 | A | € 385.000 | € 5.423 |
| Dirigentplein 151 Tongelresche Akkers | 73 | 3 | A | € 399.000 | € 5.466 |
| Pioenroosstraat 2 Kerstroosplein | 68 | 3 | B | € 350.000 | € 5.147 |
| Veldmaarschalk Montgomerylaan 332 Generalenbuurt | 74 | 4 | D | € 349.000 | € 4.716 |
| Cognachof 3 Achtse Barrier-Gunterslaer | 77 | 4 | B | € 350.000 | € 4.545 |
| Karel de Grotelaan 273 Oude Spoorbaan | 73 | 4 | D | € 350.000 | € 4.795 |
| Karel de Grotelaan 97 Oude Spoorbaan | 72 | 4 | B | € 350.000 | € 4.861 |
| Judas Taddeusplein 33 Mensfort | 87 | 3 | B | € 375.000 | € 4.310 |
| Generaal Pattonlaan 13 Generalenbuurt | 83 | 4 | B | € 400.000 | € 4.819 |
| Herman Gorterlaan 349 Genneperzijde | 69 | 2 | E | € 265.000 | € 3.841 |
| Herman Gorterlaan 345 Genneperzijde | 68 | 2 | E | € 269.000 | € 3.956 |