Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 114 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Atta Makelaars (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 137 apartments in Rotterdam met 79–148 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 2e percentiel (-39.1% t.o.v. mediaan van € 4.685/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Lange Hilleweg
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Lange Hilleweg 408 | 76 | C | € 295.000 | € 3.882 |
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 13.740 |
|---|---|
| Dichtheid | 17689 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 242.000 deze listing +34% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 83% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05991081
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Thersiaschool — 0.26 km · 42 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kiddoozz — 0.62 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Sahan — 0.24 km · 26 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.27 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Polderlaan — 0.78 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Ikazia Ziekenhuis — 0.73 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Maashaven — 0.62 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Konyali — 0.25 km · 35 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.552 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 69.565 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 114 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.280 per jaar (~€ 190/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.742 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1938 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~684 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 456 per jaar en 456 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1925 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekflat (appartement) |
| Dak | Plat dak |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Combiketel, eigendom |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 335 m³ |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cleveringahof 69 Schiebroek | 98 | A | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | € 0 | |
| Saenredamplein 19 Overschie | 85 | F | € 300.000 |
+€ 22.100
4 stap(pen)
|
€ 322.100 | € -2.900 | |
| Pleinweg 56 Carnisse | 97 | D | € 295.000 |
+€ 15.520
2 stap(pen)
|
€ 310.520 | € -14.480 | |
| Wolphaertsbocht 321 Tarwewijk | 111 | E | € 279.000 |
+€ 24.420
3 stap(pen)
|
€ 303.420 | € -21.580 | |
| Nansenplaats 197 Ommoord | 103 | B | € 300.000 | +€ 0 | € 300.000 | € -25.000 | |
| Emmastraat 3 Overschie | 92 | B | € 299.500 | +€ 0 | € 299.500 | € -25.500 | |
| Slaghekstraat 75 Hillesluis | 99 | D | € 335.000 |
+€ 15.840
2 stap(pen)
|
€ 350.840 | +€ 25.840 | |
| Mathenesserstraat 128 Spangen | 93 | A | € 355.000 | +€ 0 | € 355.000 | +€ 30.000 | |
| Schieweg 244 Bergpolder | 100 | C | € 349.500 |
+€ 9.000
1 stap(pen)
|
€ 358.500 | +€ 33.500 | |
| Voermanweg 386 Oosterflank | 91 | A | € 365.000 | +€ 0 | € 365.000 | +€ 40.000 | |
| Huydecoperstraat 23 Dorp | 111 | D | € 350.000 |
+€ 17.760
2 stap(pen)
|
€ 367.760 | +€ 42.760 | |
| Bonaventurastraat 118 Tarwewijk | 93 | D | € 265.000 |
+€ 14.880
2 stap(pen)
|
€ 279.880 | € -45.120 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Huydecoperstraat 23 Dorp | 111 | 5 | D | € 350.000 | € 3.153 |
| Aelbrechtskade 135 Nieuwe Westen | 118 | 5 | A | € 395.000 | € 3.347 |
| Wolphaertsbocht 321 Tarwewijk | 111 | 4 | E | € 279.000 | € 2.514 |
| Nansenplaats 197 Ommoord | 103 | 4 | B | € 300.000 | € 2.913 |
| Hoge Weije 62 Hoogvliet Zuid | 110 | 6 | B | € 394.500 | € 3.586 |
| Huniadijk 23 Groot IJsselmonde | 111 | 4 | A | € 400.000 | € 3.604 |
| Riebeekstraat 12 Afrikaanderwijk | 118 | 4 | A | € 400.000 | € 3.390 |
| Schieweg 244 Bergpolder | 100 | 4 | C | € 349.500 | € 3.495 |
| Slaghekstraat 75 Hillesluis | 99 | 4 | D | € 335.000 | € 3.384 |
| Cleveringahof 69 Schiebroek | 98 | 4 | A | € 325.000 | € 3.316 |
| Cannemanstraat 117 Kleinpolder | 108 | 4 | A | € 414.500 | € 3.838 |
| Bentinckplein 77 Blijdorp | 113 | 4 | E | € 425.000 | € 3.761 |