databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Kerkveld 67

3431EC Nieuwegein · Jutphaas · wijk Jutphaas Wijkersloot · Nieuwegein

€ 875.000
€ 3.616 / m²
242 9kamers G
Foto 1 van Kerkveld 67 Foto 2 van Kerkveld 67 Foto 3 van Kerkveld 67 Foto 4 van Kerkveld 67 Foto 5 van Kerkveld 67 Foto 6 van Kerkveld 67 Foto 7 van Kerkveld 67 Foto 8 van Kerkveld 67 Foto 9 van Kerkveld 67 Foto 10 van Kerkveld 67 Foto 11 van Kerkveld 67 Foto 12 van Kerkveld 67

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.242 m²
Perceel520 m²
Kamers9 (7 slaap)
EnergielabelG
Statusnone
Op funda sinds
Makelaar De Keizer makelaars Nieuwegein (NVM)

Volledige advertentie op Funda

Prijsverloop

Nog maar één snapshot bekend.

Buurt in cijfers — Nieuwegein

Inwoners2.245
Dichtheid5879 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.0
Gemiddelde WOZ (buurt) € 367.000 deze listing +138% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt43%
Afstand basisschool0.5 km
Afstand supermarkt0.4 km
Afstand huisarts0.5 km
Afstand kinderdagverblijf0.4 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU03560101 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school Montessorischool De Vleugel — 0.43 km · 22 totaal binnen zoekradius
Kinderdagverblijf Partou — 0.61 km
Supermarkt PLUS — 0.13 km · 11 totaal binnen zoekradius
Apotheek Apotheek de Batau & Galecop — 0.9 km · 2 totaal binnen zoekradius
Ziekenhuis Sint Antonius Ziekenhuis Nieuwegein — 1.37 km
OV-station Nieuwegein City — 1.02 km
Restaurant Patthamawan Khroewa Thai — 0.22 km · 11 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 4.177 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 190.217 per jaar
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Vul je bruto-jaarinkomen in om te zien of deze woning binnen je leenruimte valt. Wordt niet opgeslagen.

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel G en 242 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 13.310 per jaar (~€ 1.109/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 5.286 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~11616 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~5324 m³ per jaar
Bij upgrade naar label A bespaar je ~€ 9.438 per jaar en 8470 kg CO2. Bekijk verbouwkosten →

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1904
BouwBestaande bouw
Soort objectHerenhuis, vrijstaande woning
DakSamengesteld dak
IsolatieGedeeltelijk dubbel glas en HR-glas
VerwarmingCv-ketel
Warm waterCv-ketel
CV-ketelIntergas ( combiketel uit 2022, eigendom)
Energielabel (officieel)G
Inhoud1.066 m³
TuinAchtertuin, tuin rondom, voortuin en zijtuin
Indeling9 kamers (7 slaapkamers)
Op funda sinds2 weken

Verbouwings-equivalente woningen in Nieuwegein

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label G te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data (al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina scraping en trekt overbodige stappen eruit.

Geen vergelijkbare woningen binnen ±20% effectieve prijs in deze gemeente.

Probeer een grotere zoekradius zodra er meer data is.

Alle vergelijkbare woningen (0)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.