house · resale
Marga Klompéland 32
1705JD Heerhugowaard · Huygenhoek Noord · wijk Huygenhoek · Dijk en Waard
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 164 m² |
| Perceel | 226 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | CLIQ makelaars b.v. (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 48 houses in Dijk en Waard met 114–213 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 31e percentiel (-13.6% t.o.v. mediaan van € 4.060/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Dijk en Waard
| Inwoners | 2.765 |
|---|---|
| Dichtheid | 7483 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 388.000 deze listing +48% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 18% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19802401
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 0.13 km · 10 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kinddomein De Zeppelin — 0.11 km |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.49 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Stad van de Zon — 0.44 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Butterhuizen — 1.45 km |
| Ziekenhuis | Noordwest Ziekenhuisgroep — 2.68 km |
| OV-station | Heerhugowaard — 2.79 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.745 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 120.652 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 164 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.296 per jaar (~€ 191/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.936 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1804 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~492 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2000 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, geschakelde woning |
| Dak | Lessenaardak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Stadsverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 555 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Dijk en Waard
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Laan van Broekhorn 18 Broekhorn | 138 | A | € 575.000 |
+€ 11.040
1 stap(pen)
|
€ 586.040 | +€ 11.040 | |
| Dampkring 163 Stad van de Zon | 149 | A | € 550.000 |
+€ 11.920
1 stap(pen)
|
€ 561.920 | € -13.080 | |
| Steenuil 23 Butterhuizen Noord | 158 | A | € 549.000 |
+€ 12.640
1 stap(pen)
|
€ 561.640 | € -13.360 | |
| C.F. Kuijken-van der Eijndetuin 19 Huygenhoek Noord | 140 | A | € 550.000 |
+€ 11.200
1 stap(pen)
|
€ 561.200 | € -13.800 | |
| Zoetweersakker 15 Broekhorn | 137 | A++ | € 595.000 | +€ 0 | € 595.000 | +€ 20.000 | |
| Melisse 25 Huygenhoek Zuid | 146 | A | € 599.000 |
+€ 11.680
1 stap(pen)
|
€ 610.680 | +€ 35.680 | |
| Henriëtte Henriquez Pimenteltuin 28 Huygenhoek Noord | 141 | A | € 525.000 |
+€ 11.280
1 stap(pen)
|
€ 536.280 | € -38.720 | |
| Koningsspil 82 Twuyverhoek en Oostwal | 127 | A+ | € 535.000 | +€ 0 | € 535.000 | € -40.000 | |
| Eiland van Surya 20 Stad van de Zon | 125 | A+ | € 535.000 | +€ 0 | € 535.000 | € -40.000 | |
| Vossenstaartpad 31 De Draai Noord | 145 | A+ | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | € -50.000 | |
| Bovenweg 14 Sint-Pancras kern | 127 | D | € 595.000 |
+€ 44.450
4 stap(pen)
|
€ 639.450 | +€ 64.450 | |
| Zuidwijkring 194 Zuidwijk | 134 | A | € 499.000 |
+€ 10.720
1 stap(pen)
|
€ 509.720 | € -65.280 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Steenuil 23 Butterhuizen Noord | 158 | 5 | A | € 549.000 | € 3.475 |
| Kroosbrug 65 Twuyverhoek en Oostwal | 156 | 5 | A | € 659.000 | € 4.224 |
| Dampkring 163 Stad van de Zon | 149 | 5 | A | € 550.000 | € 3.691 |
| Zwanenbloemstraat 23 De Draai Noord | 166 | 5 | A | € 695.000 | € 4.187 |
| Henriëtte Henriquez Pimenteltuin 28 Huygenhoek Noord | 141 | 5 | A | € 525.000 | € 3.723 |
| Melisse 25 Huygenhoek Zuid | 146 | 6 | A | € 599.000 | € 4.103 |
| Laan van Broekhorn 18 Broekhorn | 138 | 5 | A | € 575.000 | € 4.167 |
| Vossenstaartpad 31 De Draai Noord | 145 | 6 | A+ | € 525.000 | € 3.621 |
| Krommeakker 42 Noord-Scharwoude West | 173 | 5 | B | € 750.000 | € 4.335 |
| Zoetweersakker 15 Broekhorn | 137 | 5 | A++ | € 595.000 | € 4.343 |
| Moerverweg 40 Sint-Pancras kern | 142 | 6 | A | € 645.000 | € 4.542 |
| C.F. Kuijken-van der Eijndetuin 19 Huygenhoek Noord | 140 | 4 | A | € 550.000 | € 3.929 |