house · resale
Aan de Dwarssloot 15
2865AV Ammerstol · Ammerstol · wijk Wijk 06 Ammerstol · Krimpenerwaard
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 98 m² |
| Perceel | 145 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van Egmond Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 18 houses in Krimpenerwaard met 68–127 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 5e percentiel (-17.6% t.o.v. mediaan van € 4.569/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Krimpenerwaard
| Inwoners | 1.695 |
|---|---|
| Dichtheid | 2876 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 369.000 deze listing 0% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 39% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 3.0 km |
| Afstand huisarts | 3.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19310600
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Kromme Draai — 0.12 km · 2 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Nettorama — 0.89 km |
| Apotheek | Apotheek Bouman — 0.93 km |
| Huisartsenpraktijk | Praktijk Bouman — 0.94 km |
| Restaurant | Fat Kee — 0.79 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.762 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 78.043 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 98 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.568 per jaar (~€ 131/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.893 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1274 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~392 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1996 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, hoekwoning |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | HR (gas gestookt combiketel, huur) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 336 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Krimpenerwaard
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilwijkerweg 45 Stolwijk | 78 | D | € 389.000 |
+€ 21.060
3 stap(pen)
|
€ 410.060 | +€ 41.060 | |
| Nes 4 Schoonhoven-Oude Stad | 107 | F | € 375.000 |
+€ 39.590
5 stap(pen)
|
€ 414.590 | +€ 45.590 | |
| Irenestraat 9 Prinsessenbuurt | 84 | B | € 410.000 |
+€ 9.240
1 stap(pen)
|
€ 419.240 | +€ 50.240 | |
| IJsseldijk-Noord 321 Verspr. huizen Ouderkerk Noord | 96 | D | € 398.000 |
+€ 25.920
3 stap(pen)
|
€ 423.920 | +€ 54.920 | |
| Boezemsingel 34 Gouderak | 112 | B | € 425.000 |
+€ 12.320
1 stap(pen)
|
€ 437.320 | +€ 68.320 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| IJsseldijk-Noord 321 Verspr. huizen Ouderkerk Noord | 96 | 3 | D | € 398.000 | € 4.146 |
| Nes 4 Schoonhoven-Oude Stad | 107 | 3 | F | € 375.000 | € 3.505 |
| Irenestraat 9 Prinsessenbuurt | 84 | 4 | B | € 410.000 | € 4.881 |
| Boezemsingel 34 Gouderak | 112 | 4 | B | € 425.000 | € 3.795 |
| Schuwacht 12 Voorstraat en Centrum | 98 | 4 | B | € 495.000 | € 5.051 |
| Leeghwaterstraat 181 Schoonhoven-West | 109 | 5 | C | € 439.000 | € 4.028 |
| Bilwijkerweg 45 Stolwijk | 78 | 4 | D | € 389.000 | € 4.987 |
| Wethouder Van den Bergplein 14 Bergstoep | 109 | 4 | A | € 498.000 | € 4.569 |
| Gruttostraat 29 Willige-Langerak | 123 | 5 | A | € 545.000 | € 4.431 |
| Tapuitstraat 49 Willige-Langerak | 123 | 5 | A+ | € 575.000 | € 4.675 |
| Havenstraatse Wal 15 Schoonhoven-Oude Stad | 111 | 5 | D | € 665.000 | € 5.991 |
| Goudseweg 52 Stolwijk | 123 | 5 | A | € 670.000 | € 5.447 |