Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 106 m² |
| Kamers | 4 (2 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Rikken Makelaardij (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 28 apartments in Haarlem met 74–137 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 46e percentiel (-0.9% t.o.v. mediaan van € 6.139/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Haarlem
| Inwoners | 3.390 |
|---|---|
| Dichtheid | 14043 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 542.000 deze listing +19% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 49% |
| Afstand basisschool | 0.9 km |
| Afstand supermarkt | 0.3 km |
| Afstand huisarts | 0.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03920105
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Peppelaar — 0.33 km · 26 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Eden — 0.53 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Jumbo — 0.28 km · 17 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Centraal Apotheek — 0.42 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Naarden — 0.14 km · 19 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Spaarne Gasthuis Zuid — 2.08 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Haarlem, Station — 1.12 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Pumpkin — 0.03 km · 131 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.079 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 135.870 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 106 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.484 per jaar (~€ 124/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.203 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1166 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~318 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2007 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Maisonnette (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Gas gestookt combiketel uit 2020, eigendom |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 350 m³ |
| Indeling | 4 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Haarlem
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fanny Blankers-Koenplein 19 Sportliedenbuurt | 96 | A | € 650.000 |
+€ 7.680
1 stap(pen)
|
€ 657.680 | +€ 12.680 | |
| Gedempte Oude Gracht 11 Binnenstad | 91 | E | € 625.000 |
+€ 37.310
5 stap(pen)
|
€ 662.310 | +€ 17.310 | |
| Lange Bogaardstraat 12 Vijfhoek | 99 | A | € 600.000 |
+€ 7.920
1 stap(pen)
|
€ 607.920 | € -37.080 | |
| Schermerstraat 17 Hasselaersbuurt | 106 | B | € 665.000 |
+€ 20.140
2 stap(pen)
|
€ 685.140 | +€ 40.140 | |
| Leonard Springerlaan 143 Kunstschildersbuurt | 105 | C | € 575.000 |
+€ 24.675
3 stap(pen)
|
€ 599.675 | € -45.325 | |
| Bloemhofstraat 19 Rozenprieel-zuid | 99 | C | € 675.000 |
+€ 27.720
3 stap(pen)
|
€ 702.720 | +€ 57.720 | |
| Anthony Roodvoetsstraat 57 Geleerdenbuurt | 90 | A+++ | € 585.000 | +€ 0 | € 585.000 | € -60.000 | |
| Westergracht 45 Leidsebuurt-oost | 78 | D | € 525.000 |
+€ 27.300
4 stap(pen)
|
€ 552.300 | € -92.700 | |
| Teding van Berkhoutstraat 104 Van Zeggelenbuurt | 87 | B | € 525.000 |
+€ 16.530
2 stap(pen)
|
€ 541.530 | € -103.470 | |
| Jan Nieuwenhuijzenstraat 25 Leidsebuurt-oost | 93 | D | € 495.000 |
+€ 32.550
4 stap(pen)
|
€ 527.550 | € -117.450 | |
| Dutrystraat 32 Burgemeesterskwartier | 92 | C | € 495.000 |
+€ 25.760
3 stap(pen)
|
€ 520.760 | € -124.240 | |
| Kamperlaan 52 Welgelegen | 121 | B | € 750.000 |
+€ 22.990
2 stap(pen)
|
€ 772.990 | +€ 127.990 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Schermerstraat 17 Hasselaersbuurt | 106 | 5 | B | € 665.000 | € 6.274 |
| Leonard Springerlaan 143 Kunstschildersbuurt | 105 | 3 | C | € 575.000 | € 5.476 |
| Bloemhofstraat 19 Rozenprieel-zuid | 99 | 3 | C | € 675.000 | € 6.818 |
| Lange Bogaardstraat 12 Vijfhoek | 99 | 5 | A | € 600.000 | € 6.061 |
| Fanny Blankers-Koenplein 19 Sportliedenbuurt | 96 | 3 | A | € 650.000 | € 6.771 |
| Anthony Roodvoetsstraat 57 Geleerdenbuurt | 90 | 4 | A+++ | € 585.000 | € 6.500 |
| Jan Nieuwenhuijzenstraat 25 Leidsebuurt-oost | 93 | 4 | D | € 495.000 | € 5.323 |
| Crayenesterlaan 134 Zuiderhout | 104 | 3 | B | € 825.000 | € 7.933 |
| Gedempte Oude Gracht 11 Binnenstad | 91 | 3 | E | € 625.000 | € 6.868 |
| Dutrystraat 32 Burgemeesterskwartier | 92 | 4 | C | € 495.000 | € 5.380 |
| Kleine Houtstraat 39 Binnenstad | 95 | 4 | E | € 450.000 | € 4.737 |
| Spaarne 67 Burgwal | 117 | 5 | C | € 800.000 | € 6.838 |